1

@Artsssfc od mojego psa

2

@PatrychoO bydli mydli

3

@VandaI są zmiany takie jak zmiana wyglądu bohatera (fryzura, zarost, kolor włosów), można go zmieniać tak, że faktycznie wygląda inaczej. Do tego tatuaże :D czuć ten klimat wikingów, historia od początku jest wciągająca i emocjonalna. Muzyka... Ostatni raz AŻ tak zwróciłam uwagę na muzykę w czasie swobodnej eksploracji podczas Wiedźmina 3, Assassin's Creed II i Gothica III (więc to baaaardzo duży komplement). Postać Eivora ma charakter, można się z Nim fajnie utożsamiać. Wiadomo, interfejs jak to w asasynach, skoki wiary, ukryte ostrze, czy atak z wysokości. Fajnie że można wybrać czy chcesz grać bronią dwuręczną, dwoma toporkami albo z tarczą ale to też chyba było w Odyssey. No i brutalność. W żadnym asasynie takiej nie było. Brutalne finiszery, obcinanie konczyń jak w Wiedźminie i mnóstwo krwi. Nie żałuję na razie ani złotówki wydanej z 350 zł (edycja złota)

1

@Kamil92 na razie jest lepiej, mnóstwo pobocznych interakcji, gier czy zabaw :D

0

@czółkovsky ja tam w Odyssei grałam Alexiosem, a teraz wolę męskiego Eivora. Szczególnie jak zdjął koszulkę i zmieniłam mu zarost i fryzurę :D

2

1,5 godziny Valhalli za mną... Jest cudownie ^^ polecam każdemu, kto się waha. Z ciekawości, będziecie grać kobietą czy mężczyzną? Ja wzięłam mężczyznę by trochę pocieszyć oko, no i jakoś kobieta-wiking nie do końca mi pasuje :P

0

@Homeopata8989 Decathlon chyba najpewniejszy sklep.

1

@Encore prześwietliło mi telewizor xD

9

https://zapodaj.net/2dcdb853d7617.jpg.html
Zaczynam przygodę! :D pewnie dokończę ją na PS5 ale co tam ^^ Odyn jest z Nami!

0

@Krzychu1010 ja na ankietach :D wypełniam sobie je i dostaje bony do empiku na 40 zł (które wymieniam na doładowania na PSStore) albo hajsik na Amazon w dolarach, bądź PayPal.

0

@IronSanHybrid jest i smakowo nie przypomina czarnego maku. :D Nadzienie w rogalach świetomarcińskich ma taki jakby marcepanowy smaczek.

1

@IronSanHybrid nie piekli, bo pieką na bieżąco. Chodzi o to, że upieką ich mało bo nie ma klientów ;(
Tak z makiem, białym.

1

@IronSanHybrid żałuj. Są przepyszne :)

7

Cukiernicy proszą by kupować rogale świetomarcińskie, bo przez to, że firmy są zamknięte (a zawsze brały tony rogali dla pracowników) sprzedają o wiele mniej rogali. :( Kupujcie rogale!

4

@Jakchcesz według znajomych i rodziny robię najlepsze gofry jakie kiedykolwiek jedli. ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli co, u mnie?

0

@marcin000019 nieee, Burger Drwala a potem Kurczak Burger :D

4

@dniel wołowina :D

Najlepszy burger w McDonald's!!! :D

1

@Arkon na końcu mam super pakiet Polsat Premium, Eleven i Canal+, a nie obejrzę La Ligi xD

1

@Arkon tylko żeby nie zrobili takiego numeru z La Ligą. :/

0

@Ghotti a dla mnie Ghost jest przecudowne. :D 1 akt faktycznie trochę nużący ale od 2 zaczyna się taka sieka. Emocjonalny rollercoaster. Może dlatego tak mi się podobał, że jestem fanką japońskich produkcji i kultury.

0

@Piorun no niestety. :P może za kilka lat tak jak to było z HzD.
Po prostu czytałam, że są problemy z głosem. Ale jak da się obejść to super :D

0

@Jakchcesz też czytałam, że recenzje dobre ale podobno są problemy na PC i ludzie czekają na patcha :p

0

@Piorun dziś wolne, a jutro na 15 do roboty więc myślę, że te 10h na pewno będę siedzieć :D ostatnio tak czekałam na Ghost of Tsushima ^^

2

Słucham ,,Ezio Family" i czekam na kuriera z Valhallą. Już nie mogę wytrzymać :D

45

Dostać pierwszą wypłatę po pół roku, kiedy nie mogło się znaleźć pracy. Super sprawa :D

0

Niech Ramosowi ktoś powie, że nie każdy typ zarostu dobrze wygląda jako długa broda... :D chce być jak wiking a wygląda tragicznie.

6

Teraz w jednym meczu tyle karnych, to potem przez 10 kolejek nie będzie przeciwko nim ani jednego. XD

0

Czy oni są niewidomi, że tyle się zastanawiają?

2

Znów będzie karny :D

1

Jak tego sędziowie nie uznają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?