O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 287
  • Polecenia 992

Komentarze

15

@Zoker "Nie przeszkadza mi kolor skóry" - aleście wszyscy wielkoduszni. Świat nie zapomni tego poświęcenia.

2

Marionetki.

0

@zadafcb nie znam całej wypowiedzi, ale czy tak gdzieś w 48 sek. nie ma paskudnego cięcia i srogiej manipulacji? Przed "budzetu"

0

Płatne farmy trolli którzy tworzyli paszkwile także na piłkarzy. Sam się głupio poczułem bo pewnie raz czy dwa dałem się zmanipulować. Mija niecały miesiąc i tu jakiś ćwierćnews że piłkarze się obrazili na Sarabię, że Setien się nie nadaje i można wrzucić cytat Jokera z Mrocznego rycerza.
https://youtu.be/4IU8WwjGij0
Idźta w wuj. Dla zdrowotności trzeba sobie zrobić z tydzień przerwy od czytania wypocin La Rambli.

0

@Messibestplayerintheworld łoo, głupie pytanie zamiast sprawdzić najpierw. To przez to, że na Premium 1 zobaczyłem kucharzenie i dalej nie poszedłem :D dzięki

Zobacz wszystkie

461

3 tygodnie odświeżania fcbarca.com i się dowiedziałem z telewizji :D

52

Ale bym sobie poczytał najlepsze komentarze. Takie z ostatnich 6 lub 12h

47

Lekkoatletyczne ME, MałachowskiI: "Mam nadzieję że zaprezentujemy się lepiej niż pilkarze." Przed chwilą Małachowski spalił wszystkie 3 rzuty kwalifikacyjne i w ten sposób nie dostał się nawet do finałowej serii rzutów.

36

Od początku sezonu zbieram się z wprowadzeniem w życie mojego planu obstawiania meczy realu. Stawiałbym stówę na wygraną realu i wtedy albo real wygrywa i ja zgarniam hajs albo real traci punkty i też jestem zadowolony. Całe szczęście, że się ociągałem, idzie zbankrutować.

30

Ramosa wygwizdali na Wembley, a on stwierdza coś w stylu, że wszyscy pamiętają sytuację z Mo Salahem, a nikt nie pamięta, że na Twitterze grożono jego rodzinie. No mega argument. Czyli jak przydarzyło ci się coś złego to możesz zachowywać się jak palant.Ptak nasrał mi na głowę więc zabiłem staruszkę.