1

Przede wszystkim Lewandowski powinien odpuścić kadrę, bo cokolwiek się dzieje, on zawsze jest "winny". Pół piłki nie dostanie, ale i tak jego wina. Po co mu to? Nikomu niczego nie musi udowadniać.
Poza tym Lewy ma swoje lata, zatem okres regeneracji jest coraz dłuższy, więc sensowniej skupić sie na klubie, z korzyścią dla klubu i dla niego.
Z kolei Xavi musi Lewego posadzić, bo konkurencja pomoże każdemu, jak i odpoczynek.
Co do Ferrana, już zasłużył na pierwszy skład, więc jak Xavi ma jaja, to wreszcie w pierwszej jedenastce wystawi Hiszpana zamiast Polaka.

1

@arasz1819 ...i się nie nauczysz!

23

Ładne słowa, potrzebne i na miejscu.
Niestety, jak wiadomo, "łaska kibica na pstrym koniu jeździ", podobnie jak zarządów.

1

Jednak bycie obiektywnym kibicem to nie lada sztuka.
U innych widzą drzazgę w oku, w swoim sztachety nie zauważają.

1

Pod względem sportowym jedyny słuszny wybór pod warunkiem, że Fati wywalczy pierwszy plac i nie złapie kontuzji.

1

@MOLESTA A najgorsze jest to, że pajac został twarzą komisji antyrasistowskiej FIFA.
Czego to dowodzi? Że nikt się nie zastanawia nad źródłem problemu (prowokacyjne zachowanie cyrkowca), tylko reaguje na sytuacje dziejące się "tu i teraz".
Nie to co La Rambla... Tej nie da się oszukać. :-)

0

@dawidek2010 Jasne, mam tego świadomość.
Tebes out również, albo i "przede wszystkim"!

2

@kanver_ Może dlatego, że wygodnie, że sprawa na linii kobieta-mężczyzna (skandal obyczajowy), prominentny zarządca vs. znana piłkarka? A co tam jakaś "nieistotna" parkingowa bójka z udziałem zawodnika Białych w roli napastnika ....

7

Facet postąpił idiotycznie, choć zakładam, że jego zachowanie to spontaniczne zachowanie będące klasycznym efektem niekontrolowanych emocji.
Natomiast wybuch i rozmiar gównoburzy z tytułu tej sytuacji jest wręcz nieprawdobodony, patrząc na bezkres okropności współczesnego świata.
Ale wiadomo, wszelkie nawet nieistotne wpadki będących na świeczniku, napędzają wysokość wszelkich słupków.

0

@rk Ocenianie ruchów po fakcie (choć na szczęście okno jeszcze trwa), to żaden wyczyn.

9

@FioletoweOczy Jak Barca sprzedaje tanio - mem. Jeżeli Barca negocjuje i oczekuje wyższej stawki - mem. Ech...

2

@Seba_89_ I dobrze, że się udostępnia dane takich typów. Jest to forma ostrzeżenia społeczeństwa przed nimi. Dziś publiczny samogwałt, a co jutro?

20

A może by tak zwiesić pajaca przebranego za sędziego? W końcu to jego nieudolność i brak kompetencji sprokurowały zachowanie ukaranych...

0

@fenix1983 Rozsądny, życiowy punkt widzenia.

12

Zmarnowana kariera, a mógł namieszać w świecie piłki.

23

Popełnił błąd, ale się opamiętał, biorąc swój postępek na klatę. Tylko człowiek, i aż człowiek, jak każdy z nas. Ważne, że potrafi się przyznać do błędu, bo to wcale nie takie oczywiste zachowanie.
Wiadomo, łatwo krytykować sprzed ekranu, ale komu z nas nie puściły nerwy?

0

Teraz to już nie problem Barcy, na szczęście.
Suma suram nieudany transfer, i finansowo, i sportowo...

12

Wydaje mi się, że Ney wróciłby do Barcy niezwykle zmotywowany, co przełożyłoby się na spektakularne występy. Swoją grą chciałby coś udowodnić zarówno sobie, P$G, jak i całemu światu...

1

Kasy jak lodu, rozwalają rynek, ale Barcy będą płacić w ratach.
A tfu!!!

0

Presi, złoty chłopak!

2

@DaPidejpi Skoro nie byłeś, jak zatem możesz się wypowiadać na temat wydarzenia? Swoją idiotyczną tezą nt. używania używek, patologii, etc., obrażasz dziesiątki tysięcy wspaniałych ludzi, w tym całe rodziny tłumnie przybywające na festiwal.
Siedzieć zamkniętym w umysłowym tyłku to jedno, ale urządzać się w nim...współczuję.
P.S. Na szczęście istnieje alternatywa - pikniki "ku czci" 800+.

1

Powodzenia Prezio! Niech Ci się fajnie wiedzie!

1

Powodzenia Prezydencie!. Dzięki za Białych.
Pamiętaj, żeby w nowym klubie wybrać odpowiednie miejsce do parkowania bryki...

4

Szkoda chłopaka, wydawał się fajnym gościem. Ma prawo czuć się oszukanym.
Niestety, sytuacja Barcy wymusza drastyczne, nie do końca eleganckie zachowania.
Bartomeu pozdrawiamy środkowym palcem!

0

@Volley Sissoko też pewnie mu nieźle miesza we łbie, bo w końcu liczy się prowizja.

0

@V e B 96 Jak przejdzie na dietę ala Croissant, to może będzie lepiej... ;-)

7

Biedactwo! Wszyscy się na niego uwzięli, łącznie z księgowym przeleajcym mu kasę podczas permanętnych kontuzji.
Mimo wszystko, niech mu się wiedzie w P$G.

1

Nie ma się czemu dziwić. Skoro Francuz zagrał obiecujący sezon w mocnej lidze Premiership, a do tego ma ambicje sportowe, jeszce nie chce iść na "arabską emeryturę" .
Przyjdzie na to czas (28-latek), czego ma świadomość, zatem ma łeb na karku.

0

Z drugiej strony należy zauważyć, że sportowiec obdarzony zaufaniem jest w stanie odwdzięczyć się jakością i liczbami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?