0

Ten Garcia to chyba ma piłkę zamiast mózgu !!

0

No dobra, a czemu winny jest Koeman w tym momencie ? Jak oni mentalności do gry nie mają. On by im dał ? Powinni wygrywać dla siebie, dla kibiców

0

No dobra, a czemu winny jest Koeman w tym momencie ? Jak oni mentalności do gry nie mają. On by im dał ? Powinni wygrywać dla siebie

0

Bramakarz to najwięcej widział i biegnie :D

5

Ja już nawet zapomniałem, że Barca go pozyskała :D :D

0

@Criss18Barca A ta zmiana CSU na SPD to w sumie to samo nie ? Obie partie raczej głoszą podobnie czy się mylę ?

1

@Pogba Ten to sobie musi pluć w brodę. Zastanawia się pewnie, po kiego się tu pchał :)

4

Byle leszcz może teraz przyjechać na mecz z Barcą i ugrać punkty. To dodaje mega dużo morale

0

@FC1899Barca A każda wizyta głowy państwa musi się wiązać ze spotkaniem. Może mają inne programy. Skąd wiesz co jest ustalone ? Jakby poszukać jakoś dokładnie to pewnie wiele jest takich wizyt na świecie. Nie doszukiwałbym się drugiego dna. A może Joe zapomniał o wizycie :) ?

0

@ElTomas Obstawiam, że na płycie głównej RAM masz tak włożony ( te same kolory slota ), że działają wspólnie. Wtedy ich prędkość w CPU Z będzie widoczna jako ich połowa. Mnożysz x2 i masz rzeczywistą prędkość. Jak tak masz to wszystko wporządku

0

@ElTomas Ok, to sprawę systemu masz rozwiązaną. Pociągnie więcej RAMu.

1

@ElTomas Ja to raczej bym zerknął na wykresy co mocno pracuje przy obróce zdjęć. Na początek wystarczy zerknąć na menadżera urządzeń i tamte wykresy. Może się okazać, że procesor będzie wąskim gardłem i kupowanie RAM będzie wyrzuceniem pieniędzy. Ponadto jaki masz Windows lub system operycyjny ? Np. Windows 32 bity nie obsłyży więcej niż 3.5 gb RAM

1

@NaFazieHitman Aha :) to faktycznie z grubej rury :)

0

@Kettger Trochę tego nie łapię. A gdzie Mazurek na drugim zdjęciu ?

0

Obstawiałem 1:3, ale obie strony strasznie się męczą :)

0

1:3 bedzie, zapisywać :P

3

@barcelonaLM Mam nadzieję, że rozwinie temat ceny chleba. Według mnie temat jeszcze nie zamknięty.

0

@Commandement Mam też mnóstwo godzin w AOE3. Wydaje mi się, że trzecia część jest za "prosta". Ma za dużo ułatwień. Surowce chowają do kieszeni, jednostki trenują się grupowo, jeden surowiec mniej, shipmenty. Z gameplays oraz artykułów okazuje się, że AOE4 połączy dwójkę i trójkę. Już niedługo się przekonamy.

0

@Commandement Większość raczej z tym się nie zgadza, bo głośnych turniejów z AOE3 niema, a z AOE2 jest pełno. Jest to jakiś wyznacznik jednak :) Ale dziękuję za Twoją opinię :)

0

Jakiś fan AOE2 jest tu ? RBW 5 ktoś ogląda ? Liczę dzisiaj na przebudzenie Barlesa chociaż bardzo słabe gry notoje niestety ....

1

@BarcaInfo A to nie powinien być karny z Lewym ? Wjechał trochę łokciami w niego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Piernik Nie ogladasz wyscigu tylko jakies urywki to daruj sobie. Hamilton lamentowal ze nie zostawiaja mu miejsca po czym sam scinal do wewnetrznej.

1

@Cochise Włosi też powinni. Za Cesarstwo Rzymskie :)

17

@Chakalaka Albo klęknąć i prosić o nie strzelenie .... ech

0

@Przemek2323 Ja nie czaję tych oznaczeń. Mu to 12 liczba alfabetu to co z poprzednimi ? Nie słyszałem o wariancie np. Kappa czy iota...

0

@KapiFCB Mi się wydaje, że mu dodatkowo płacą by trochę rozbawiał ekipę swoimi żarcikami :)

0

A który punkt został złamany przez tych piłkarzy ?

2

@budel17 +5 sek za fake news :)

0

Alez ten Hamilton to cierpietnik ! No caly swiat przeciwku mu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?