clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 ma narośl na podniebieniu, być może nowotwór. Badanie histopatologiczne będzie decydujące. ;(
1
@Rudi35 akurat ziewał... Tzn cieszył się ze zwycięstwa Barcy nad Realem :D
https://zapodaj.net/93bc5e8276e19.jpg.html
Melduję, ze sznupką wszystko w porządku :)
2
@marcin62 @don'T.R.I.P.e dziękuję. :)
82
Ten kibic jutro o 9:30 przechodzi operację. Trzymajcie za Niego kciuki. :(
https://zapodaj.net/9b7d2ae314999.jpg.html
Edit: https://zapodaj.net/93bc5e8276e19.jpg.html
Pyszczek jest cały, po prostu sobie ziewał :D
0
@Denver na razie nie, jak się nic nie zmieni, za tydzień już zamkną
6
@Antimadridista~ Oby Joe nie
1
@konrad1661 ja na szczęście mam umowę o pracę ale i tak się boję :(
0
@Encore jak się nie polepszy, to za tydzień wszystko zamkną, a ja pracuję w punkcie stacjonarnym więc... Przez internet obstawisz, w lokalu nie.
0
@killingjoker101 też to zauważyłam. Mimo maseczki widać, że jest zdenerwowany i nie ma pewności w tym co mówi.
0
Czyli został mi tydzień pracy xD
0
Zamykają wszystko prócz sklepów, aptek? Bo tak gada, że nie wiem
1
@MesQueUnClub_87 myślę, że powyżej 3 na pewno :p
0
@Muszynianka nie pracuję w galerii :) tylko w zakładach bukmacherskich
@ranger3120 zakłady bukmacherskie stacjonarne
1
I teraz czekam jak na wyrok. Stracę 2 raz w ciągu 9 miesięcy pracę, czy nie :(
4
@RomanHoffer od poniedziałku
1
@Piorun nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone. ;>
15
@DaPi to zobacz sobie w jakiej formie fizycznej jest Donald a w jakiej Bidon. :D różnica wieku 3 lata, a wyglądają jakby było co najmniej 10.
5
Widziałam wczoraj, jak właściciele sklepów zabijali okna dechami, bo spodziewają się zamieszek jak wygra Trump. Czyżby ten tolerancyjny ruch, miał niszczyć cudzą własność? :D
29
@DaPi gwałcił, molestował xD co za brednie.
1
@Tomo_95 muszę kiedyś o tym poczytać, pewnie masz rację. Nigdy się tym wielce nie interesowałam, ma może błąd :D
9
Dla mnie to liczenie głosów w USA to czarna magia i podziwiam Was, że to ogarniacie. :)
15
Casemiro zdziwiony a ewidentnie kopnął go od tyłu. Co za typ.
0
Ten bramkarz w ogóle się rzuca?
0
Dlaczego nie zawalczymy o Inakiego Williamsa? W FC Ulani radził sobie całkiem nieźle ^^
2
@BoRoWieC teraz już wiem. Oczywiście -5 kg :D
Sorry, kończę 12 godzinną zmianę w pracy i nie myślę :D
1
@koksik2700 do poprzedniej pracy jeździłam 15km w jedną stronę, to w piątek już modliłam się by był koniec :D
0
@MESSIah16 akurat dojazd do pracy mam taki, że jakbym chciała jechać autobusem to muszę wyjść godzinę przed pracą, a rowerem wystarczy 20 minut :D
@Jakchcesz nieee, nic w diecie nie zmieniałam. Wręcz przeciwnie, bo w tygodniu zdarzyło mi się 2 razy zjeść pizzę, gdzie normalnie jem raz na dwa miesiące :D
0
@Striker oj tam, mały błąd się wkradł. ^^ napisałam, że łącznie 10 :D
4
Od 20 dni (bez przerwy) jeżdżę rowerem 5 km w jedną stronę do pracy. Czyli dziennie 10 km. Niewiele, ale wcześniej jeździłam 50-60 km czasem 80 ale raz/dwa razy w tygodniu. Co ciekawe, wtedy waga stała w miejscu, z niewielkimi spadkami, a teraz poszło prawie 5 kg. :D
0
@tomono bo może być niebezpieczna?