0

@michaleu kiedyś nawet Majdan mówił, że Doda ma fioła na punkcie zwierząt.

4

Znowu doszło w Polsce do zaczadzenia. Czujnik czadu kosztuje około 100-150 zł ale takie naprawdę podstawowe są w cenie jednego lub dwóch kebabów. Nie wyceniajcie swojego zdrowia i życia na 30-50 zł. Kupcie taki czujnik sobie, rodzicom czy dziadkom. Wasze życie jest więcej warte niż te śmieszne pieniądze.

1

@Safrani czy trzeba znać poprzednie części?

0

@draxidox nie mogłabym jechać do kraju gdzie jest pełno bezpańskich psów bo bym ciągle ryczała.

39

@Jonyx to teraz musisz żonie powiedzieć :D

1

@Eoren czyli sobie tego nie wymyśliłam. Upadło pewnie z braku zainteresowania? :(

3

@JimMorrisonFCB też tak myślę. :D ciekawe jak to wygląda organizacyjnie bo na dobrą sprawę nawet na discordzie można. Jakby ktoś ,,z góry" to kontrolował to mogłoby być fajnie :D

2

@JimMorrisonFCB no było właśnie xd jestem tego pewna, bo raz czy dwa razy tam byłam i pamiętam, że niektórzy to takiego słowotoku dostawali :D

6

@Eoren kiedyś było takie coś, że zakładaliście pokój (nie pamiętam gdzie) i po meczach albo jakichś wydarzeniach można było tam wejść i pogadać normalnie na mikro. Niektórzy tak śmiesznie się tam odpalali i gadali. :D to było jakoś 4 lata temu. Umarło to czy mi umyka po prostu? Albo mi padło na głowę i to wymyśliłam

12

@Luciano99 nieaktualne

0

@Transu96 wyciągaj teczki a nie się pieścisz

4

Przegrać z @Luciano99 to jak wygrać

2

@Transu96 złote czasy LR. Te jego długie posty, oskarżenia i dymy. Piękne to było xd

0

@gumaz bywa i tak :)

1

@Peciak na brązowym? Co za rasistowski konkurs

1

@gumaz odwróć tabele Clyde na czele, a tak serio to 14 miejsce to już i tak wysoko patrząc na to jakie dymy rozpętałam krótko przed ogłoszeniem głosowania :D

3

@MesQueUnClub_87 gratulacje za 4 miejsce. Miałeś mój głos :D

1

@LeszekFCB Peja ma 50 lat i kiedyś robił zajebisty rap, a ten disco-polowiec z zębami jak klozet nigdy. Za parę lat nikt nie będzie wiedział kto to jest Sentino, a Rychu 30 lat na scenie i każdy zna jego i jego najbardziej znane numery. XD nie kompromituj się

5

@LeszekFCB disco-polowiec jak Skolim

2

@Trojanek23 jak miał ,,pierszeństwo" to miał.

XD

3

@gumaz Lucek jest zboczonym pijakiem, wcale mnie to nie zdziwi

4

@Eoren cała jestem ogolona :D

3

Za te pół miliona to niech się kisi na ławce, a nie ze my mu robimy przysługę po tych akcjach xD a on po mundialu wróci i będzie srał do własnego gniazda.

3

Jak w ustach poczujecie metaliczny posmak, włosy staną dęba, dziwnie zacznie pachnieć chlorem albo ozonem a Wasza metalowa biżuteria brzęczy to znaczy, że macie kilka sekund na ucieczkę przed piorunem. :D

Ciekawostka z: Anatomia Zła

7

@lajcior już jest pośmiewiskiem, nihil novi

6

@escarabajo no ale założył bo sam usunął a nie dlatego, że dostał bana. Usprawiedliwiony.

1

@Frimpong no ale co, pojawił Ci się artykuł, że tutaj jest takie forum? Stwierdziłeś, ,,nie kibicuje Barcy ale założę sobie konto"?

4

Ciekawe skąd osoby które nie kibicują FC Barcelonie dowiedziały się o LR i tak chętnie się tu udzielają. Jeszcze kibiców Realu rozumiem, bo to bezpośredni przeciwnik i pewnie wchodzą tu często ale np kibice innych drużyn? Jakby na polskiej stronie fanów Juventusu, Interu czy PSV była taka strona dyskusyjna to w życiu bym nie wiedziała xD @Frimpong @FcPortoFan1999 @AmigoBlancos

1

@norbi77 no końcówka w tym domu i gitara mnie rozwaliły

0

@Bzyczekk ja też, dlatego napisałam, że gdybym musiała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?