0

Wyrabiał ktoś z Was ostatnio książeczkę sanepidowską? Pracodawca nagle mi mówi, że mam takową wyrobić, gdzie do sanepidu dodzwonić się nawet nie można, a co dopiero coś załatwić jak oni mają na głowie koronawirusa :/

2

O 10 ma ruszyć sprzedaż (dla tych co nie kupili preorderu) PlayStation 5. Czekacie?

1

@pauletaa a to nie dla mnie, dla mamki. :) Dzięki, też tak mi się wydaje

0

Jak ktoś ma nadciśnienia ale nigdy nie brał leków, a chyba musiałby zacząć brać, to jak ma to załatwić przez teleporadę? :(

5

Skąd to zwątpienie somsiedzie?

0

@Cave uwierz, ten przebija :D

0

Dziś stuknęło kolejne 10h w Valhalli. Jedyne do czego mogę się przyczepić to koń. W porównaniu do Red Dead Redemption 2 czy Ghost of Tsushima, biega jak upośledzony xD

0

@tommyVERceti Aldi, Lidl >>>> grzebanie w kupie > Biedronka

0

@Jakchcesz to chyba kupię 5 jak trafi się promocja na PS Store :D

1

@Colon Cersei Lannister :D

0

@Jakchcesz nigdy nie grałam w żadnego FC. Warto? :P jeśli tak to od której części?

9

@DonMatteo901 Wichniarek chodził do mojej szkoły podstawowki/gimnazjum. Pani od fizyki powiedziała, że był tak tępy a przepuszczali go bo dobrze grał w piłkę i były naciski :D podobno wyjątkowo mało kumaty koleś.

0

Dajcie jakiś pomysł na obiad, mam ochotę zaszaleć w kuchni ^^ najlepiej mięsny :D

17

@Jakchcesz patrząc na niektórych, mam wrażenie, że te małpy nie polują i nie smażą mięsa tylko dorwały się do internetu :D

4

@Fawrf to El Testosteron mnie bawi niezmiennie od lat xD

3

Jeszcze 3h 41 minut i jadę do domu, a potem dwa dni wolne i bajlando

1

@Transu96 Wiedźmin 3, w momencie zakończenia, odpaliłam grę drugi raz, potem trzeci i dopiero po trzecim przejściu raz za razem (2 miesiące grania) oderwałam się bo nadeszło Ghost of Tsushima :D w między czasie oczywiście czytam sage Wiedźmina. Chyba po Valhalli wrócę do Geralta 4 raz ^^. Z tych starszych tytułów to na pewno Gothic 2 które znam na pamięć, GTA VC i SA.

0

@kuz dziękuję dobry człowieku.

0

@Ghotti o matulu, jakbym miała tyle zapłacić za materac to chyba wolę spać na ziemi i kupić PS5 z gierkami :D teraz ciężko z przymiarkami, a łóżko zamówione, więc fajnie byłoby ogarnąć ten materac na dniach :p

0

@kuz a powiedz mi, on jest dość wysoki? Gruby? Bo w sumie to 1 materac jaki kupuje i się nie znam :D

0

@kuz dziękuję :)

12

@Fawrf wiedziałam, że będą takie komentarze xD

3

@Fawrf poczekaj na 2137, wtedy będą fajerwerki

1

Mirki, kupiłam sobie nowe łóżko i teraz muszę dokupić materac. Jaki polecacie? Sprężynowy czy piankowy? A może jakiś konkretny macie i polecacie?

2

@macio_944 też mam kupkę ale nie mogłam się powstrzymać z Asasynem :D

4

@Borneo Ci co chcą niech się zaszczepią, reszta niech przechoruje i może w końcu zaczniemy normalnie żyć.

3

@macio_944 dobrze, że przesunęli to sobie ogram na spokojnie Valhallę i dopiero wjedzie Cyberpunk ^^

1

Góralski w swoim stylu.

8

Co te gały w mordę jeża wywalacie, normalna La Rambla nieeeeee?

0

@Danielao okej, dziękuję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?