clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LOPEZ16 ludzie po prostu mieli dość, wybuchnęli i wbiegli po psy. Porównywanie ich do tych bestii nie na miejscu i nie wiem jak ktoś, kogo stać na takie porównanie mówi, że wyprowadzał bezdomniaki. XD w Sobolewie sytuacja powinna być bardziej zorganizowana ale tam nikt nie wiedział co robić. Policja która utrudniała, ludzie rozcięli ogrodzenie i po prostu weszli. Teraz na grupie na FB odnośnie Sobolewa dodają zdjęcia piesków które mają w domu i szukają właścicieli, którym te psy zostały UKRADZIONE. Parę szczęśliwych historii już jest.
1
@Kgorecki2500 gratki!!! :D
1
@Bocheno1 taka właśnie mnie naszła myśl. Tyle lat się łudziliśmy.
37
Eric Garcia jest tym, kim myśleliśmy, że jest Sergi Roberto.
3
Ale golazo :OOO
4
To jest właśnie pressing... Brawo Rapha
1
Czemu oni się boją strzelać?
14
Sędzia pierdolnięty, trzeba to powiedzieć wprost
4
I co, za to nie ma żółtej? XD za to wybijanie piłki? Co za patologia
0
@Transu96 wbiłam ostatnio platynę w to. Wymęczyła mnie ta gra xD
1
@MesQueUnClub_87 nie biorę w ogóle :D Chyba, że angina ale nie choruję
4
@Kgorecki2500 no coś Ty :D zupełnie inny smak. Tak samo jak ktoś powie, że Redbull smakuje jak każdy energetyk - no nie.
1
@Kgorecki2500 Cola. Pepsi odkad ma mniej cukru się popsuła, ale wersję bez cukru wolę Pepsi. Także zwykła - Cola, bez cukru - Pepsi
5
@draxidox nieźle zaczynasz niedziele xDDD
9
@Lionel_Messi10 dotykanie go jak małpy w klatce. Żenujące. Podał rękę to po co potem to poklepywanie xd
1
@draxidox myślałam, że to jakaś ironia o tej laurce ale obejrzałam i nie wiem o co chodzi. XD jestem zdezorientowana, materiał w porządku (chociaż ja pocisnęłabym mocniej po tym Marianie) a komentarz kompletnie z czapy. Powiedz, że źle Ci się filmik wkleił, prawda?
3
@maroon oddawałam w Biedronce butelki z Lidla i działało. Nie ma prawa Kaufland nie przyjmować innych butelek. Oszukiści
1
@draxidox uwielbiam Litewkę. Wiele pieniędzy już wpłaciłam na zbiórki które ogłasza na maltretowane psy. Chyba nigdy nie ryczalam przez żadnego faceta tyle co przez Niego xd
1
@Pedri16Future ja przestałam to dziś śledzić bo od kilku dni ciągle oglądam w necie o tych psach i ryczę.
1
@Kgorecki2500 ja też. Strasznie okrutną miał swoją wizję...
1
@Kgorecki2500 jakie zakończenie zrobiłeś? Podobno w NG+ jest jakieś dodatkowe
0
@Kazragore Divinity 2 spoko ale zagrałam po Baldurze i jednak wypada dużo gorzej. Wukonga platynę wbiłam na premierę - bardzo fajna gra ale męczyło mnie grindowanie już na końcu, przeszłam ją 3 razy xD no ja czekam na Dawnwalkera, Crimsona i Phantoma, zobaczymy na bieżąco. Może w końcu do tej Mafii usiądę... No i już kupionego mam Reanimala
0
@esem91 walczyłam z Nim 35 minut xd mam nawet gdzie ss zrobione drżącą ręką. Z 30 prób było by nauczyć się jego ruchów, szczególnie 2 faza była kluczowa. One shot kompletnie mnie nie kręcił i zero satysfakcji z buildem z neta. Ten boss nie zasługuje na one shota, ta walka jest genialna.
0
@Kazragore Phantom Blade wiadomo ale to na jesień, a jakoś do tej jesieni trzeba przetrwać. Z nowości to chyba tylko Mafii nie ograłam, a tak to wszystkie nowe gry zaliczone.
@Bolton pogralam jakieś 50-60h w ARCa bo kupiłam na premierę i grało się super. Potem niektórzy zaczęli grać jak upoceńcy i mi się trochę znudziło. Tym bardziej, że ustawiłam sobie nick Antychryst i zabijałam wszystkich nawet grając solo. :D
2
@MesQueUnClub_87 ja to rozumiem doskonale. Ja dopóki nie miałam tyle czasu na granie to wolałam też jak coś się działo przez te 1,5h/dziennie. Szukałam w grach emocji, by jak najlepiej wykorzystać ten czas. :D teraz mam więcej czasu i przez to nie nudzi mnie jeżdżenie z punktu a do punktu b. No chodzenie z plecakiem to najgorsza część tej gry. Te 3h trzeba się przemęczyć a potem wjeżdża już odwrócona trajka, potem dostawczaki :D trajki szybkie, trajki dostawcze. Budowanie dróg, wyskoczni. Zdecydowanie za wolny jest ten początek i trzeba być bardzo cierpliwym. Ja pierwszy raz też się odbiłam od tej gry.
2
@Sulimo ooo, trzeba będzie odpalić
1
@FcPortoFan1999 tak, ale zdecydowanie bardziej siedzi mi seria Spiderman. :D
0
@Majczel97 ja czekam na Crimson Desert, mega ciekawa jestem tej gierki. :D w tym roku zapowiada się parę ciekawych gier ale to w drugiej połowie roku, a jakoś do lata trzeba wytrzymać
2
@July_6_BcN Julka, ja mam kryzys całe życie. Calma :D
1
@Dankho94isback pracuje zdalnie, obsługa klienta, taka biurowa praca dla korpo. Czasem w trakcie roboty mam przestój godzinkę to sobie odpalam konsole :D