4

@Rust_Cohle nie zniechęcaj się, gra powoli się rozkręca. :)

1

Pająk mnie atakuje w pracy ;(

5

No i Leszek do przodu :D

3

Donald Trump ma 190 cm wzrostu, a jego 14-letni syn jest pół głowy co najmniej wyższy od ojca. Ciekawe ile młody Trump faktycznie urośnie :D

0

@justfootball nieszkodliwy fan kobiet wyjątkowej urody ^^

6

https://zapodaj.net/4383ba4300558.jpg.html

Zwycięstwo Bidona. Mnie rozbawiło :D

26

Jeżeli Ansu nam wypadł, to pozostaje trzymać kciuki by nasz skrzydłowy, który lubi się połamać, tym razem omijał kontuzje.

0

@Chakalaka szczególnie, że Ansu wypada z gry na niewiadomo ile :(

2

@Pawlak1992 ,,chłopaki jak wygramy to stawiam każdemu kebsa z podwójnym mięsem"

0

Lewy to sobie bierze piłkę i strzela.

10

@Janiama ,,Biden nie pozwoli na to by PiS rozwalał nasze sądownictwo" dalej nawet nie czytam.

3

Joe Biden został ogłoszony 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych dokładnie 48 lat po swoich pierwszych, zresztą wygranych, wyborach do Senatu USA.

Źródło:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1972_United_States_Senate_election_in_Delaware

0

Ale ich zrobili xd

2

Ale taki Robercik by się Nam przydał.

0

@pikass14 aaa, to tak jak w InPoście to się nie da :D przynajmniej u mnie

0

@inViNcibl3 przynajmniej oglądali ze mną mecz :P

1

Pijani klienci w zakładach bukmacherskich... Przyszli, zostawili kasę w terminalach (wrzucili pieniądze a nie zagrali), zostawili nawet kupony, które teoretycznie mogą wygrać. To tak jakbyście się zastanawiali skąd bukmacherzy mają taki hajs :D

0

@pikass14 na maila powinieneś dostać.

0

Dobra Antek musisz. XD

1

Dobra Antek, cierpliwość się skończyła. Idziesz do domu.

4

Nie jestem obrońcą Antka ale widać jak inaczej się porusza i pokazuje w meczu jak nie ma Leo.

1

Komarrrrrrr :D ale to zrobił

0

Niech on strzeli z karnego, może coś mu przeskoczy w głowie.

1

Ja nie wiem co z Nim jest nie tak. XD

2

Ta muzyka w trakcie minuty ciszy jest taka smutna :( od razu robi mi się przykro.

1

Antek ze swoim ziomeczkiem będzie grał, bez Leo, który niby mu zawadza, zobaczymy. Jak dziś nie odpali, to już chyba nie odpali xD

0

@cules100pro polecam, dość ciekawa historia.

3

Słyszeliście o dziewczynie, która prowadziła bloga na Tumblrze o nicku: Coldnessinmyheart? Dla ludzi o mocnych nerwach. Możecie wpisać w wyszukiwarkę i pierwszy wynik to będą screeny z jej bloga. Nie wiadomo czy dziewczyna żyje, czy nie. Pojawiły się głosy, że cierpiała na całkowity brak bólu. Wstrząsająca sprawa :(

0

@NaFazieHitman w Poznaniu na MTP powstaje szpital polowy. Miesiąc czasu będą go przygotowywać xD nie wiem co tam zajmuje tyle czasu, skoro to na targach ale oki

1

@Jakchcesz ja mam, bo wolę od razu złotą edycję niż potem dokupować DLC :D ja najbardziej czekałam na Origins bo to bardzo mój klimat i się nie zawiodłam.
@Gh0st mi też się podobał Paryż, czyli Unity. Tak hejtowane a według mnie na pewno lepsze od Syndicate. Zagadki rozwalały system.

Swoją drogą RDR2 mimo że nie lubię klimatów westernów, jedna z moich top topów ^^ Arthur na zawsze w serduszku ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?