Xpert77
Dołączył/a: grudzień 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest jakiś kryminał co tu Kounde zrobił
7
Nie rozumiem, czemu ten Martin nadal wychodzi kiedykolwiek jak mamy Forta, który nie popełnia babola za babolem
20
To powinna być 2 żółta bez dwóch zdań.
0
@Kgorecki2500 Gość napisał tylko pod jednym postem losowego gościa „oczywiście” i nagle tyle zagranicznych, dość sporych kont o bitcoinach zaczęło o tym mówić? XD
0
@Firestone Dzień w którym ten przeciętniak odejdzie będzie dobrym dniem dla Barcelony. Nie mogę się doczekać
2
Ej co? Gdzie tam niby spalony XD
0
@AmigoBlancos Kiedyś ta maszyna musiała się zatrzymać. Obstawiam, że nadszedł już czas i Guardiola odejdzie po sezonie
2
@mekston Here we go again xD
1
@Felipe_PL https://zapodaj.net/plik-oUuq9jPWWr
1
@Zieliniak Aż chyba sobie odblokuje kilka osób żeby poczytać tych wszystkich agentów politycznych xD
0
O widzę Real dalej w formie, to mi się podoba xD
2
Lando za grosz nie zasługuje na mistrzostwo
0
Niesamowita drużyna. Po prostu coś wspaniałego
1
Stroll XDD .
2
Kiedyś to byli kierowcy, a nie jakieś popierdółki co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Zaraz połowa stawki nie wystartuje XD
0
O no i pięknie :D
0
@michal26 Niesamowity wybór mają w tym USA XD
1
@barcelonaLM @Kondziubarca Bedzie statememt od Borka? Przepraszam, Pana Mateusza Borka z tej okazji?
33
W pełni zasłużona złota piłka dla Rodriego! W końcu klasowy środkowy pomocnik został nagrodzony za znakomite występy :)
0
@CLS63AMG Nie udostępniajcie tego klauna. Szkoda robić mu zasięgi, bo chyba i tak już każdy wie że to odklejony typ xD
7
Miałem nie oglądać gali, ale po takich informacjach z przyjemnością to zrobię :D
0
@partymaker Nie no bucowatość Verstappena niemal od zawsze jest tak potężna, że to przechodzi ludzkie pojęcie i nie ma porównania z Hamiltonem
1
Cudowna jest ta Barcelona. CU DO WNA
0
Raz, dwa, trzy… FC BARCELONA!
0
Rozkład jazdy znany! Dawać ich
3
@Kgorecki2500 Juz raz popełniłem ten błąd i zagłosowałem na niego (głównie przez to, że nie chciałem żeby Duda wygrał), ale teraz to w życiu bym tego nie zrobił. Co innego na Sikorskiego, który moim zdaniem jest topowym kandydatem i ogólnie bardzo kompetentnym politykiem
1
@kanver_ Oj ja od stycznia już piszę, że JE Hansi Flick to idealny trener dla nas i już wtedy chciałem wywalenia Xaviego i zatrudnienia Niemca :D
2
Dobra, teraz poważnie. Jeszcze 4 poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Raphinia to jest jakaś bestia