Xpert77
Dołączył/a: grudzień 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tomason Media mają olbrzymi wpływ na kreowanie rzeczywistości i wpływanie na postawy społeczeństwa.
@maroon W moim poście chodzi bardziej o to, w jaki sposób przemilczane zostały przez media różne wypowiedzi lidera skrajnej lewicy, które takiej Le Pen regularnie są wyciągane. Brak konsekwencji jest tutaj aż nadto widoczny. Plus z tego co czytam na twitterze, to on serio z perspektywy Polski ma niebezpieczne poglądy i nie ma z czego się tutaj cieszyć.
7
Co ciekawe, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś o tym w mediach mówił. Zawsze tylko o proruskiej Le Pen, a o innych cisza. Ciekawy tam wybór w tej Francji mieli jak się okazuje xd
3
A po świetnym wyścigu na Silverstone kolejne dobre wieści. Ekipa Robercika Kubicy wygrywa wyścig ELMS!
0
Uuu. Totalnie niespodziewane
1
Klasa Lewis. Brawo! Wygralo olbrzymie doświadczenie Hamiltona
0
Oj chyba Hardy były lepsze. Verstappen odrabia mega szybko
0
@budel17 Nie mam pojęcia co McLaren sobie myślał. Gigantyczny błąd
0
Biedny Oscar. Totalnie mi go szkoda
0
Co tu się dzieje wow!
0
Warunki pod Lewisa. Gość czuję się w takich warunkach jak ryba w wodzie
0
Ehh. Ktoś w ogóle został z młodych, których sponsoruje Orlen? Czy już nikogo nie ma?
1
Ależ Merce to zrobiły!
0
Ciekawe w sumie czy Perez przetrwa przerwę wakacyjną. Ja bym go po Silverstone już wywalił. Niesamowite, że jeszcze mu walnęli kontrakt na 2 lata. To kompletnie nie jest w stylu Redbulla
0
Co robi nadal Perez w Redbullu to nikt tego nie wie xd
9
@KrychaFCB Zgadzam się
4
Znowu Kolo Muani xD
0
Wielki Cristiano oddaje wolnego Bruno. I gdzie są hejterzy?
3
Tejlor robił wszystko żeby przepchnąć Niemców.
0
Czemu ten idiota nie kończy?
0
Ferran boże święty
2
Co tam Krossik? Skąd to zwątpienie?
2
Jest! Brawo Hiszpania!
0
Dawać Tejlora do LaLigi. Idealnie by się sprawdził
4
Ten cały Tejlor to nie powinien już nigdy prowadzić meczu na dużej imprezie. Gość jest tragiczny. Reprezentuje poziom hiszpańskich sędziów a może i nawet gorzej.
4
Tak to się kończy jak obiera się taktykę Xaviego czyli rozpaczliwe bronienie 1:0.
2
Niemożliwe! Dal Krossowi kartkę, szok
0
@MessiForeverTheBest I elegancko. Niech to wszystko pierdzielnie i będzie spokój xD
2
O, a to ciekawe
2
@Borneo Jak zawsze w punkt.
2
A szkoda gadać… Tak blisko już było