0

@Rudi35 ma narośl na podniebieniu, być może nowotwór. Badanie histopatologiczne będzie decydujące. ;(

1

@Rudi35 akurat ziewał... Tzn cieszył się ze zwycięstwa Barcy nad Realem :D
https://zapodaj.net/93bc5e8276e19.jpg.html
Melduję, ze sznupką wszystko w porządku :)

2

@marcin62 @don'T.R.I.P.e dziękuję. :)

82

Ten kibic jutro o 9:30 przechodzi operację. Trzymajcie za Niego kciuki. :(

https://zapodaj.net/9b7d2ae314999.jpg.html

Edit: https://zapodaj.net/93bc5e8276e19.jpg.html
Pyszczek jest cały, po prostu sobie ziewał :D

0

@Denver na razie nie, jak się nic nie zmieni, za tydzień już zamkną

6

@Antimadridista~ Oby Joe nie

1

@konrad1661 ja na szczęście mam umowę o pracę ale i tak się boję :(

0

@Encore jak się nie polepszy, to za tydzień wszystko zamkną, a ja pracuję w punkcie stacjonarnym więc... Przez internet obstawisz, w lokalu nie.

0

@killingjoker101 też to zauważyłam. Mimo maseczki widać, że jest zdenerwowany i nie ma pewności w tym co mówi.

0

Czyli został mi tydzień pracy xD

0

Zamykają wszystko prócz sklepów, aptek? Bo tak gada, że nie wiem

1

@MesQueUnClub_87 myślę, że powyżej 3 na pewno :p

0

@Muszynianka nie pracuję w galerii :) tylko w zakładach bukmacherskich
@ranger3120 zakłady bukmacherskie stacjonarne

1

I teraz czekam jak na wyrok. Stracę 2 raz w ciągu 9 miesięcy pracę, czy nie :(

4

@RomanHoffer od poniedziałku

1

@Piorun nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone. ;>

15

@DaPi to zobacz sobie w jakiej formie fizycznej jest Donald a w jakiej Bidon. :D różnica wieku 3 lata, a wyglądają jakby było co najmniej 10.

5

Widziałam wczoraj, jak właściciele sklepów zabijali okna dechami, bo spodziewają się zamieszek jak wygra Trump. Czyżby ten tolerancyjny ruch, miał niszczyć cudzą własność? :D

29

@DaPi gwałcił, molestował xD co za brednie.

1

@Tomo_95 muszę kiedyś o tym poczytać, pewnie masz rację. Nigdy się tym wielce nie interesowałam, ma może błąd :D

9

Dla mnie to liczenie głosów w USA to czarna magia i podziwiam Was, że to ogarniacie. :)

15

Casemiro zdziwiony a ewidentnie kopnął go od tyłu. Co za typ.

0

Ten bramkarz w ogóle się rzuca?

0

Dlaczego nie zawalczymy o Inakiego Williamsa? W FC Ulani radził sobie całkiem nieźle ^^

2

@BoRoWieC teraz już wiem. Oczywiście -5 kg :D
Sorry, kończę 12 godzinną zmianę w pracy i nie myślę :D

1

@koksik2700 do poprzedniej pracy jeździłam 15km w jedną stronę, to w piątek już modliłam się by był koniec :D

0

@MESSIah16 akurat dojazd do pracy mam taki, że jakbym chciała jechać autobusem to muszę wyjść godzinę przed pracą, a rowerem wystarczy 20 minut :D

@Jakchcesz nieee, nic w diecie nie zmieniałam. Wręcz przeciwnie, bo w tygodniu zdarzyło mi się 2 razy zjeść pizzę, gdzie normalnie jem raz na dwa miesiące :D

0

@Striker oj tam, mały błąd się wkradł. ^^ napisałam, że łącznie 10 :D

4

Od 20 dni (bez przerwy) jeżdżę rowerem 5 km w jedną stronę do pracy. Czyli dziennie 10 km. Niewiele, ale wcześniej jeździłam 50-60 km czasem 80 ale raz/dwa razy w tygodniu. Co ciekawe, wtedy waga stała w miejscu, z niewielkimi spadkami, a teraz poszło prawie 5 kg. :D

0

@tomono bo może być niebezpieczna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?