21

@Chakalaka laurki w Twoim wykonaniu znam aż nadto. Można po 1 zdaniu się domyślić, jak wygląda całość ^^

8

@Chakalaka po ,,Donald Tusk" w pierwszym zdaniu przestałam czytać xD

14

@Barcelismo psychologia tłumu :D niektórzy to aż podskakują tacy czują się ,,silni". W pojedynkę by przyjął płaskiego i poszedł do domu, a tutaj same kozaki. Boli mnie widok takich ludzi biegnących z barwami narodowymi. :(

0

@pikass14 jak pierwsza konsola, to bierz mimo wszystko PlayStation. Exy robią taką robotę...

0

@BlauGrana1404 tak, wiem że nie ma patchy, mówię o tym co już się pojawiło. Mam nadzieję, że Sony zaskoczy swoich konsumentów pozytywnie tym razem, bo na razie to same strzały w kolano.

2

@koksik2700 gdyby nie exy... :D robią sobie jajca z ludzi i tyle. Sklepy nawet nie wiedzą ile będą mieć sztuk i czy starczy na preordery xD

0

@gontex bezpiecznie. :)

3

Co sądzicie o akcji, którą odwala obecnie Sony z PS5? Wszędzie się reklamują by kupować konsolę, której od dawna nie ma, tym samym rozdają konsole jakimś youtuberom raperom czy komu tam jeszcze, którzy z grami nie mają nic wspólnego. Informacja, że konsola nie będzie dostępna w sklepach na premierę to cyrk, a taki X-kom wycofuje wszystkie preordery bo jednak nie dostaną konsoli. Planuje kupić sobie nową plejkę w lutym/marcu ale nie zdziwię się jak niektórzy zdecydują się na Xboxa serie X. Tak samo z kartami SSD, które miały być najszybsze na rynku a testy pokazują, że wcale tak nie jest. Oj wystawia Sony swoich fanów na próbę cierpliwości ^^

0

@gontex sprawdzałeś na chomikuj?

0

@Rust_Cohle nieee, za 2 zł puszczają i do wygrania max kilka tysięcy. :D nie miałam takiego który grał o dziesiątki czy setki tysięcy złotych :(

3

@NeroTFP no ja już dostałam zniżkę 50 zł na Zalando. :D

0

@Arkon oby! Trzymam kciuki :D

2

@Kusco15 zawsze się zastanawiam co tacy ludzie mają w głowie. Bolek albo taka Rodowicz, którzy narzekają na to, że nie mają pieniędzy przy czym najniższa krajowa to 1920 zł na rękę.

1

@Rust_Cohle mam oszczędności na takie wydatki jak konsola, dentysta czy właśnie telefon. :P nie zaglądaj mi w kieszeń, nieładnie :D

1

@AV0CAD0 aparat w telefonie to dla mnie sprawa drugorzędna bo mam lustrzankę do zdjęć, a takie na co dzień to może być gorszy aparat. Dzięki za opinię :)

3

@msmsms no jak grałam z chłopakami na orliku jako dziewczynka było ok, ale jak urosły mi cycki to czasami trochę się wstydziłam, że jestem nastolatką grając z samymi chłopakami. :P ale to tylko na boisku, bo nie chciałam by mnie inaczej traktowano.

7

@BarcaInfo Ernesto :D fajnie byłoby go zobaczyć znów na ławce trenerskiej, niekoniecznie Barcy ale ogólnie w La Lidze.

0

Mirki, któryś z Was ma może telefon OPPO? Jak one w ogóle się spisują, obecnie mam Xiaomi Redmi 5 Plus od 3,5 roku i nie chce się zepsuć, a chciałabym wymienić na nowy bo ten ma pękniętą szybkę od 1,5 roku. Zastanawiam się nad Xiaomi Poco X3 i OPPO A91. :D

0

@Tomo_95 tu jest lokal samodzielny, wolnostojący ^^

4

@NeroTFP to były napiwki za to, że byłam miła ^^ no babcinka w zakładach bukmacherskich to raczej abstrakcja. xD
@Jakchcesz XD w sumie, co racja to racja.

2

@Mat_Cat no może :p albo nie umie liczyć
@Danny Gaucho nie bądź taki hop do przodu :D

0

Karolina: 26 dni pod rząd w pracy, bilans na kasie +40 zł
Nowa laska: 2 dni w pracy, bilans -40 zł.

Serio nie wierzę w ludzi...

6

@justfootball przeczytałam ,,Margot" i myślałam, że to jakiś cytat tego chłopaka co myśli, że jest dziewczyną ale w sumie nie wie kim jest. Uff.

101


Toni Kroos uderza w federacje piłkarskie:

- Patrząc na to, ile nowych rzeczy powstaje w futbolu, UEFA i FIFA traktują piłkarzy jak marionetki. Nikt nas nie pyta o zdanie. Gdybyśmy mogli wyrazić swoje zdanie, nie gralibyśmy w Lidze Narodów, nie gralibyśmy Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej, a Mundial nie byłby powiększony o kolejne 20 drużyn. Te wszystkie turnieje są po to, by wycisnąć z futbolu maksymalnie dużo pieniędzy i wycisnąć nasze organizmy do kresu możliwości.

W punkt!

1

@IronSanHybrid ale mi smaka narobiłeś. Dobrze, że jestem przeżarta kebabem z wczoraj to jakoś to przeżyje :D

1

@marcin62 też dostałam info a nie kupowałam, pieniądze nie zeszły z konta ani z portfela. :P nie wiem o co chodzi.

0

@kris81 ja przegrałam 7h, a po wyłączniu konsoli ciągle chciałam wrócić. Chyba to dobrze świadczy :D

2

@Mr8lack na razie 10/10. :D wszystko mi się podoba. No może jazda koniem trochę sztuczna, ale po RDR2 każda jazda konna taka jest.
@Transu96 5h w Valhalle ale do południa grałam w Syndicate i NFS Payback by zabić czas w oczekiwaniu na kuriera :P

1

Dobra, 5 godzin w Valhalli stuknęło, na dziś wystarczy xD

1

@Artsssfc od mojego psa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?