2

@Zoker no niestety. Ale dziś idę w końcu na Festiwal Pizzy w Pizza Hut, bo się wybieram i nie mogę dotrzeć, ale dziś zaklepane. xD idę po rekord

2

@macio_944 można nawet i tak :D
@Zoker u mnie w poprzedniej robocie tak było, że szef przynosił do biura kartony pączków i zamiast śniadania, drugiego śniadania i obiadu jadłam pączki. Zjadłam chyba z 4 i było mi tak niedobrze, że byłam wyleczona z pączusi na jakieś 2 lata xD

6

@escarabajo niee, mam po prostu podły charakter.
@Gary ja kocham ale nie jem zbyt często

32

Nie rozumiem zamieszania o Walentynki, jak dwa dni wcześniej jest najlepsze święto w roku czyli Tłusty Czwartek. Ja świętuje właśnie wtedy dlatego w Walentynki nie mam z kim. ಠ_ಠ

3

@Zoker a Ty na dojrzałość emocjonalną


Dobra rozwaliłeś mnie tym, 1:0 dla Ciebie ale zemszczę się przy najbliższej okazji

5

@Zoker ale jak napiszesz, że na rynku pracy nie jest kolorowo to jest zesrańsko, że przecież niskie bezrobocie xd

1

@Gary podaje Ci makaron z parówą?

12

@Jakchcesz onlyfans

0

@Szczygiel06 takie zakończenie jak Ty napisałeś na 100% nie będzie, to serial twórców Lost i powiedzieli, że nie powtórzą tego zakończenia które zirytowało oglądających. Uważam, że bohaterowie wydostaną się stamtąd, a po napisach końcowych będzie np. ,,50 lat później", że ktoś jedzie autem i leży przewrócone drzewo xd

0

@LeoMessiiBarcaPepa pożycz wazelinę od kogoś stąd i posmaruj usteczka

1

@NeroTFP1 świetny, do tego perfekcyjny opening, który kocham.

0

@bartulek98 jak to nie wiemy, jak pod koniec ostatniego sezonu większość się wyjaśniła? xd

0

@damianex10 widziałam wczoraj. Jaram się :D

0

@PatrychoO no rimejki topka.
@VegetaPolska nie umiałabym się zaangażować jak ktoś gra a ja oglądam.

1

@Gary poszły 2 dyszki dla fana Barcy. Oby szybko się pozbierali.

0

@Szklaner kumpel ogrywa 4 i jest zachwycony. Mam obawy co do 6 części jedynie. No a co do Requiem jakoś jestem spokojna.

1

@FcPortoFan1999 tym średnim a i tak momentami było mi ciężko i ratowałam się ucieczką. Zginęłam ,,tylko" 3 czy 4 razy ale momentami to biegałam na mega niskim poziomie życia. Widziałam wyzwania jakie są i odpuszczam platynę. Przejść grę i zrobić mniej niż 14 tys kroków xd nie lubię takich trofek.

3

Nie mogłam się nigdy zabrać, w końcu się zabrałam i przeszłam Resident Evil 2 remake. :D na razie tylko historię Leona, jutro Claire. Ogólnie wolałabym już przejść do 4 części i pójść dalej historią pana policjanta, ale chcę poznać historię RE2 od tej drugiej strony. Ogólnie mam w planie przejść wszystkie części, również tę najnowszą (do premiery raczej się nie uwinę). Mr X, nienawidzę Cię. :D

1

@Gary mam to samo. Nie podałabym mu ręki.

22

Litewka: Robert Sitnik, czyli słynny wicewojewoda, który podczas kontroli w Sobolewie był ślepy, nie widział pałek z krwią, psa w norze, którą sam sobie wykopał czy maszynki do mielenia mięsa i ogólnie zrobił więcej problemów niż pożytku, został właśnie mianowany sekretarzem generalnym partii Polska2050.

XD co za upadek tej partii.

1

@Pedri16Future chłop nie dość, że jest ch*jowym piłkarzem to jeszcze człowiekiem xD

0

@escarabajo spoko, na początku nie wiedziałam o co chodzi w ogóle :D

1

@Comentateiro ja przyjmowałam psychotropy przez miesiąc. Mam nadzieję, że nigdy więcej.

4

@Kubajnos345 usypiałam jednego psa, niesamowita trauma ale jestem wdzięczna weterynarzowi, że wyszedł po zastrzyku i mogłam się pożegnać. Wyjścia stamtąd i powrotu do domu nie pamiętam. Po 2 miesiącach wzięłam kundelka ze schroniska który jest ze mną 14 lat już i to najlepsze lekarstwo na złamane serce (jeśli oczywiście masz warunki itd).

3

@tomcias10 jak napiszesz wartościowy post to da się podyskutować.

1

@Safrani Ty to widzę chcesz mnie wyswatać z każdym menelem

1

@VegetaPolska podobno dramat ale też sprawdzę. Ogram z kolegami

1

@macio_944 już się boję co tam wsadzisz...

1

@JimMorrisonFCB no i na tym etapie najsłabsze drużyny już odpadły ^^

2

@norbi77 przecież głowa była odchylona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?