Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonista80 Oj tak, stan rywalizacji to 3:3 :)
1
@barcelonista80 NC+ 21.30. Clippers Mavs będzie. Niestety meczu 76ers vs. Atlanta nie pokazywali.
1
@rafalonso1 nie zycze mu przeciez niczego zlego. Nie kibicuje mu wiec chcialbym by wypadal z wyscigow, to wszystko
1
Ze tez takiemu Hamiltonowi nie moze wybuchnac opona
0
@Wiktoria13 Co bys sie nie zdziwil jak ich mloda kadra zabiega dziadkow z Barcy
0
@lukasz9197 De Jong
6
Z Ramosem polecą do Japonii :D
1
@PlanetFCB To i ja doddam. W środę Iniesta :)
1
@Worny Generalnie do takiego czegoś powinni dążayć. Jakaś tam podstawa i reszta to zmienne w zależności jakie wyniki klub osiąga. A nie, że czy się stoi czy się siedzi 23 mln się należy
0
@buddy Tzn tak jak go stasznie nie lubię, tak troszkę się zgadzamz nim. Robią podchody pod te pensje, ale wiadomo, że budżet im się nie spina. Zamiast obiniżać, niech odchudzą kadrę. Taki sam przesiew powinien być w Barcelonie zrobiony.
0
Hmm... jak taki dobry to czemu poprzedni klub dał mu odejść ? Znowu zbieramy jakiś graczy a będziemy grać Lengletami, Busketami i innymi Grizmanami
0
@Quavosk A myślałem, że już ma nową fuchę. Machanie flagą w F1 :)
1
@KmN Jest już ich pełno na youtube. Za długi nie jest :)
0
@FC1899Barca Nie no, od Don Kasjo za dobry dla niego. Niech zacznie od Kruszwila
0
Ajtuj, nadzieja beka :D
0
Szpilka Różański, mniej więcek wiadomo o której będzie ?
3
@Pawel13sz Fajnie jakby Ronaldo i Messi zagrali razem jeden sezon w Barcy razem :D może nie byłoby to mega jeśli chodzi o walor sportowy, ale mega jeśli chodzi o rozgłos i marketing
0
@tomek8756 Radny do dymisji w trybie natychmiastowym
0
@DonMatteo901 Może poprostu myśli racjonalnie i chce przeczekać to szaleństwo
0
@kamil295 A to już mega późno. Weekendowe mecze są najlepsze, bo o europejskich godzinach :)
0
Czy jeszcze jakaś stacja oprócz canal+ ma prawa do NBA w Polsce ? Myślałem, że obejrzę dzisiaj mecze, a tutaj nic w programie .... :(
0
Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins będą się boksować na gali charytatywnej :D czy to początek do wstępu polityków na freak fight ?? :)
1
@_Specjalista Hańba to Ci co na boisku grają, że piłkarzami ich nazywają
5
Wszyscy, że trener out, ale patałachom się po boisku nie chce biegać i nie umieją grać w piłkę. Wywalić połowę i reszcie dać pieniądze zależne od wyników. To nagle się zachce
1
Ci co mają kasę to i tak nie zapłacą tych podatków. Mają łeb lub ludzi od tego by tak to wykombinować, by to ominąć. Więc nie będzie pieniędzy na obietnice i wyciskać będą tych niżej jeszcze bardziej. Krótkowzroczność będzie boleć ....
0
@Transu96 tu np. masz jeśli chodzi o zarobki. https://www.money.pl/podatki/polski-lad-i-stawka-zero-nowe-podatki-podwyzsza-pensje-16-5-mln-polakow-6639730297113152a.html
0
@Nocturno Wszystko zależy ile zarabiasz. Od ok. 8 tys brutto wzwyż to już tylko straty. Nie wiem jak to się ma do wspólnego rozliczania, bo pierwszy próg podniosą o 35 k
0
@tbas Czyli podnad 50% ludzi w Polsce, bo na ulicach to ja widzę same luksusowe auta. Kogoś kto zarabia grosze nigdy nie byłoby stać na takie auta
2
A gdzie podniosą te podatki dla najlepiej zarabiających ?
1
@masq Na kwocie wolnej każdy zyska. Oczywiście w innych proporcjach, ale zyska