clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 jeszcze dużo emocji przed Tobą. :D ja na końcówce ostro ryczalam
0
@Bzyczekk pamiętam jak napisałam, że jak MUSIAŁABYM sprzedać jednego z pary Gavi i Fermin, to wybrałabym Gaviego. Ale hejt wtedy na mnie spadł xd
33
No to w tym tygodniu mamy tryplet - gong oszałamiacz na łeb Realu, kompromitacja Realu w PK i nasz awans. :D
3
@macio_944 no i prawidłowo :D
6
No i Yamal z bramką. @macio_944 w ryk
;>
1
@sheyba BO MU KREW Z NOSA LECIAŁA PRZED MECZEM
2
Pamiętajcie, Real wczoraj chciałby być w takiej sytuacji:>
1
@macio_944 macio co Ty taki hejtmen Yamala się zrobiłeś? Nie poznaje Cię
1
@ParlesCuyol5 jak mamy wydać 30 milionów na kogoś takiego to lepiej przelać na pieski
1
@esem91 nasze to nawet tam gdzie nie ma spalonego sygnalizują :D
2
Rashfort jak irytował ale robił liczby to był potrzebny, teraz irytuje a liczb nie robi. (Zamknij mi mordę i strzel bramę)
4
Bernal któraś taka bezsensowna piłka. Dramatyczny jest ten chłopak dziś
2
Fajny spalony xd
4
@L4ngusta nie było, cienka skórka, soczyste i słodkie. Topka mandarynkowa
5
Zjadłam 3 mandarynki w ciągu tych 26 minut meczu i to tyle z plusów według mnie :/
2
@NeroTFP1 brawa dla policjanta
15
@europejczyk wiem na kogo na pewno nie trafimy. :>
0
@Sysia11 gdzie w tym wszystkim Messi? Zawiodłam się
1
@NeroTFP1 przypomniał mi się Fornal i jego przemowa w przerwie meczu xD
7
@NeroTFP1 nie napiszę co bym zrobiła tej szmacie bo dostanę bana
3
@gumaz ciekawe co zrobi pani/pan sędzia z Sopotu jak pijany kierowca rozsmaruje ich dzieciątko na pasach. :)
2
@Jakchcesz spuścić do 4 ligi najlepiej, niech na spokojnie sobie grają bez presji. Wtedy Mbippi czy Męczennik będą mogli bawić się w trenerkę i czillować bombę na treningach
2
@Zoker dlatego trzeba być czujnym i idziemy po swoje :D
1
@Zoker potężne stawki, potężne wygrane, za to Cię lubię. Ryzykant
34
Tylko żebyśmy my dziś się nie skompromitowali i wracamy do śmiania się z Realiku:D
21
Co tu takie humory jakby Real się skompromitował? Hahahahahahah :D rozkład jazdy znany
0
@Conradxc no tak 75 kg myślę xd
0
@gumaz zazwyczaj zainteresowanie co tam mam, żadnych negatywnych opinii, jak mam bardziej formalne spotkania to koszula z długim rękawem robi robotę :D
3
@gumaz umiem obezwładnić kogoś ale wiadomo, że dużemu mężczyźnie bym nie dała rady. No i szybko biegam, mam dobrą kondycję więc to chyba najlepsza obrona xd
0
@CLS63AMG dla mnie Sylvester Stallone to zawsze bardziej Rocky niż Rambo