clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyrabiał ktoś z Was ostatnio książeczkę sanepidowską? Pracodawca nagle mi mówi, że mam takową wyrobić, gdzie do sanepidu dodzwonić się nawet nie można, a co dopiero coś załatwić jak oni mają na głowie koronawirusa :/
2
O 10 ma ruszyć sprzedaż (dla tych co nie kupili preorderu) PlayStation 5. Czekacie?
1
@pauletaa a to nie dla mnie, dla mamki. :) Dzięki, też tak mi się wydaje
0
Jak ktoś ma nadciśnienia ale nigdy nie brał leków, a chyba musiałby zacząć brać, to jak ma to załatwić przez teleporadę? :(
5
Skąd to zwątpienie somsiedzie?
0
@Cave uwierz, ten przebija :D
0
Dziś stuknęło kolejne 10h w Valhalli. Jedyne do czego mogę się przyczepić to koń. W porównaniu do Red Dead Redemption 2 czy Ghost of Tsushima, biega jak upośledzony xD
0
@tommyVERceti Aldi, Lidl >>>> grzebanie w kupie > Biedronka
0
@Jakchcesz to chyba kupię 5 jak trafi się promocja na PS Store :D
1
@Colon Cersei Lannister :D
0
@Jakchcesz nigdy nie grałam w żadnego FC. Warto? :P jeśli tak to od której części?
9
@DonMatteo901 Wichniarek chodził do mojej szkoły podstawowki/gimnazjum. Pani od fizyki powiedziała, że był tak tępy a przepuszczali go bo dobrze grał w piłkę i były naciski :D podobno wyjątkowo mało kumaty koleś.
0
Dajcie jakiś pomysł na obiad, mam ochotę zaszaleć w kuchni ^^ najlepiej mięsny :D
17
@Jakchcesz patrząc na niektórych, mam wrażenie, że te małpy nie polują i nie smażą mięsa tylko dorwały się do internetu :D
4
@Fawrf to El Testosteron mnie bawi niezmiennie od lat xD
3
Jeszcze 3h 41 minut i jadę do domu, a potem dwa dni wolne i bajlando
1
@Transu96 Wiedźmin 3, w momencie zakończenia, odpaliłam grę drugi raz, potem trzeci i dopiero po trzecim przejściu raz za razem (2 miesiące grania) oderwałam się bo nadeszło Ghost of Tsushima :D w między czasie oczywiście czytam sage Wiedźmina. Chyba po Valhalli wrócę do Geralta 4 raz ^^. Z tych starszych tytułów to na pewno Gothic 2 które znam na pamięć, GTA VC i SA.
0
@kuz dziękuję dobry człowieku.
0
@Ghotti o matulu, jakbym miała tyle zapłacić za materac to chyba wolę spać na ziemi i kupić PS5 z gierkami :D teraz ciężko z przymiarkami, a łóżko zamówione, więc fajnie byłoby ogarnąć ten materac na dniach :p
0
@kuz a powiedz mi, on jest dość wysoki? Gruby? Bo w sumie to 1 materac jaki kupuje i się nie znam :D
0
@kuz dziękuję :)
12
@Fawrf wiedziałam, że będą takie komentarze xD
3
@Fawrf poczekaj na 2137, wtedy będą fajerwerki
1
Mirki, kupiłam sobie nowe łóżko i teraz muszę dokupić materac. Jaki polecacie? Sprężynowy czy piankowy? A może jakiś konkretny macie i polecacie?
2
@macio_944 też mam kupkę ale nie mogłam się powstrzymać z Asasynem :D
4
@Borneo Ci co chcą niech się zaszczepią, reszta niech przechoruje i może w końcu zaczniemy normalnie żyć.
3
@macio_944 dobrze, że przesunęli to sobie ogram na spokojnie Valhallę i dopiero wjedzie Cyberpunk ^^
1
Góralski w swoim stylu.
8
Co te gały w mordę jeża wywalacie, normalna La Rambla nieeeeee?
0
@Danielao okej, dziękuję :)