0

@Rastafarnianin wystarczy sprzedać kopalnie w prywatne ręce i nie narzucać zielonego nieładu.
"Od straty do prawie 100 mln zł czystego zysku – taki roczny skok wykonała mała kopalnia Eko-Plus z Bytomia. Łącznie trzy prywatne kopalnie w Polsce zarobiły w 2022 r. blisko pół miliarda złotych."

Natomiast jeśli nadal mamy dopłacać krocie za gaz czy prąd to powinni to robić wyłącznie wyborcy Koalicji skoro tak bardzo im węgiel przeszkadza.
Chyba się zgodzisz?

7

@Kapitan hawk wygląda jak wymalowana 13latka xD

0

@Aragorn33 Czyli KORWIN ukradł ten pomysł w 2015r od Trumpa który został prezydentem 2 lata później?

0

@Ojciec5tkidzieci haha nie no idzie się domyśleć o co chodzi ;D

3

@Ojciec5tkidzieci te dzieci Cię wykończą xD
Powiedz mi jak Ci to wyszło, że jak PSG (mając 21 pkt przewagi) może przegrać mistrza wygrywając wszystko? xD

0

@TR3YWAY i się nie pomyliła także zacznij jej w końcu słuchać

0

@PatrykBarca doczytałeś do końca to co napisałem? Ze zrozumieniem? :)

1

@JaneKOS dokładnie. Dlatego ten Wielu głosuje na Rafała.

8

@Moderacja chciałbym zgłosić multikonto. Z kont @Kessie oraz @macio_944 pisze jedna i ta sama osoba, powyżej dowód.
Poza tym nic niepokojącego więcej nie znalazłem w tej dyskusji.

1

@Tomaszekkkkk Tak, wiem kim jest ten użytkownik tyle, że ja mam sprytny plan :D
Jak potencjalni wyborcy widzą naszą dyskusję to Ci, którzy chcą na Trzaska oddać głos to się może zastanowią jeszcze czy aby na pewno dobrze robią widząc co Borneo piszę ;)
Ostatnie lata nauczyły mnie, że prezydent nie może być z tej partii z której większość w rządzie, a najlepiej jakby był spoza POPiSu. Także na ten moment w I turze raczej Mentzen, a w drugiej przeciwnik Rafała :)

0

@takisobiektos może chcieli podwyżki, może negocjowali kontrakty z kim innym za plecami klubów, może żeńskimi zespołami rządzą debile.. kto wie :D

0

@ViscaelBarca2007 Pedri na 10 byłby jeszcze lepszy. Oczywiście chodzi o statystyki i wyższą pozycję w plebiscycie ZP :)

0

@pikass14 po prostu miękka faja z Ciebie :D

1

@Qaz123 nie no już nie przesadzaj, bo dowody są i ewidentnie widać, że piłka przed strzałem przesunęła się delikatnie w prawo. A skoro się przesunęła tzn, że to dotknięcie jakiś wpływ na strzał miało (choć najprawdopodobniej, bez dotknięcia, piłka wylądowałaby bliżej lewego okienka, w sensie strzał byłby jeszcze lepszy).

1

@Borneo - 300 metrów brukowej kostki za 38,5 mln złotych
- Strefa relaksu przy 6pasmowej drodze i torowisko (korzystałeś?) - 60 tyś
- "Zielone" skwery, czyli malutkie obszary, gdzie wyciągnęli kostkę i zasypali ziemią - ponad 300 tyś
- Publiczny kibel o powierzchni 13m2 - 650 tyś
- Gipsowe jajo - 250 tyś
- Prawie 100 drzew sprowadzonych z Niemiec - 13tyś ZA SZTUKĘ

A na koniec wisienka na torcie. Kładka dla pieszych za ponad 150 mln złotych, gdzie budowę mostu w Łomży po którym będą mogły jeździć samochody wyceniają na mniej niż 50mln.

Niech zgadnę. Dla Ciebie te inwestycję są świetne, tak?

0

@pax z interpretacją drugiej sytuacji się nie zgodzę i raz jeszcze oglądnąłem powtórkę. Gracze z numerami 30 i 26 praktycznie przez całą akcję znajdują się w odległości max 2 metrów od Lewego.
Przyjrzyj się proszę Lewemu i zauważ, że w pewnym momencie w tej akcji Polak delikatnie przyspiesza i zmienia kierunek bardziej w prawo co wywołuje reakcję dwóch zawodników (nr 30 i 26) co w samo w sobie już świadczy o tym, że obaj mają właśnie głównie jego na radarze. Zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że właśnie przez ten ruch Lewego, obrońca z 30 nie zdążył do Balde przez co interweniować musiał gość odpowiadający za Raphinie.

5

@Borneo No i o tym właśnie mówię. Sam piszesz o tym, że budżet jest obciążony, ale nie masz problemu z tym, że Trzaskowski szasta pieniędzmi na, dosłownie, gówniane inwestycje, które nie są potrzebne nikomu, o czym warszawiacy mówią.
Dla Ciebie już nie ma nadziei byś zmienił zdanie, bo jak widać nawet jawna defraudacja funduszy Ci nie przeszkadza.
A co do mieszkań to tylko nawiązałem, że NAJDROŻSZE mieszkania w Wawie są w przeliczeniu na m2 tańsze niż budowa m2 kibla Trzaskowskiego. Sam piszesz, że deweloperzy wywindowali ceny za mieszkania, czyli te są zawyżone, ale z drugiej strony 650 tyś za 13m2 kibla to dla Ciebie promocja.
Przykre jest to, że ludzie jak Ty mają prawa wyborcze i decydują o losie wszystkich.
Widać, że jesteś człowiekiem starej daty, który jedyne co rozumie to własne słowa.
Dziękuję za udział w dyskusji, ale jeśli nie widzisz w swoich słowach ogromnych sprzeczności i nie masz zamiaru się zreflektować to nie zapraszam do dalszej konwersacji.

0

@ProMILs koszty utrzymania nie są wliczone. Wszędzie jest ta cena podana jako cena budowy. Nie bez przyczyny budowano tego kloca 3 lata..

2

@Borneo to nie brak argumentów, a brak chęci na rozmowę z kimś kto twierdzi że 50 tyś za m2 (mieszkania w drogich apartamentowcach w Wawie są tańsze) to świetna cena xD

0

@Kinginiesta aaa to już wiem :D

1

@D10SLEO cała prawda, ale o czym?

7

@Borneo gdyby głupota bolała, umarłbyś z bólu :)

0

@Reviven tylko później biedny Holender ma słabe oceny na stronie :D
Główny zarzut? Brak wchodzenia w pojedynki z przeciwnikami, gdzie gość gra praktycznie jako ŚO xD

44

Człowiek czyta te dyskusje o polityce i od razu humor lepszy :)
Najlepsi są Ci co to Mentzena od glupich wyzywają i że na ekonomii się nie zna, a deklarują że będę głosować na gościa co 3 lata budował kibel za 650 tyś czy gipsowe jajo za ćwierć bańki :D

0

@Kamiloza91 ja też mało oglądam, ale Nuno Mendes za ostatnie schowanie Salaha w kieszeń też zapewne wysoko w zestawieniu powinien być.

0

Czy oceniający może mi wytłumaczyć dlaczego w opisie Lewandowskiego nie ma ani słowa o jego udziale w dwóch bramkach Barcy? Przy asyście Yamaha do Raphy to właśnie Lewy idealnie zblokował obrońcę przez co młody Hiszpan miał miejsce i czas by zagrać.
Drugi pośredni udział to bramka na 3-1, gdzie Lewy ściągnął na siebie uwagę aż 2 obrońców przez co ten który krył Raphinie musiał go zostawić samego i doskoczyć do Balde.

1

@BorzyKrzys gdzie można poczytać o takich przypadkach? Ciekawe to :D

0

@Konus69 w Lidze Konferencji, gdzie przez długi czas na 2 i 3 miejscu były zespoły z Ekstraklasy, które finalnie i tak skończyły w TOP 10 xD
Guiu właśnie taki ekstraklasowy poziom prezentuje.

0

@madryt91 chodzi Ci o Klubowe mistrzostwa świata, które są co roku ?
Nikt nie zwraca na to większej uwagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?