1

@Dajnatace kup PS5 i mi sprzedaj. Najlepiej jeszcze dziś ^^

1

@BartqRKO 65 cali, no i siedzę blisko. :)

0

@kuz PlayStation 4. ^^

0

0

Ktoś czeka na premierę Cyberpunka? :D minuta niecała!

0

@PawkoFCB na PlayStation godzina ^^

0

Wykąpana, kocyk, ulubiony fotel i podnóżek i czekamy trochę ponad godzinę na odpalenie Cyberpunka. :D by umilić sobie tę godzinkę pobiegam Eivorem po Anglii.

0

@KmN tak zainwestował, że na trofea europejskie się to nie przekłada. Niech wygrają LM to można tak powiedzieć :D

0

@Triv44 Real odpada z LM i odpada z LE.

2

@Vebrol przecież jego siostra to idiotka, każdy to wie.

7

@ViscaBarca123 przypomniała mi się bramka Suareza jak zasadził sito Davidowi Luizowi :D

2

@daver a najlepsze jest to, że sam innych wyzywał. Homofob :D

0

@bartekvisca 102 GB gra, pierwszy patch ma mieć około 40 GB.

2

Myślicie, że gdyby grał Suarez, nasza sytuacja byłaby inna? Myślę, że może mielibyśmy z 1-2 punkty więcej przez jego farfocle z niczego.

4

@Rudi35 kurła tysiaczek na święta, co to za firma. Pracujesz na plebanii? XD

0

@Junngeas dla mnie Iniesta ale nie jestem obiektywna :(

1

@KimBassinger1 no pewka.

4

@LeoMessi1994 Death Note ale to anime, jednakże wyborne :D

0

@VanBest to idź jeszcze raz do Randvi i zobacz, może będziesz mógł wybrać inny sojusz.

0

@VanBest ja byłam w Vinlandii ale chyba można było robić inne sojusze... Które masz już zrobione?

0

@Ghotti ach, dziękuję. Nie musiałeś mnie tak komplementować. ^^

0

@marcin62 Grę o Tron też obejrzałam 3 razy do ostatniego sezonu, a ostatni sezon dwa razy. Coś jest w tym serialu, że chce się wrócić :D

0

@Azi Incepcja i Hans Zimmer. Kocham.

1

Temat na rozluźnienie po tym wczorajszym rozczarowaniu. Jaki jest Wasz ulubiony film, który widzieliście najwięcej razy? Mój to zdecydowanie Kiler. :D zagraniczny - Milczenie Owiec

0

@Coutinho007 weź mnie tego Trincą panie.

0

@Bartunek wiem ale w takich sytuacjach na styku oni zawsze mają szczęście :D

9

Jestem przekonana, że dzisiaj Real od 1 minuty się rzuci na Borussię i wygra ten mecz. Kto by nie grał w składzie.

1

@Rewolucja123 nie :( od wielu lat jestem fanką PlayStation.

0

@nitey w zakładach bukmacherskich. Pracuję po 2x12h a potem 2 dni wolnego.

0

@4drian0 ja już nie mam siły. Mam odłożone pieniądze, a Sony na mnie (i na innych) fanów pluje robiąc takie coś z konsolą. Wydałam na same gry w tym roku 1500 zł ponad, a nie mogę kupić konsoli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?