@koziar No właśnie inni celebryci, bogaci ludzie tak robią. Weźmy takiego Trzaskowskiego, zmusza innych do jedzenia robaków i 16 kg mięsa na człowieka w rok, a sam będzie się raczył stekami i innymi dobrami i będzie jadł z 50 kg mięsa rocznie.
@Emhyr Dembele jak przychodził to dostał na rękę z marszu około 12 mln Euro. Połamał się na początku sezonu i poza sezonem 2018 2019 przez dość długo czas był bezużyteczny.
Widać że ten czas szybko leci. Neymar 31 lat... A pamiętam jak się mierzył z nami jeszcze jako młodzian w KMŚ. Ta mocarna Barca Pepa... Łapie człowieka nostalgia. Jestem trochę rozczarowany, osiągnął dużo ale mógł osiągnąć dużo więcej. Trafił też na takich zawodników jak Messi czy Ronaldo, którzy mieli swoje Złote czasy bardzo długo. Neymar nie mógł zostać następca Messiego w Barcy, bo był jednak tylko niecałe 5 lat od niego młodszy, a to mała różnica wieku. Wiadomo było że Argentyńczyk nie zaliczy nagle wielkiego zjazdu.
@osa91 Powinien tak czy siak z 5 spotkań dostać dla zasady, może by ochłonął. Nie dbam o to czy zagra z nami czy nie, bo mam nadzieję że w Klasyku z Brazylijczykiem czy bez i tak ich zlejemy. Vini ma być bez karny, bo jest czarny i już mu wszystko wolno?
Nie zgodzę się w tym przypadku, że Vinicius ma ochronę bo jest murzynem. Dembele nazwał Lahoza słabym sędzia kilka lat temu i dostał karę, a mało tego miał rację, a przecież jak Brazylijczyk też jest czarny. Pique nazwał sędziego z 7-8 lat temu, tak samo jak teraz Brazylijczyk czy mu tam po matce pojechał i dostał karę 4 spotkań jeśli dobrze pamiętam. Lewy kilka miesięcy temu posmyrał się po nosie i dostał 3 mecze... Brazylijczyk gra w Realu to ma przywileje proste.
@IronSanHybrid A za 2/3 lata to samo wyjdzie od Realu i wtedy gadka będzie podobna lub nawet gorzej, bo to co wyprawiali sędziowie na korzyść Realu choćby w LM w latach 2016-2018 czy w lidze do tej pory, to jednak jest dużo gorsze.
Vinicius sobie coraz bardziej pozwala i zero zawieszenia. Powinien dostać teraz z 5 spotkań, a nie dostanie żadnego. Może jakby opluł i odepchnął sędziego dostałby z 2 mecze. Niech Jarki i Muniaki dalej płaczą, że sędziują pod nas. Lewy dostał za jakieś drapanie się po nosie 3 mecze...
@elitive Właściciel psa nie będzie za nic odpowiadał. Jest nagranie że się gapiła w telefon w czasie jazdy? Jest. Sama się udupiła. Potrąciła lub zabiła zwierzę? Tak. Wszystko jest przeciwko niej.
@Faro A i tak wydaję mi się że za wszelkie porażki po dupie dostawał Xavi. Przypisuje mu się 2 nie wyjścia z grupy LM, a przy pierwszym nie pełnym sezonie już było pozamiatane jak obejmował Barce.
@Sau_Ron Nie ma nieograniczonych budżetów jak się za to wezmą odpowiedni ludzie, to nie będą mogli wydawać tyle ile chcą, tak jak do tej pory. Klub nie może być sponsorowany przez państwo.
@Sau_Ron Moim zdaniem to się prędzej czy później skończy, szejki odejdą bo wiecznie tracić nawet najbogatsi nie chcą i te kluby jak PSG czy City wrócą tam gdzie były.
@Criss18Barca Nie będzie stało 8 osób na dworze, jak będą kupować normalnie, a nie hurtowo. @LambiPL Trochę z tą liczba przesadziłem, ale jedna osoba kupiła z 60 i stopowała kolejkę.
Dobrze że paczki kupiłem wczoraj. Dzisiaj w tej samej cukierni kolejka jak za komuny z 8 osób przed sklepem stało. Ludzie to są nienormalni. Tłusty czwartek to tylko symbol nie trzeba kupić odrazu 100.
Tak myślę. Jak Barcelona może ponieść konsekwencje za lata 2016-2018 jak wtedy wydymali nas z Mistrzostwa w sezonie 2016 2017 na rzecz Realu, to było najbardziej kontrowersyjnie zdobyte mistrzostwo przez Real.
0
@saczers438 Mam nadzieję, że dalej będziemy przekleństwem dla Manchesteru. 2 przegrane Finały LM, wywalenie ich 4 lata temu w 1/8 Finału i teraz LE.
1
@koziar No właśnie inni celebryci, bogaci ludzie tak robią. Weźmy takiego Trzaskowskiego, zmusza innych do jedzenia robaków i 16 kg mięsa na człowieka w rok, a sam będzie się raczył stekami i innymi dobrami i będzie jadł z 50 kg mięsa rocznie.
1
@Emhyr Dembele jak przychodził to dostał na rękę z marszu około 12 mln Euro. Połamał się na początku sezonu i poza sezonem 2018 2019 przez dość długo czas był bezużyteczny.
21
Widać że ten czas szybko leci. Neymar 31 lat... A pamiętam jak się mierzył z nami jeszcze jako młodzian w KMŚ. Ta mocarna Barca Pepa... Łapie człowieka nostalgia. Jestem trochę rozczarowany, osiągnął dużo ale mógł osiągnąć dużo więcej. Trafił też na takich zawodników jak Messi czy Ronaldo, którzy mieli swoje Złote czasy bardzo długo. Neymar nie mógł zostać następca Messiego w Barcy, bo był jednak tylko niecałe 5 lat od niego młodszy, a to mała różnica wieku. Wiadomo było że Argentyńczyk nie zaliczy nagle wielkiego zjazdu.
17
Na ostatni taniec powinien przyjść, bo to jest największą Legenda Barcelony.
4
@cules100pro Tak, a z Lewym wszystko widział i w ogóle z 50 metrów czy ileś tam...
1
@osa91 Powinien tak czy siak z 5 spotkań dostać dla zasady, może by ochłonął. Nie dbam o to czy zagra z nami czy nie, bo mam nadzieję że w Klasyku z Brazylijczykiem czy bez i tak ich zlejemy. Vini ma być bez karny, bo jest czarny i już mu wszystko wolno?
4
Nie zgodzę się w tym przypadku, że Vinicius ma ochronę bo jest murzynem. Dembele nazwał Lahoza słabym sędzia kilka lat temu i dostał karę, a mało tego miał rację, a przecież jak Brazylijczyk też jest czarny. Pique nazwał sędziego z 7-8 lat temu, tak samo jak teraz Brazylijczyk czy mu tam po matce pojechał i dostał karę 4 spotkań jeśli dobrze pamiętam. Lewy kilka miesięcy temu posmyrał się po nosie i dostał 3 mecze... Brazylijczyk gra w Realu to ma przywileje proste.
3
@osa91 To dlaczego kibicie mają ponieść konsekwencje. Ok źle zrobili, a zawodnik już nie?
0
@Kondziubarca Czyli Vinicius nie dostanie żadnej kary za obrażanie sędziów i prowokowanie kibiców. Dla mnie to skandal.
0
@IronSanHybrid Jak nie było dowodów, tak dalej nie ma. Żadnej kary nie będzie.
0
@IronSanHybrid A za 2/3 lata to samo wyjdzie od Realu i wtedy gadka będzie podobna lub nawet gorzej, bo to co wyprawiali sędziowie na korzyść Realu choćby w LM w latach 2016-2018 czy w lidze do tej pory, to jednak jest dużo gorsze.
9
Komentarz usunięty
5
Na spokojnie niech się wyleczy na Klasyk ligowy. Jakbyśmy uciekli Realowi na 11 pkt po El Clasico, to niech Xavi częściej rotuje.
3
@Rust_Cohle Ciekawe ile Ty masz kont tutaj...
0
@AlexDark00 Dobijki Xd Idź się lecz chłopie...
0
@PatrychoO Kiedyś ośmieszał zawodników, a teraz miałby problem przejść obrońcę Ekstraklasy.
30
Vinicius sobie coraz bardziej pozwala i zero zawieszenia. Powinien dostać teraz z 5 spotkań, a nie dostanie żadnego. Może jakby opluł i odepchnął sędziego dostałby z 2 mecze. Niech Jarki i Muniaki dalej płaczą, że sędziują pod nas. Lewy dostał za jakieś drapanie się po nosie 3 mecze...
0
@Kondziubarca No i właśnie dlatego nie przejdą Bayernu. Marne szanse są na to.
0
@elitive Właściciel psa nie będzie za nic odpowiadał. Jest nagranie że się gapiła w telefon w czasie jazdy? Jest. Sama się udupiła. Potrąciła lub zabiła zwierzę? Tak. Wszystko jest przeciwko niej.
6
@PatrychoO Pies czy nie pies. Powinna zostać doprowadzona do odpowiedzialności karnej. Dowody są. Ban na kanale to najmniejszy wymiar kary.
0
@stickie Skończcie o tym mentalu... Temat podchwycony od Ronaldo i widzę że już wałkowany 3 rok.
0
@Magziu13 Grał z mocniejszymi przeciwnikami w podstawie.
0
@Faro A i tak wydaję mi się że za wszelkie porażki po dupie dostawał Xavi. Przypisuje mu się 2 nie wyjścia z grupy LM, a przy pierwszym nie pełnym sezonie już było pozamiatane jak obejmował Barce.
0
@Sau_Ron Nie ma nieograniczonych budżetów jak się za to wezmą odpowiedni ludzie, to nie będą mogli wydawać tyle ile chcą, tak jak do tej pory. Klub nie może być sponsorowany przez państwo.
0
@Sau_Ron Moim zdaniem to się prędzej czy później skończy, szejki odejdą bo wiecznie tracić nawet najbogatsi nie chcą i te kluby jak PSG czy City wrócą tam gdzie były.
1
@Criss18Barca Nie będzie stało 8 osób na dworze, jak będą kupować normalnie, a nie hurtowo. @LambiPL Trochę z tą liczba przesadziłem, ale jedna osoba kupiła z 60 i stopowała kolejkę.
2
Dobrze że paczki kupiłem wczoraj. Dzisiaj w tej samej cukierni kolejka jak za komuny z 8 osób przed sklepem stało. Ludzie to są nienormalni. Tłusty czwartek to tylko symbol nie trzeba kupić odrazu 100.
2
Tak myślę. Jak Barcelona może ponieść konsekwencje za lata 2016-2018 jak wtedy wydymali nas z Mistrzostwa w sezonie 2016 2017 na rzecz Realu, to było najbardziej kontrowersyjnie zdobyte mistrzostwo przez Real.
1
@taris Porównaj sobie osiągnięcia Barcelony i United od 2014, czyli schyłku Manchesteru.