2

@Kgorecki2500 jeszcze dużo emocji przed Tobą. :D ja na końcówce ostro ryczalam

0

@Bzyczekk pamiętam jak napisałam, że jak MUSIAŁABYM sprzedać jednego z pary Gavi i Fermin, to wybrałabym Gaviego. Ale hejt wtedy na mnie spadł xd

33

No to w tym tygodniu mamy tryplet - gong oszałamiacz na łeb Realu, kompromitacja Realu w PK i nasz awans. :D

3

@macio_944 no i prawidłowo :D

6

No i Yamal z bramką. @macio_944 w ryk
;>

1

@sheyba BO MU KREW Z NOSA LECIAŁA PRZED MECZEM

2

Pamiętajcie, Real wczoraj chciałby być w takiej sytuacji:>

1

@macio_944 macio co Ty taki hejtmen Yamala się zrobiłeś? Nie poznaje Cię

1

@ParlesCuyol5 jak mamy wydać 30 milionów na kogoś takiego to lepiej przelać na pieski

1

@esem91 nasze to nawet tam gdzie nie ma spalonego sygnalizują :D

2

Rashfort jak irytował ale robił liczby to był potrzebny, teraz irytuje a liczb nie robi. (Zamknij mi mordę i strzel bramę)

4

Bernal któraś taka bezsensowna piłka. Dramatyczny jest ten chłopak dziś

2

Fajny spalony xd

4

@L4ngusta nie było, cienka skórka, soczyste i słodkie. Topka mandarynkowa

5

Zjadłam 3 mandarynki w ciągu tych 26 minut meczu i to tyle z plusów według mnie :/

2

@NeroTFP1 brawa dla policjanta

15

@europejczyk wiem na kogo na pewno nie trafimy. :>

0

@Sysia11 gdzie w tym wszystkim Messi? Zawiodłam się

1

@NeroTFP1 przypomniał mi się Fornal i jego przemowa w przerwie meczu xD

7

@NeroTFP1 nie napiszę co bym zrobiła tej szmacie bo dostanę bana

3

@gumaz ciekawe co zrobi pani/pan sędzia z Sopotu jak pijany kierowca rozsmaruje ich dzieciątko na pasach. :)

2

@Jakchcesz spuścić do 4 ligi najlepiej, niech na spokojnie sobie grają bez presji. Wtedy Mbippi czy Męczennik będą mogli bawić się w trenerkę i czillować bombę na treningach

2

@Zoker dlatego trzeba być czujnym i idziemy po swoje :D

1

@Zoker potężne stawki, potężne wygrane, za to Cię lubię. Ryzykant

34

Tylko żebyśmy my dziś się nie skompromitowali i wracamy do śmiania się z Realiku:D

21

Co tu takie humory jakby Real się skompromitował? Hahahahahahah :D rozkład jazdy znany

0

@Conradxc no tak 75 kg myślę xd

0

@gumaz zazwyczaj zainteresowanie co tam mam, żadnych negatywnych opinii, jak mam bardziej formalne spotkania to koszula z długim rękawem robi robotę :D

3

@gumaz umiem obezwładnić kogoś ale wiadomo, że dużemu mężczyźnie bym nie dała rady. No i szybko biegam, mam dobrą kondycję więc to chyba najlepsza obrona xd

0

@CLS63AMG dla mnie Sylvester Stallone to zawsze bardziej Rocky niż Rambo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?