0

I idealnie po meczu kwale do GP Arabii :D

3

Stańmy może wszyscy na 15 metrze od bramki na połowie przeciwnika, po co się ograniczać

0

Jezu w końcu nie było czarów XD

0

Wybitne wykończenie trzeba przyznać XD

2

@Kgorecki2500 A taka sympatyczna się ta Pani wydawała. Po co oni idą tak tanim spinem i jeszcze ten "piżmak" (każdy doskonale wie, co się za tym słowem kryje). Sami wystawiają sobie świadectwo i kompletnie się nie dziwię, że Mentzen im wywiadu nie udziela i woli pójść np. do profesora Dudka, który przeprowadził normalną rozmowę z nim, a na pewno nie jest po drodze z poglądami, czy do Rymanowskiego.

1

Już miałem przed oczami Liverpool i Romę, ale uff udało się. Oby to był kubeł zimnej wody, bo po prostu to był dramatyczny mecz Barcelony, najgorszy w tym sezonie

1

@Mankind Sam bym oddał na niego głos w 1 i w 2 turze. Patrząc na innych kandydatów w tych wyborach, to nikt inny się nie zbliża do niego poziomem, a do PO mi daleko

1

Ściska mnie już od słuchania tego „głosujcie na mnie…”

0

@Safrani Z jakiegoś powodu, wcale nie wierzę, żeby dostał coś więcej niż 2 mecze, bo przecież w tej lidze gorsze jest podrapanie po nosie niż wjazd na pełnej w nogę innego zawodnika

0

@Eklerek Jednak McLaren dba znakomicie o opony, pytanie jak to będzie w Mercu

1

Ci na softach to stracą masakrycznie tempo pod koniec wyścigu

0

Co to Ferrari nagle takie tempo? O.o

0

Kimi naprawdę potrafi w wyprzedzenia :D

1

Turbo dziwna ta strategia Ferrari, czyli bez zmian u nich XD

1

Bandyterka to mało powiedziane

2

Prawdziwy lider McLarena mówi jak jest, a nie te bzdury, które wygaduje Norris


4

Inigo to jest po prostu kozak nad kozakami. Co za forma!

9

Fermin pokręcił jak Leo, ale niestety to wykończenie…

0

@Encore Lewisowi kompletnie nie siedzi ta generacja bolidów i to widać. Miewa genialne momenty jak za starych czasów, ale jest ich coraz mniej

1

Norris tragedia jak on nie wytrzymuje presji faworyta. Taki bolid i robi 6 czas

1

@JBgomeS Jednak błąd systemu był


1

@mekston Takie info od Cezarego

0

@JBgomeS z Eleven, powołałem się na słowa komentatorów, ale nadal sędziowie badają sprawę

0

O proszę, Max odpada już w Q1

Edit: Chyba jednak nie :D

0

@Stinger_ Nie napisałbym że tchórz. Szanuję podejście każdego z kandydatów, który nie brał udziału w tym cyrku. Od Zandberga po Brauna. I to nie hejt tylko skoro sam ma takie hasło to chyba mam prawo ocenić, że coś tu nie gra. I oczywiście, żeby nie było, że niby to ja zawsze „hejtuję” Holownie to uważam, że wypadł najlepiej i ja mam problem z nim taki, że robi z siebie człowieka z opozycji, będąc w koalicji rządzącej.

3

@Sh4ky Tymczasem hasło Szymka „To ludzie są najważniejsi”. No chyba że można pod promować się w telewizji, wtedy olać ludzi, nawet jeśli byłaby ich garstka

2

@barcelonaLM Kolego, Borek to nie nalepka na ubikację. Jego Ekscelencja Pan Mateusz Borek*

0

@kamiVeB Naprawdę długo wytrzymał, w Radiu ZET podobno całe 3 minuty dał radę nie wspomnieć o Mentzenie xD

1

@ObiwanKenobi Teraz jednak dla wszystkich. Godzinę przed wydarzeniem poszła informacja. Cyrk

0

@D10SLEO Jakie to jest dno. Jaka szkoda, że ktokolwiek byłby u władzy to faktycznie tego nie zlikwiduje tylko będzie robił propagandę pod swoją partię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?