2

Pięknie nasz pojechał.

3

Nasz właśnie zaczął bój z 10000 metrami

3

@Aequlibre Perez

1

@gumaz mam starszego brata 6 lat, więc była walka xd

3

@July_6_BcN a jak, pewnie, że mam

0

W Norwegii jeden ze sklepów oferuje grę GTA VI na premiere za darmo, jeśli urodzi Ci się dziecko w tym dokładnie dniu. XD premiera 19 listopada. Do roboty :>

0

Wlaczcie sobie State of Play na rozluźnienie. Ja tak zrobiłam.

4

Jutro piątek 13-go, a się czuje jakby to było dziś. :|

2

@partymaker dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

1

@Filipem rodzinka do wyjebania ogolnie

1

Żuliano też powinien wyłapać czerwo no ale po co xd

3

Powinna być czerwona kartka.

3

Co oni kurwa sprawdzają tyle czasu

4

Autentycznie mi wstyd za naszych piłkarzy. XD

1

@JanuszKorwinMikke XDDDDDDDDDDDDDDDD odłącz internet

3

Jeszcze jakby ta obrona popełniała błędy ale jechali po dupie za każdym razem to trudno, błędy się zdarzają, ale jak widzę jak oni kurwa biegają truchtem to mi się rzygać chce.

2

@RezerwowyWojtus to wyłącz

0

Jak widzę jak bronił Kounde to mnie chuj strzela

1

Ale ta obrona jest gówniana. Ja pierdole

2

Co za dramatyczny mecz, a Casado dziś bez mózgu, drugie głupie wejście

2

Zastanawiam się w sumie gdzie był Balde xD

0

Spokojnie, wygramy to

0

Co on zrobił...

0

@VegetaPolska walka jest przyjemniejsza, jest o wiele bardziej rozbudowana, mnóstwo aktywności pobocznych. O wiele lepsza gra niż 1.

0

@VegetaPolska ja przeszłam dość szybko, podobała mi się ale druga część jest zdecydowanie lepsza grą i nie czułam, że to jest to samo xd

1

@Safrani ja dzisiaj świętuje na grubasa. Zjadłam sobie rollo z frytkami zamiast surówki, wcześniej do południa pączka i to nie koniec na dziś. XD

1

@Matheu12 ja mam kurtkę narciarską z 4F (nigdy nie jeździłam na nartach) i sobie w niej popylam zimą 3 rok i jestem zachwycona. -20 a ja pod kurtką krótki rękaw i ciepło xD

1

@NeroTFP1 dla mnie tłusty czwartek to jak członek rodziny więc piszę Tłusty Czwartek z szacunku.

2

@Jakchcesz Bloodborne 2 widzisz mnie? I pisze to bez wbijania Ci szpilek, ale to, że BB2 nie powstało to skandal

0

@Chimera takich to nie lubię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?