clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ten z ukrytymi słabymi punktami to mnie tak irytował... XD
2
@Luciano99 też się złapałam. Fantastyczna seria, oby Requiem była bardziej 2 i 4 niż tymi nowymi RE..
0
@Criss18Barca uroki pracy zdalnej :D
0
@Kamiloza91 niektórzy ludzie tutaj myślą, że 18-latek co mecz będzie Messim w prime.
8
Cancelo zjada dupą Balde
3
@JanuszKorwinMikke raczej starasz się prowokować więcej niż przeciętny zjadacz chleba bo piszesz takie kocopoły momentami, że głowa mała
5
@JanuszKorwinMikke Hansi Ci babę zbałamucił czy o co Ci chodzi?
1
De Jong zagra taką piłkę raz na 30 meczów, a Pedri w meczu po kontuzji. Detale
0
@Criss18Barca zależy. Zimą więcej ale latem są dni, że w ogóle nie odpalam konsoli. Rocznie wyszło mi jakoś 1400 h xd
0
@NeroTFP1 Justyna to GOATka sportów zimowych w Polsce.
2
Resident Evil Village to dobra gra ale słaby Resident.
2
@APTAPT zasłużyła na wielki szacunek. Morderczy dystans i pokazanie takiego charakteru
1
Komentarz usunięty
0
Ale Eliza teraz dobiegła :O
1
@Arden chodzę na spacery całą zimę, coś tam tego słoneczka złapie. :D
0
@Rastafarnianin i zaraz się zacznie katar alergiczny. To ja już wolę zime
9
@mmaciass Niemcy i Ruski do wora, a wór do jeziora.
0
@kpiarz są firmy które za opłatą pozbędą się takiego zasiedlacza
3
Świetny jest ten Reanimal. Pograłam dziś z kolegą w coopie 1,5 godziny i naprawdę dowieźli. Czuć ten sam klimat co w Małych Koszmarkach 1, jest ciemno, obrzydliwie i trochę creepy. Polecam :D
0
@Kgorecki2500 no platyna jest łatwa ale trzeba mieć ekipę 3 osób bo tam jest jedno takie trofeum dość problematyczne z randomami. XD
1
@Kgorecki2500 dopiero teraz to ogrywasz? xd
2
Nie zadziałała zasada: ,,karnego dla Realu dać musze bo się udusze" i strata punktów? Do budy madrycioki
1
Pampeluna? Topka
4
Osasuna ufam Tobie. 20 minut
1
@TR3YWAY kompletnie nie czaisz o co mi chodzi. Jeśli taka dziewczyna czy chłopak czyta takie komentarze, że facet musi zarabiać tyle i tyle, a laska ważyć tyle to potem w realnych relacjach ma takie wymagania, samemu mało co oferując. Skoro śmieją się z grubasa w internecie to on nie chce takiej laski mimo, że może być najbardziej sympatyczna jaką zna ale ma 10 kg za dużo, tak samo laska nie chce magazyniera co zarabia 4-5k na rękę bo widzi w internecie, że jej rówieśniczki latają 4 razy w roku na Bali i mają lepsze życie, bo znalazły bogatego faceta.
5
@TR3YWAY nie zmienia? XD wpędzanie płci przeciwnej w kompleksy, budowanie nierealnego wyobrażenia, że laska nie może mieć rozstępów bo już jest nieatrakcyjna a facet musi zarabiać minimum 10k na rękę i mieć własne mieszkanie bo inaczej jest nieudacznikiem. Faktycznie, nic nie zmienia.
0
@July_6_BcN jedyne wyjście zostać lesbą ale laski są jeszcze bardziej pier... XD
7
@July_6_BcN ta xd na dzieciaka go złapać i puścić się z czarnym najlepiej.
20
@TR3YWAY proponuje by ludzie jeszcze bardziej w necie wyzywali się od grubych świn, za chudych anorektyczek, za niskich facetów lub takich którzy są biedakami. Na pewno wszystko się poprawi. Mieszkania mieszkaniami ale to co zrobiliśmy sobie sami przez nierealne wyobrażenia płci przeciwnej to dramat.
1
Ale pech Szwajcara w Mass Starcie...