9

@Kidd Oby nikomu do głowy nie przyszło, żeby to psuć. Niech zachód się od nas uczy, a nie na odwrót w kwestii nielegalnej imigracji.

0

@Hindus Brutalnie, ale prawdziwie

0

@bartekvisca Ja właśnie sprzedaje dom i lecę all in na Real. Nie ma szans, że oni to przegrają, bo to się za mojego życia chyba nigdy nie zdarzyło, żeby Madryt przegrał finał LM.

6

Nie zaszkodzi wstawić tego klasyka na początek tego wspaniałego dnia

1

Ogólnie to Carlo robi coś, czego trenerzy, powiedzmy Barcelońscy, nie robią. Zmiany w ostatnich minutach, gdy wynik jest niekorzystny. Czy to Pep, czy Lucho, Xavi bardzo często robią jedną zmianę, a taki Carlo z 3-4 i to też im robi robotę

0

@MateuszGotowka99 1 czerwca będziesz miał taki obrazek xD

0

BVB bierz tą bramkę z Paryża i zaczaruj jak wczoraj

7

Pomyśleć, że Bayern miał okazję na 2:0… Niby człowiek wiedział, ale się łudził

2

W życiu są 3 pewne rzeczy. Śmierć, podatki i wylew bramkarza przeciwników Realu w fazie pucharowej LM.

3

50 im doliczcie jeszcze, ale w sumie jak to by powiedział słynny Polak. To by nic nie dało bo i tak jest już wszystko jasne

2

Nawet Nojer na czary madryli nie jest odporny xd

1

Czyżby pierwsze trofeum dla nas, kibiców Barcelony się szykowało? :v

5

Boże jakie to jest klasyczne XD

Edit: jednak uff

1

brawoooo! Teraz utrzymajcie to!

2

Nojer to jednak Nojer. Totalny kozak

5

@JanneAhonen Też placek. 1 LM poza Barceloną? To jest ten GOAT trenerki? Po wydaniu miliordow miał samograja. :v

4

Co musi zrobić trener, żeby nie był przereklamowany lub słaby? Pytam poważnie, bo tak czytając LR to każdy jest plackiem

0

@NeroTFP1 Nie można zapominać o tym, jak w sezonie 17/18 byliśmy przekręcani na decyzjach sędziów w lidze (słynna bramka z Betisem, której nam nie uznali).

2

@NeroTFP1 Lucho wuefista bo pokłócił się z Messim. Biedny zapomina, że sam Leo powiedział w jednym z wywiadów, że Enrique to jeden z najlepszych trenerów z jakimi pracował, ale co jakiś Messi może wiedzieć, jak mamy takiego specjalistę na LR xD

1

@HighestInTheRoom Niech on się zajmie braniem nudesow na Twitterze, a nie piłką, bo gość nie ma za grosz o niej pojęcia

3

@P33ck Chyba wiem do kogo pijesz. Już wiem czemu @HighestInTheRoom ma taką bekę z pewnego fanatyka na tej stronie :D

0

@Dejvo Problem jest taki, że Real nie przegrywa finałów LM. Bardziej wierzyłem w awans BVB z PSG niż w to, że cokolwiek zrobią z Realem

0

@Destroyer_of_Worlds Bezradne? No to za dużo powiedziane

4

Czyli gratulacje dla Realu 15 LM. Kompletnie nie wierzę, że Bayern z nimi wygra.

0

No nie wiem czy tam było czysto. Wiadomo komu by odgwizdali

2

Hahahah nie wierzę

0

No mają pecha trzeba przyznać xd

2

@Stinger_ Podobnie jak tydzień temu -PSG, bo Lucho, ale płakać nie będę jak BVB awansuje do finału. Nie ma co się oszukiwać. Jeśli Real wygra jutro z Bayernem to ma LM na luzie ktokolwiek zagra w finale.

1

To już chyba wolę polskie drewno niż wydać kupę siana na takiego placka

4

Za 419 dni skończy się kontrakt wielkiego maestro Xaviego, a mogło być tylko 56 dni, ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?