0

Drużyny zmienia, ale metod nigdy :D

0

@tadzik447 też nie lubię ale gram w Valhallę od premiery, czyli niedługo miesiąc a mam 50% fabuły, a pobocznych misji może z 30% zrobionych. XD

2

@Jakchcesz zazdro. :P ja się cieszę, bo Valhallę mam na płycie, a Cyberpunka cyfra więc nie będę musiała ruszać dupy i zmieniać płyty :D

0

Cyberpunk już się ściąga. Na PS4 jest to 102 GB, szczerze myślałam, że będzie trochę mniej tym bardziej, że pierwszy patch ma mieć 40 GB. :D odliczanie czas zacząć!

3

@MESSIah16 przecież 50-60 latkowie to najbardziej zmanipulowana grupa ludzi :D

0

@PrinceDamon muszę nadrobić 3 sezon zanim zacznę oglądać. :D Levi to najlepsza postać.

0

@Jakchcesz no z różnych na pewno, nie ma możliwości by zdobyć te same. :( Tylko teraz nie wiem, z której mnie okradziono :(

0

Miał ktoś problem w Valhalli z podwójną zbroją? :/ Teoretycznie nie powinno być możliwości zdobycia dwa razy tej samej zbroi, a ja mam dwie myśliwskie i zastanawiam się kosztem jakiej innej...

2

To ja już wolę jak są tu dramy z powodu Bidona, LGBT, maseczek czy szczepionek niż wysrywy pomeczowe. Dobrej nocy wszystkim, oby jutrzejszy dzień był dla Barcy lepszy (nie gramy meczu, to nie przegramy ^^)

1

@Coutinho007 no wiem, mnie też szlag trafia. Busi powinien być na emeryturze w MLS od 3 lat...

0

@Coutinho007 dwa razy napisałeś to samo z nerwów. :D

3

My to mamy pecha do ŚO. Umtiti, cudowny początek, przez moment był TOP3 obrońców na świecie, potem kontuzja... Resztę każdy zna. Lenglet, solidne mecze, spokój w obronie, myśleliśmy, że mamy dobrego ŚO na lata, to teraz wyszło z tego wielkie kupsko.

0

@izabella żegnam oschle

3

Przynajmniej nie będzie sezonowców. Trzeba widzieć jakieś plusy...

7

Ej, ale piękne jest to, że mimo porażek i takiej sytuacji, nadal tu wszyscy siedzimy, przeżywamy i komentujemy. Cieszę się, że tu jestem. :D

5

I teraz brakuje Suareza, który z 0,5 sytuacji strzeliłby 2 bramki xD

8

Pamiętam jak Leo praktycznie co strzał z wolnego to ogromne zagrożenie, a teraz strzela jak Ceerek.

2

My w ogóle nie strzelamy z dystansu. Przecież to jest niepojęte.

1

To wygląda jak Ekstraklasa.

0

Koeman chyba za bardzo przekombinował i teraz już sam nie wie co ma robić.

0

Na ilu obrońców? Na jednego, na Lengleta. No polemizowała bym czy on jest obrońcą.

0

Czemu nie ma karnego?

0

Dobra, ktoś musi to napisać. #Rudyout :D

3

Nie wiem w sumie co myślał Koeman nie wstawiając Dembele, a ustawiając Cou na skrzydle. Te same błędy, kolejnych trenerów...

0

Dopiero wróciłam do domu. Widzę 1:0... Aż tak źle? XD

0

@Colon sportowefakty xD

0

@Bykunn no problem nie, ale czy faktycznie kurier po upływie czasu ją stamtąd wyciągnie i włoży do odpowiedniego paczkomatu? xD

1

@szela1899 jutro robię roladki na zimno z tortilli, z sałatą, serkiem Almette, ogórkiem i pomidorem :D podobno też dobre.

1

@szela1899 ja akurat sałaty rzymskiej nie dodaję ale kurczaka owszem. Smażonego w przyprawie do gyrosa :D do tego ogórek, pomidor, papryka i sos z jogurtu i majonezu. Perfekcja, jem 3 dzień i nie mogę się najeść :D

0

@Katalończyk 99 wygrana Leeds i Lecha Poznań II. Ale na razie kupon już nie wejdzie, bo było zwycięstwo West Hamu. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?