1

@LOPEZ16 ludzie po prostu mieli dość, wybuchnęli i wbiegli po psy. Porównywanie ich do tych bestii nie na miejscu i nie wiem jak ktoś, kogo stać na takie porównanie mówi, że wyprowadzał bezdomniaki. XD w Sobolewie sytuacja powinna być bardziej zorganizowana ale tam nikt nie wiedział co robić. Policja która utrudniała, ludzie rozcięli ogrodzenie i po prostu weszli. Teraz na grupie na FB odnośnie Sobolewa dodają zdjęcia piesków które mają w domu i szukają właścicieli, którym te psy zostały UKRADZIONE. Parę szczęśliwych historii już jest.

1

@Kgorecki2500 gratki!!! :D

1

@Bocheno1 taka właśnie mnie naszła myśl. Tyle lat się łudziliśmy.

37

Eric Garcia jest tym, kim myśleliśmy, że jest Sergi Roberto.

3

Ale golazo :OOO

4

To jest właśnie pressing... Brawo Rapha

1

Czemu oni się boją strzelać?

14

Sędzia pierdolnięty, trzeba to powiedzieć wprost

4

I co, za to nie ma żółtej? XD za to wybijanie piłki? Co za patologia

0

@Transu96 wbiłam ostatnio platynę w to. Wymęczyła mnie ta gra xD

1

@MesQueUnClub_87 nie biorę w ogóle :D Chyba, że angina ale nie choruję

4

@Kgorecki2500 no coś Ty :D zupełnie inny smak. Tak samo jak ktoś powie, że Redbull smakuje jak każdy energetyk - no nie.

1

@Kgorecki2500 Cola. Pepsi odkad ma mniej cukru się popsuła, ale wersję bez cukru wolę Pepsi. Także zwykła - Cola, bez cukru - Pepsi

5

@draxidox nieźle zaczynasz niedziele xDDD

9

@Lionel_Messi10 dotykanie go jak małpy w klatce. Żenujące. Podał rękę to po co potem to poklepywanie xd

1

@draxidox myślałam, że to jakaś ironia o tej laurce ale obejrzałam i nie wiem o co chodzi. XD jestem zdezorientowana, materiał w porządku (chociaż ja pocisnęłabym mocniej po tym Marianie) a komentarz kompletnie z czapy. Powiedz, że źle Ci się filmik wkleił, prawda?

3

@maroon oddawałam w Biedronce butelki z Lidla i działało. Nie ma prawa Kaufland nie przyjmować innych butelek. Oszukiści

1

@draxidox uwielbiam Litewkę. Wiele pieniędzy już wpłaciłam na zbiórki które ogłasza na maltretowane psy. Chyba nigdy nie ryczalam przez żadnego faceta tyle co przez Niego xd

1

@Pedri16Future ja przestałam to dziś śledzić bo od kilku dni ciągle oglądam w necie o tych psach i ryczę.

1

@Kgorecki2500 ja też. Strasznie okrutną miał swoją wizję...

1

@Kgorecki2500 jakie zakończenie zrobiłeś? Podobno w NG+ jest jakieś dodatkowe

0

@Kazragore Divinity 2 spoko ale zagrałam po Baldurze i jednak wypada dużo gorzej. Wukonga platynę wbiłam na premierę - bardzo fajna gra ale męczyło mnie grindowanie już na końcu, przeszłam ją 3 razy xD no ja czekam na Dawnwalkera, Crimsona i Phantoma, zobaczymy na bieżąco. Może w końcu do tej Mafii usiądę... No i już kupionego mam Reanimala

0

@esem91 walczyłam z Nim 35 minut xd mam nawet gdzie ss zrobione drżącą ręką. Z 30 prób było by nauczyć się jego ruchów, szczególnie 2 faza była kluczowa. One shot kompletnie mnie nie kręcił i zero satysfakcji z buildem z neta. Ten boss nie zasługuje na one shota, ta walka jest genialna.

0

@Kazragore Phantom Blade wiadomo ale to na jesień, a jakoś do tej jesieni trzeba przetrwać. Z nowości to chyba tylko Mafii nie ograłam, a tak to wszystkie nowe gry zaliczone.

@Bolton pogralam jakieś 50-60h w ARCa bo kupiłam na premierę i grało się super. Potem niektórzy zaczęli grać jak upoceńcy i mi się trochę znudziło. Tym bardziej, że ustawiłam sobie nick Antychryst i zabijałam wszystkich nawet grając solo. :D

2

@MesQueUnClub_87 ja to rozumiem doskonale. Ja dopóki nie miałam tyle czasu na granie to wolałam też jak coś się działo przez te 1,5h/dziennie. Szukałam w grach emocji, by jak najlepiej wykorzystać ten czas. :D teraz mam więcej czasu i przez to nie nudzi mnie jeżdżenie z punktu a do punktu b. No chodzenie z plecakiem to najgorsza część tej gry. Te 3h trzeba się przemęczyć a potem wjeżdża już odwrócona trajka, potem dostawczaki :D trajki szybkie, trajki dostawcze. Budowanie dróg, wyskoczni. Zdecydowanie za wolny jest ten początek i trzeba być bardzo cierpliwym. Ja pierwszy raz też się odbiłam od tej gry.

2

@Sulimo ooo, trzeba będzie odpalić

1

@FcPortoFan1999 tak, ale zdecydowanie bardziej siedzi mi seria Spiderman. :D

0

@Majczel97 ja czekam na Crimson Desert, mega ciekawa jestem tej gierki. :D w tym roku zapowiada się parę ciekawych gier ale to w drugiej połowie roku, a jakoś do lata trzeba wytrzymać

2

@July_6_BcN Julka, ja mam kryzys całe życie. Calma :D

1

@Dankho94isback pracuje zdalnie, obsługa klienta, taka biurowa praca dla korpo. Czasem w trakcie roboty mam przestój godzinkę to sobie odpalam konsole :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?