clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dajnatace kup PS5 i mi sprzedaj. Najlepiej jeszcze dziś ^^
1
@BartqRKO 65 cali, no i siedzę blisko. :)
0
@kuz PlayStation 4. ^^
0
https://zapodaj.net/288ef6b0d8e10.jpg.html
ZACZYNAMY!!! :D
0
Ktoś czeka na premierę Cyberpunka? :D minuta niecała!
0
@PawkoFCB na PlayStation godzina ^^
0
Wykąpana, kocyk, ulubiony fotel i podnóżek i czekamy trochę ponad godzinę na odpalenie Cyberpunka. :D by umilić sobie tę godzinkę pobiegam Eivorem po Anglii.
0
@KmN tak zainwestował, że na trofea europejskie się to nie przekłada. Niech wygrają LM to można tak powiedzieć :D
0
@Triv44 Real odpada z LM i odpada z LE.
2
@Vebrol przecież jego siostra to idiotka, każdy to wie.
7
@ViscaBarca123 przypomniała mi się bramka Suareza jak zasadził sito Davidowi Luizowi :D
2
@daver a najlepsze jest to, że sam innych wyzywał. Homofob :D
0
@bartekvisca 102 GB gra, pierwszy patch ma mieć około 40 GB.
2
Myślicie, że gdyby grał Suarez, nasza sytuacja byłaby inna? Myślę, że może mielibyśmy z 1-2 punkty więcej przez jego farfocle z niczego.
4
@Rudi35 kurła tysiaczek na święta, co to za firma. Pracujesz na plebanii? XD
0
@Junngeas dla mnie Iniesta ale nie jestem obiektywna :(
1
@KimBassinger1 no pewka.
4
@LeoMessi1994 Death Note ale to anime, jednakże wyborne :D
0
@VanBest to idź jeszcze raz do Randvi i zobacz, może będziesz mógł wybrać inny sojusz.
0
@VanBest ja byłam w Vinlandii ale chyba można było robić inne sojusze... Które masz już zrobione?
0
@Ghotti ach, dziękuję. Nie musiałeś mnie tak komplementować. ^^
0
@marcin62 Grę o Tron też obejrzałam 3 razy do ostatniego sezonu, a ostatni sezon dwa razy. Coś jest w tym serialu, że chce się wrócić :D
0
@Azi Incepcja i Hans Zimmer. Kocham.
1
Temat na rozluźnienie po tym wczorajszym rozczarowaniu. Jaki jest Wasz ulubiony film, który widzieliście najwięcej razy? Mój to zdecydowanie Kiler. :D zagraniczny - Milczenie Owiec
0
@Coutinho007 weź mnie tego Trincą panie.
0
@Bartunek wiem ale w takich sytuacjach na styku oni zawsze mają szczęście :D
9
Jestem przekonana, że dzisiaj Real od 1 minuty się rzuci na Borussię i wygra ten mecz. Kto by nie grał w składzie.
1
@Rewolucja123 nie :( od wielu lat jestem fanką PlayStation.
0
@nitey w zakładach bukmacherskich. Pracuję po 2x12h a potem 2 dni wolnego.
0
@4drian0 ja już nie mam siły. Mam odłożone pieniądze, a Sony na mnie (i na innych) fanów pluje robiąc takie coś z konsolą. Wydałam na same gry w tym roku 1500 zł ponad, a nie mogę kupić konsoli...