3

@Arden Dla przypomnienia

1

@DonMatteo901 W komentarzach ktoś wyjaśnił, że jest to zgodne z prawem.

37

@Aragorn33 Polecam przesłuchać wywiad z Bryłką w RMF u Mazurka, który pojawił się miesiąc temu. Tam powiedziała to samo z tego co pamiętam

6

@tomek8756 To ta Lewica co walczy o parytety i dlatego wystawiła na miejsca biorące dwóch facetów?

0

@mekston Tam jest jeden element za dużo. Wystarczy się go pozbyć i zaczną wygrywać trofea :v

0

@Culer9002 Bredzisz.

0

@Saviola88 Byle zmienił procenty w tekście o Bandzie 12 procent, wtedy nikt się nie zorientuje

A i bredzę, wiem :v

0

@PatrychoO Róża w tych wyborach stała się Korwinem Trzeciej Drogi. Nic mnie tak nie cieszy jak to, że ta baba się nie dostala. Szkoda, ze Kohut wszedł (kto na niego głosował to ja nie mam pojęcia)

1

@Kgorecki2500 Trzeba przyznać, że potężnie ją Mentzen wypromował

54

A to ciekawa statystyka

0

@tristan87 Ale ludzie są odklejeni pod tym twittem xD

2

@michal26 Jeśli 3D dalej będzie taka nijaka jak w ostatnich miesiącach, to czuję, że za kilka lat nic z nich nie zostanie. Sam oddałem w parlamentarnych głos na nich z nadzieją, że nie będą podnóżkiem Tuska, a nie zrobili właściwie nic ciekawego przez te pół roku i źle się to dla nich skończyło. Może to będzie dla nich sygnał, że czas się wziąć do roboty

2

@Pedri16Future O to, to. W końcu ktoś to powiedział, bo niedobrze się robi, jak ktoś uważa się za osobę oświeconą i nie wiadomo jeszcze jaką bo głosuje na partię x. Wszystkie są fatalne i trzeba wybierać mniejsze zło.

0

@michal26 Zadowolony z wyników? :D

0

Hamilton gotuje?

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@JohnA Szczęść Boże i ratuj się kto może w Europarlamencie XD

0

Eh to Ferrari. Kiedy wydaje się, że zrobili krok do przodu to w kolejnym wyścigu robią dwa w tył

0

@Sulimo Strzelam, że nikogo nie boli tylko dominacja w tym sporcie jest bardzo nudna. Nieważne czy to Hamiltona czy Verstappena

1

@Trojanek23 a o 21 polityka. Także szykuje się mocne polaczenie na LR :D

0

Sierżant out. Co on jeszcze robi w F1 to nie mam pojęcia

0

@Azi Tam młodzian ze szkółki Merca wejdzie. Zapomniałem jak on się nazywał

2

@FCB_dimiC Samochód nie jest szybszy o pół sekundy i wiadomo co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

I klasyczny Russel. Świetnego będą mieli lidera w Mercu

1

Brawo Landooo. Ciśniesz dalej

2

I to tyle z dobrej taktyki Haasa xd

1

Ale Haasy fruwają. Świetną decyzję podjęli z tymi fullwetami

3

Dobra, starczy tych paletek. :D Czas na F1

1

1 samochodem Redbull może mieć problem z wygraniem konstruktorki. Według mnie fatalna ta decyzja byków z przedłużeniem Pereza.

3

Warto było przedłużać tego Pereza. Boże jaki placek się z niego zrobił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?