0

To jest jakiś kryminał co tu Kounde zrobił

7

Nie rozumiem, czemu ten Martin nadal wychodzi kiedykolwiek jak mamy Forta, który nie popełnia babola za babolem

20

To powinna być 2 żółta bez dwóch zdań.

0

@Kgorecki2500 Gość napisał tylko pod jednym postem losowego gościa „oczywiście” i nagle tyle zagranicznych, dość sporych kont o bitcoinach zaczęło o tym mówić? XD

0

@Firestone Dzień w którym ten przeciętniak odejdzie będzie dobrym dniem dla Barcelony. Nie mogę się doczekać

2

Ej co? Gdzie tam niby spalony XD

0

@AmigoBlancos Kiedyś ta maszyna musiała się zatrzymać. Obstawiam, że nadszedł już czas i Guardiola odejdzie po sezonie

2

@mekston Here we go again xD

1

@Zieliniak Aż chyba sobie odblokuje kilka osób żeby poczytać tych wszystkich agentów politycznych xD

0

O widzę Real dalej w formie, to mi się podoba xD

2

Lando za grosz nie zasługuje na mistrzostwo

0

Niesamowita drużyna. Po prostu coś wspaniałego

1

Stroll XDD .

2

Kiedyś to byli kierowcy, a nie jakieś popierdółki co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Zaraz połowa stawki nie wystartuje XD

0

O no i pięknie :D

0

@michal26 Niesamowity wybór mają w tym USA XD

1

@barcelonaLM @Kondziubarca Bedzie statememt od Borka? Przepraszam, Pana Mateusza Borka z tej okazji?

33

W pełni zasłużona złota piłka dla Rodriego! W końcu klasowy środkowy pomocnik został nagrodzony za znakomite występy :)

0

@CLS63AMG Nie udostępniajcie tego klauna. Szkoda robić mu zasięgi, bo chyba i tak już każdy wie że to odklejony typ xD

7

Miałem nie oglądać gali, ale po takich informacjach z przyjemnością to zrobię :D

0

@partymaker Nie no bucowatość Verstappena niemal od zawsze jest tak potężna, że to przechodzi ludzkie pojęcie i nie ma porównania z Hamiltonem

1

Cudowna jest ta Barcelona. CU DO WNA

0

Raz, dwa, trzy… FC BARCELONA!

0

Rozkład jazdy znany! Dawać ich

3

@Kgorecki2500 Juz raz popełniłem ten błąd i zagłosowałem na niego (głównie przez to, że nie chciałem żeby Duda wygrał), ale teraz to w życiu bym tego nie zrobił. Co innego na Sikorskiego, który moim zdaniem jest topowym kandydatem i ogólnie bardzo kompetentnym politykiem

1

@kanver_ Oj ja od stycznia już piszę, że JE Hansi Flick to idealny trener dla nas i już wtedy chciałem wywalenia Xaviego i zatrudnienia Niemca :D

2

Dobra, teraz poważnie. Jeszcze 4 poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Raphinia to jest jakaś bestia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?