bady48
Dołączył/a: październik 2010
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Doskonale utwierdzają Alvareza w przekonaniu, że należy się bezzwłocznie ewakuować z AM.
5
@kodi77 Mam dwójkę i po prostu nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, co czuje rodzic po stracie dziecka.
Bardzo Ci współczuję. Bądź silny!
0
@NeroTFP1 I to są konkrety!
"Za darmo" to można w pysk dostać, a Barca musi starać się racjonalnie zarządzać budżetem, żeby nie wpaść w spiralę wydatków związanych z kontraktami.
Okazje, "low costy", cantera + inwestycje w zawodników perspektywicznych - na dziś to jedyny kierunek w kwestii odbdudowy finansów i wzmacniania kadry. No i oczywiście jakieś sprzedaże...
1
@2026Canaletes Honor wywodzi się z Huaweia, mojej ulubionej marki, która robi niesamowoty, knkurencyjny sprzęt. Szkoda, że bez Googla, bo przecież USA ich zablokowały, bojąc się światowej ekspansji firmy w kwestii infrastruktury 5G. Z bólem nie korzystam z Huaweia, bo bez sensu kupować telefon za kilka k, żeby potem poprzez różne "obejścia" dogrywać usługi Google. Co prawda mają własny ekosystem, ale wiadomo, że w Europie Goggle to jednak standard.
3
@Safrani Stawiam na Samsunga. Używam począwszy od generacji S22 Ultra. Wszystko działa płynnie, bez zarzutów, Android hula aż miło, do tego rysik, dużo pamięci i system pozwalający na wybór różnych alternatyw wśród aplikacji. Soft ok, hardware ok, absolutnie żadnych problemów, do tego 7 lat głównych aktualizacji systemu, jak i 7 lat comiesięcznych łatek zabezpieczeń. Telefonu używam do zarządzania shellem, zarządzania własnym NAS QNAP, ftp, Plex, Emby, filmiki i grafiki przygotowywane na potrzeby własnej działaności, praca w chmurze M365 Copilot (word, excel) oraz ogólna praca i zabawa z użyciem urządzenia. Wszystko cacy,brak zwiech, lagów, opóźnień, etc.
P.S. Moje dzieci mają Iphony, ja bym nie zamienił.
4
Mega! Gratulacje!
0
Chłop reprezentujący biały kolor odczepił się od rzeczywistości! Mamy w Polsce "pana" z bliźniaczą przypadłością...
2
Pan i władca wydał wyrok. Na co komu sądy?
0
Pokaż wszystkim! Dla dobra nas wszystkich...
1
Mały, zawzięty, aczkolwiek bardzo regularny klubik - regularnie wydaje fortunę na transfery i regularnie nie zdobywa trofeów.
25
Czy wszyscy krytycy uważają, że wiedzą lepiej niż Flick i Deco? Nadal nie ufacie trenerowi?
Czy zainteresowanie Bayernu tym graczem nie jest dodatkową rekomendacją?
Dajmy pracować ludziom Barcy, dajmy czas sztabowi i nowym nabytkom, a na ocenę przyjdzie czas...
4
Ani wybitny piłkarz, ani dobry trener, za to bezrefleksyjny poddany i mistrz lizusostwa, który nie zna pojęcia"obiektywizm".
8
@Faro Obawiam się, że uzasadnione "ale" do Ansu ma większość pracowników i kibiców Barcy. Niech mu się wiedzie, ale jeden sezon i kilka zdobytych bramek po latach "niebytu", wiosny nie czynią. A i zapewne presja w Barcy by chłopaka zżarła. Jednak fajnie by było się mylić...
3
Jeżeli dany klub nazywa swojego byłego piłkarza legendą, to nic do tego "osobom trzecim". Ich zdanie po prostu jest nieistotne...
1
Bezdyskusyjnie Abde ma niezłe statystyki. Do tego komentatorzy meczu podkreślali, że trener Pellegrini okiełznał piłkarza, a tym samym ten przestał latać po boisku jak szalony, naspeedowany kurczak bez głowy.
30
Chyba jedyny piłkarz we współczesnym futbolu, który może zajadać obiadek, siedząc przy jednym stole z Messim i Ronaldo.
Niesamowite, że nasz rodak pokazał i zdobył tak wiele. Kosmos!
A na dodatek na stałe wpisał się złotymi zgłoskami w historię Barcelony. Kto mógł się tego spodziewać?
6
Smutne, ale taka jest kolej rzeczy.
"...najbardziej niesamowity rozdział w mojej karierze" - co za słowa, i to z ust piłkarza, który osiągnął w piłce naprawdę wiele.
Dziękujemy Panie Robercie!
8
Brałbym MR, bo już sprawdzony, daje liczby, w miarę uniwersalny w ofensywie, de facto niedrogi jak na dzisiejsze standardy, nie narzeka gdy grzeje ławę, chyab niekonfliktowy, a i zapewne z czasem będzie w jeszcze lepszej formie.
0
Niech stetryczały hipokryta rządzi Białymi kolejną dekadę.
2
Ale chłopa doopa piecze. Chyba wiek odebrał mu klasę, wyczucie oraz rozumienie rzeczywistości i otaczającego świata. Do tego nie dostrzega własnych błędów, w zamian tworząc wyimaginowane historie i wrogów.
Mamy takiego jednego na rodzimym podwórku.
1
Z całym szacunkiem dla Lewego i jego genialnej kariery, ale 38 lat to nie jest wiek, w którym można dyktować warunki i liczyć na wyjściową jedenastkę.
Fajnie, gdyby został, ale coś za coś - znaczna obniżka kontraktu, rola zmiennika, ale i jednocześnie mentora oraz bycie jednym z kapitanów.
A i Anna nadal mogłaby hasać po Barcelonie...
31
Świetny gość! Oby kiedyś wrócił na ławkę Barcy...
26
Kontuzja głowy, a nie mięśniowa. Boi się, że w dzisiejszym klasyku Barca zdobędzie mistrzostwo.
5
Mianowanie tego głupka kapitaten jest obrazą, opluciem i zdeptaniem zaszczytnej i jakże ważnej funkcji.
Z drugiej strony taki ów wybór pokazuje "mądrość" Białych - wewnętrze pożary gaszą benzyną.
Perez już chyba totalnie zidiociał, ale należy chłopu kibicować... Tak trzymać!
1
Czy realowska "Prześcieradło TV" będzie jak zawsze aktywna?
15
Hmm, głupią kontuzją w jednym z najważniejszych momentów sezonu (dwumecz z Atletico), Raphinha wymiernie przyczynił się odpadnięcia z LM, zatem po części sam jest winny swojemu uczuciu rozczarowania.
REKLAMA
1
Stwierdzenie "zostawiliśmy po sobie dziedzictwo" brzmi jakoś poważnie...
4
Charakterny młodzian, co szczególnie w tych czasach jest na wagę złota...
19
Co z tego, że jest dobrym i cenionym piłkarzem, skoro głównie gra w "L4"?
Lata lecą, zatem i jego podatność na kontuje zapewne wzrośnie.
Szkoda, ale w kwestii kasy nie może być sentymentów.
0
@TR3YWAY Byłem przez lata zdeklarowanym "blaszakowcem", ale mam już drugiego z rzędu laptopa (wcześniej DELL Inspiron 7566, teraz Lenovo Legion 5 Pro) i nigdy nie zatęskniłem za klasycznym PC. Do lapka dokupujesz fajny monitor, moc nie odstaje od "blaszaka", a zyskujesz mobilność i zapominasz o PC na zawsze, bez bólu i tęsknoty.