3

@Tomason Media mają olbrzymi wpływ na kreowanie rzeczywistości i wpływanie na postawy społeczeństwa.

@maroon W moim poście chodzi bardziej o to, w jaki sposób przemilczane zostały przez media różne wypowiedzi lidera skrajnej lewicy, które takiej Le Pen regularnie są wyciągane. Brak konsekwencji jest tutaj aż nadto widoczny. Plus z tego co czytam na twitterze, to on serio z perspektywy Polski ma niebezpieczne poglądy i nie ma z czego się tutaj cieszyć.

7

Co ciekawe, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś o tym w mediach mówił. Zawsze tylko o proruskiej Le Pen, a o innych cisza. Ciekawy tam wybór w tej Francji mieli jak się okazuje xd

3

A po świetnym wyścigu na Silverstone kolejne dobre wieści. Ekipa Robercika Kubicy wygrywa wyścig ELMS!


0

Uuu. Totalnie niespodziewane




1

Klasa Lewis. Brawo! Wygralo olbrzymie doświadczenie Hamiltona

0

Oj chyba Hardy były lepsze. Verstappen odrabia mega szybko

0

@budel17 Nie mam pojęcia co McLaren sobie myślał. Gigantyczny błąd

0

Biedny Oscar. Totalnie mi go szkoda

0

Co tu się dzieje wow!

0

Warunki pod Lewisa. Gość czuję się w takich warunkach jak ryba w wodzie

0

Ehh. Ktoś w ogóle został z młodych, których sponsoruje Orlen? Czy już nikogo nie ma?

1

Ależ Merce to zrobiły!

0

Ciekawe w sumie czy Perez przetrwa przerwę wakacyjną. Ja bym go po Silverstone już wywalił. Niesamowite, że jeszcze mu walnęli kontrakt na 2 lata. To kompletnie nie jest w stylu Redbulla

0

Co robi nadal Perez w Redbullu to nikt tego nie wie xd

9

@KrychaFCB Zgadzam się


4

Znowu Kolo Muani xD

0

Wielki Cristiano oddaje wolnego Bruno. I gdzie są hejterzy?

3

Tejlor robił wszystko żeby przepchnąć Niemców.

0

Czemu ten idiota nie kończy?

0

Ferran boże święty

2

Co tam Krossik? Skąd to zwątpienie?

2

Jest! Brawo Hiszpania!

0

Dawać Tejlora do LaLigi. Idealnie by się sprawdził

4

Ten cały Tejlor to nie powinien już nigdy prowadzić meczu na dużej imprezie. Gość jest tragiczny. Reprezentuje poziom hiszpańskich sędziów a może i nawet gorzej.

4

Tak to się kończy jak obiera się taktykę Xaviego czyli rozpaczliwe bronienie 1:0.

2

Niemożliwe! Dal Krossowi kartkę, szok

0

@MessiForeverTheBest I elegancko. Niech to wszystko pierdzielnie i będzie spokój xD

2

O, a to ciekawe

2

@Borneo Jak zawsze w punkt.

2

A szkoda gadać… Tak blisko już było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?