@Hubsao Kobiety się szybciej starzeją i dojrzewają. Wyjątki to Shakira, Jennifer Lopez, Cher czy Monica Bellucci. Chociaż ta przedostatnia jest naprawdę już babcią dawno.
Uważam że od czasu przegranego El Clasico w lidze Xavi i ekipa wyciągnęli wnioski. Może nie wygrywaliśmy wszystkich spotkań z super stylem, ale poza meczem z Espanyolem u siebie (który powinniśmy akurat wygrać) punktowaliśmy cały czas. Jest duża szansa, że w tym sezonie wygramy Ligę. Real ma trudniejszy terminarz w Lidze. Grają w LM i oczywiście z nami w PK. To będzie bardzo dobry sezon jak wygramy LL i PK. LE traktuje trochę niżej, bo to nie jest jakieś szczególnie ważne trofeum z najważniejszego już odpadliśmy dawno.
@Survier To tak jak kiedyś zawdzięczaliśmy my wszystko Messiemu, Xaviemu, Alvesowi, Iniescie, Pique, Puyolowi , Pedro czy Villi. Bez nich nie byłoby tak kolorowo.
@adi7adi8 Spuszczanie się nad Nadalem było jak miał problemy zdrowotne i wygrywał. Djokovic miał również problemy i z łatwością wygrał AO. Obecnie jest poza zasięgiem kogokolwiek.
Jak tak patrzę na Grosika w meczu z Widzewem, to myślę że jeszcze dużo by dał w naszej Reprezentacji. On nawet po swoim Prime jest jednym z najlepszych skrzydłowych w naszej kadrze.
6 pkt przewagi nad 2 miejscem to jest ślizganie się? Odpocznijcie od internetu/telewizji i tyle. Jutro gra Real i mogą tamten mecz przewalić. Sociedad jest w formie i może im napsuć krwi. Jutro Real może tracić 5/6 punktów do nas. Dalej jesteśmy liderem i taka prawda. Na następną kolejkę wraca Lewy i będzie chciał coś strzelić.
@AlexDark00 Zacznij mecze oglądać, a dopiero komentuj. Wypisujesz głupoty o Lewandowskim od presezonu. Przypomnij mi kto ma najwięcej goli w tym sezonie z Barcelony i kto zrównał się z Ibra z Barcy w połowie mniej rozegranych spotkań i miał jedną bramkę mniej od świetnego Villi w sezonie 2010 2011.
@John_Doe Lub powiedziała, że nie chce po odbytym stosunku. Nie wiadomo jak było naprawdę. Wiele już było naciągaczy. Nie bronię Daniego, ale czekam na Finał sprawy.
@Emhyr Wystarczy zobaczyć kto ma więcej fanów w socjal mediach. Tutaj Shakira go deklasuje. Kolumbijka była znana zanim Pique zaczął grać. Nie wiem kto jest z piosenkarek od niej bardziej znany na świecie.
@PatrykBarca Nie będę się bawił w Maję Staśko czy inna idiotkę, ale Pique się tutaj zachował jak idiota. Mógł się rozstać jak człowiek, a nie tak jak zrobił. Powinien pamiętać że kobieta nigdy nie odpuści, a szczególnie w takiej sytuacji. Shakira jest bardziej sławna niż on i go zniszczy.
21
Vinicius powinien zostać zawieszony za to co pokazał sędziemu.
0
@La Pulgaa Tak i pisałeś tak pewnie z Sociedad...
1
5 pkt to dobra przewaga, ale jakby dzisiaj było 7/8 to idealnie.
2
@Hubsao Kobiety się szybciej starzeją i dojrzewają. Wyjątki to Shakira, Jennifer Lopez, Cher czy Monica Bellucci. Chociaż ta przedostatnia jest naprawdę już babcią dawno.
0
@Walker Ulaniec, który trochę schudł. Z pół La Rambli by mu nakopała.
0
Puszczać gościa do gościa 40 kilo cięższego nie ma sensu. Powinni ustawić kategorie wagowe.
3
Uważam że od czasu przegranego El Clasico w lidze Xavi i ekipa wyciągnęli wnioski. Może nie wygrywaliśmy wszystkich spotkań z super stylem, ale poza meczem z Espanyolem u siebie (który powinniśmy akurat wygrać) punktowaliśmy cały czas. Jest duża szansa, że w tym sezonie wygramy Ligę. Real ma trudniejszy terminarz w Lidze. Grają w LM i oczywiście z nami w PK. To będzie bardzo dobry sezon jak wygramy LL i PK. LE traktuje trochę niżej, bo to nie jest jakieś szczególnie ważne trofeum z najważniejszego już odpadliśmy dawno.
1
@HighestInTheRoom Nie wiedziałem że to jest Ariana Grande.
0
@Ziemny A stąd że nie doszedł do tego sam, a z ogromną pomocą.
1
@Survier To tak jak kiedyś zawdzięczaliśmy my wszystko Messiemu, Xaviemu, Alvesowi, Iniescie, Pique, Puyolowi , Pedro czy Villi. Bez nich nie byłoby tak kolorowo.
6
@Kapitan hawk Ja tam się cieszę i nikt mi nie zabroni. 5 pkt to fajna przewaga na teraz i może się jeszcze powiększyć.
2
Pół roku temu pod koniec Stycznia 5 pkt przewagi nad 2 Realem brałbym w ciemno.
0
Ładny by był paradoks jakby RSSS coś strzeliło.
0
@Barcanajlepszyteam Djokovic też miał kontuzje i wygrywał.
0
@adi7adi8 Spuszczanie się nad Nadalem było jak miał problemy zdrowotne i wygrywał. Djokovic miał również problemy i z łatwością wygrał AO. Obecnie jest poza zasięgiem kogokolwiek.
0
Jak tak patrzę na Grosika w meczu z Widzewem, to myślę że jeszcze dużo by dał w naszej Reprezentacji. On nawet po swoim Prime jest jednym z najlepszych skrzydłowych w naszej kadrze.
14
6 pkt przewagi nad 2 miejscem to jest ślizganie się? Odpocznijcie od internetu/telewizji i tyle. Jutro gra Real i mogą tamten mecz przewalić. Sociedad jest w formie i może im napsuć krwi. Jutro Real może tracić 5/6 punktów do nas. Dalej jesteśmy liderem i taka prawda. Na następną kolejkę wraca Lewy i będzie chciał coś strzelić.
0
@Kessie Ten po lewej to Cosplay z Mario. Messi robił Cosplay zanim to było modne.
0
@AlexDark00 Zacznij mecze oglądać, a dopiero komentuj. Wypisujesz głupoty o Lewandowskim od presezonu. Przypomnij mi kto ma najwięcej goli w tym sezonie z Barcelony i kto zrównał się z Ibra z Barcy w połowie mniej rozegranych spotkań i miał jedną bramkę mniej od świetnego Villi w sezonie 2010 2011.
0
@Floro Wygugluj sobie
0
Skoro Fati gra słabo, to co powiedzieć o dzisiejszej grze Rapfinhy?
3
@John_Doe Lub powiedziała, że nie chce po odbytym stosunku. Nie wiadomo jak było naprawdę. Wiele już było naciągaczy. Nie bronię Daniego, ale czekam na Finał sprawy.
0
@wasacz Nie ma na to szans.
0
@sevs Mieszkasz na Syberii?
2
@GeneralXavi To nie kupuj jedzenia i pij tylko wodę, to będzie i inwestycja w mocz.
0
@kejdzi Ja go kojarzę tylko z bramki z Bayernem na AA w LM. Reszty sobie nie mogę przypomnieć.
1
@MateS Zapowiadał się na wiele lepszego niż taki Tello.
3
@FCB24 Skoro ktoś taki jak Young Leosia błyszczy, to słabo świadczy o Polskim rapie.
0
@Emhyr Wystarczy zobaczyć kto ma więcej fanów w socjal mediach. Tutaj Shakira go deklasuje. Kolumbijka była znana zanim Pique zaczął grać. Nie wiem kto jest z piosenkarek od niej bardziej znany na świecie.
0
@PatrykBarca Nie będę się bawił w Maję Staśko czy inna idiotkę, ale Pique się tutaj zachował jak idiota. Mógł się rozstać jak człowiek, a nie tak jak zrobił. Powinien pamiętać że kobieta nigdy nie odpuści, a szczególnie w takiej sytuacji. Shakira jest bardziej sławna niż on i go zniszczy.