Xpert77
Dołączył/a: grudzień 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Myślę, że wiemy kto :p
2
Deszczowe warunki na start w Australii. Super :D
2
@Marian_Pazdzioch Za chwilę pojawi się ekspert do spraw prorosyjskich i wyjaśni tutaj czarno na białym, jak to tak naprawdę jest :v
0
@michal26 Podobno sam prezes ma się zaangażować w kampanię Nawrockiego. Ciekawe, jak to wpłynie na sondaże
0
@Rastafarnianin Ja wiem, że on powtarza to samo, Ty to wiesz, wiele innych osób, które śledzą internet to wiedzą, jednak nie wiedzą tego osoby, które wiedzę czerpią jedynie z TVP i Republiki, gdzie nawet w tym pierwszym kanale w wiadomościach w dniu konwencji dostał 5 sekund czasu antenowego (i nawet nie pokazali wypowiedzi z faktycznej konwencji tylko jakiejś innej konferencji xD). Takim myśleniem wpada się w pułapkę pewnej bańki w której żyjemy w internecie, a przecież jest mnóstwo osób, które przecież w tej bańce nie są i chcą posłuchać, co kandydat z silną 3 pozycją w sondażach ma do powiedzenia
8
@michal26 Kiedy mówienie Mentzenem wejdzie za mocno xD
2
@michal26 1. Mentzen
2. Nie podoba mi się podejście do aborcji (kompromis był git i nikt nie powinien go zmieniać), granie na antyukraińskich nastrojach
3. Trzaskowski
4. Ogólna prezencja, znajomość kilku języków obcych, wydaje się mieć też bardzo dobre kontakty z innymi głowami państw
9
Niesamowite to jest naprawdę. Poślizgnął się i przez to sobie przeszli dalej. Toś to jakieś czary w czystej postaci XD
1
Cudownie że jeszcze on nie trafił. Podwójna przyjemność :D
0
Kto jak nie Lenglet xD
1
@ViscaelBarca2007 Ja uwielbiam tego trenera i zawsze go broniłem i nigdy nie kupiłem tej gadki o tym, że MSN mu wszystko wygrało, a on tylko leżał i pachniał. To tak nigdy nie działa, co pokazało już PSG z Neyem Messim i Mbappe. Życzę mu zawsze jak najlepiej, poza meczami z nami :P
0
@Pedri16Future Nie w takim stopniu jak Live :D
5
Wierzę w to, że prędzej PSG pokona Real (o ile przejdą Atletico) niż Live, które zawsze robi pod siebie w meczu z nimi, w szczególności bramkarze
0
Kto inny miał nie trafić jak nie placek Nunez xD
1
@michal26 Tylko pytanie, czy PiS na to stać pod względem finansowym? Jednak pewnie produkcja banerów na DOKTORA Nawrockiego już poszła w ruch, a chyba w kasie pisiorów pusto
1
@Pedri16Future Hahaha no śmiesznie wyszło, ale pewnie biegł na kolejne spotkanie, skoro robi ich po 6 na dzień xD
2
@Douglas Już tyle razy widziałem odsłonę Liverpool Real że i tak wiem co się stanie. Już to PSG wolę żeby przeszło, szczególnie że mimo złego wyniku to grają znakomitą piłkę.
1
Brak słów. Znowu to samo…
24
@Kgorecki2500 Zaczynam się zastanawiać czy Hołownia to nie jest jeden z użytkowników La Ramblii. Też ciągle tylko putin, putin, putin.
1
@ArcziArtt Już przywołuje eksperta w tym zakresie @Borneo. On obiektywnie wszystko przedstawi co i jak
1
@D10SLEO Jakim trzeba być człowiekiem, żeby coś takiego wysłać drugiej osobie to ja nie wiem. Najgorsze jest to, że zapewne nikt na to nie zareaguje, a to serio są poważne groźby, które nigdy nie powinny mieć miejsca.
5
@Kondziubarca Ależ mowa nienawiści w wykonaniu Marszałka. Bardzo słabe zachowanie drugiej osoby w państwie.
3
@OskP I teraz porównajmy to z Nawrockim przy okazji jego ogłoszenia. Gdyby Mentzen miał chociaż połowę uwagi w mediach tradycyjnych jaką mają Trzaskowski i Nawrocki to serio ten drugi miałby olbrzymie problemy wejść do 2 tury
0
@esem91 W sumie to dość ciekawy wyróżnik wśród innych kandydatów. Nikt inny praktycznie nie pochyla się nad tym aspektem za bardzo, a przynajmniej tak mi się wydaje :)
1
Nawet najgorsza wersja Barcy Xaviego takiej kupy nie grała jak to City. Dramat totalny
1
@Toretto Właśnie tym się kierowałem. Nie było skrajności jak w Konfie (Braun, Korwin) i nie było skrajności w drugą stronę. Taka partia w miarę centrowa czyli na papierze zgodna z moimi poglądami, ale oczywiście nie w 100%
9
@draxidox Boże święty i ja na tę partię głosowałem w parlamentarnych XD
Autentycznie Hołownia zleci do tych 5% zaraz
4
@Aragorn33 Aż dziw bierze, że on nadal nie zleciał w sondażach jak Kidawa swojego czasu. Pisowski beton jest jednak potężny
2
@stone80 Myślę, że nikt nie oczekiwał nie wiadomo czego, ale raczej od prezydenta takiego mocarstwa jak USA powinno się oczekiwać czegoś więcej niż klękania przed putinem i spełnienia jego niemal wszystkich żądań. Człowiek biznesu, a w negocjacjach chce dać wszystko czego chce druga, zbrodnicza strona? No coś tu chyba nie gra
9
@Aragorn33 Niezależnie od preferencji politycznych to pokój na takich warunkach to to jest kpina po prostu. Kwestia czasu aż sytuacja za kilka lat się powtórzy, bo ten sposób pokoju aż zachęca ruskich do ponownego ataku, szczególnie że i tak dostają to, co chcieli.