Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A gdzie "od dziecka marzyłem o grze dla PSG" :)
0
@monciaak W tym momencie, w tym budżecie, poszedłbym w Ryzen 5 3600 + MSI B450 GAMING PLUS
1
@monciaak Grafikę bym zostawił narazie. Dzisiejsze ceny za GPU to zbrodnia. Płyta główna ~500 zł, procek ~1000 zł, RAM ~400 zł i SSD . To będzie ok 2.5k wszystko. A trzeba dokupić napewno zasilacz pewnie, chłodzenie, pewnie jakąś nową obudowę.
1
@eydeem Path of Exile
0
@Gwyn Odpowiednie pieniądze, które zapewniają technologie oraz inzynierów
1
Czyli wcześniej była zła i niedobra ?
0
@Rust_Cohle Barca :)
0
@Transu96 Ale nie będzie niczego w sklepach czy już zbierać po nas ? :)
2
@Granto Przynajmniej piorun trafił jakiś czas temu w mural w USA :)
3
Tylko 10 sekund a wyeliminowany najgroźnieszy przeciwnik. To teraz co wyścig go eliminować i pyk mistrzostwo
0
Śmiech na sali ta kara .....
1
@MesQueUnClub96 maile z potwierdzeniem wplaty :)
0
Mam nadzieje ze teraz merc sie zepsuje gdzies na torze i bedzie po rowno
1
@Encore kazdemu tylko nie leszczowi z merca
0
@Damian11 Zobacz co on robi naokolo. Wszystko na odwrot logice. Jak nie z premedytacja go walnal to wiedzial ze jak tam sie znajdzie to bedzie kolizja
3
@mekston fanboyowi nie wytlumaczysz. Hamilton by walnal kogos w tylek to by mowil ze kierowca przed nim za mocno hamowal...
0
@avanes 100 % pogardy dla niego !!
1
@Xxxbarca4ever mam nadzieje ze sroga kara dla niego bedzie ale mu wybacza by biedaczek przed kamerami sie nie poplakal
3
Do wiezienia z tym chamem. Dyskwalifikacja dla niego.
0
@Edoss Jeśli to prawda to świństwo wtedy i mocno zawyża statytyki, bo raczej nie są to pojedyncze przypadki.
9
@sergio5 Dopóki doputy ludzi nie zajmą się konkretnie gospodarką wodną, tylko będą budowali betonowe lasy to tak jak piszesz będzie co raz gorzej. Deszcz ten sam, ale mnie miejsc, gdzie może spłynąć. Robią teraz kanalizację po najmniejszej lini oporu i byle deszcz ją przelewa. Oczywiście nie da się odpowiednio zaprojektować instalacji na taki deszcz jak był w Niemczech, ale lepiej przemyśleć rozbudowę miast już tak
2
@gumaz Dramat ludzi. Potężna natura.
0
Mamy tutaj kogoś ze szpitalia ? Chodzi mi o sprawę z tymi chorobami współistniejącymi a covid. Ktoś już leży w szpitalu, ma bardzo zaawansowaną chorobę, już nie do zatrzymania i jeszcze zarazi się covidem to wklepują mu zgon od covida ?
3
@barcelonaLM Tak samo było na tym spotkaniu G7, G8, U2 czy jak to tam się nazywało :D do kamer daleko od siebie, a na imprezach zapominali i brudzia zbijali :D
0
@Mocher91 Słownik Ci zamienił "sikają" na "Peja" :D niezły ten słownik
0
@AntekGriezmann Akurat rajdy Puchacza mi się podobały. Widać było chęć. Czy przy tej akcji to jego dośrodkowanie nie zostało zblokowane ?
7
@Bobo25 Roboty drogowe, ograniczenie do 20, nie zdążysz zwolnić do 50 i zza znaku wyskakuje policjant :D i odrazu lżejszy o 5 tysi :D
12
@macio_944 Ciekawe gdzie jest UE teraz w sprawie nie równego traktowania społeczeństwa....
0
@tobiasson92 Niech najpierw coś ogarną z obroną własnego mienia, siebie i tak dalej. By nie było kuriozum, że złodziej czy napastnik wytacza proces, że go uderzyłeś ...
0
@Kamilos84 A jak tak się zastanawiam nad tą ustawą. Mówią, że wzorują ją na zagranicznych państwach, np. Francja. Tam faktycznie jest limit zagranicznego kapitału w mediach. Tak samo w Niemczech. W tej ustawie u nas jest coś ponadto ?