Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Może do Andory mu się nie chciało lecieć :) mój kolega tak robił jak na mecz 100 km mu się nie chciało jechać :D
0
@don'T.R.I.P.e Popatrzyłęm na test 11600K vs. 5600x. I w sumie to Intel jest lepszy w większości tytułów i na dzisiejszy dzień tańszy. Gdzie zatem jest różnica ? Płyta główna jest tak dużo tańsza do AMD ?
1
@IronSanHybrid No jak dla nie wporządku. Dodatkowa kontrola by nie było żadnego błędu przy ocenie VARu :)
0
Pamiętam jak wielu na forum się śmiało, że do Hiszpani czy Włoch można normalnie popłynąć pontonem, do Francji czy Niemiec pojechać sobie na tirze. Że u nas by to nie przeszło. A teraz naszą granicę to nawet sitkiem nazwać nie można. Co najmniej wodospad patrząc się na filmiki jak oni się przedostają. Kolejny kraj staje się pośmiewieskiem przy obronie własnych granic.
1
@don'T.R.I.P.e Wydajność w aplikacjach tak, w grach jest róźnie. Mam znajomych co mają sprzęt oparty na AMD i starsze tytuły przysparzają im problemy czasem. Nie mówię, że jest to norma. Poprostu Intel jest bardziej wszechstronny.
0
@Mihcim Ja bym poszedł mimo wszystko w Intela. Ja nigdy nie miałem problemu z grami na nim. A AMD miewa problemy z wydajnością czy kompatybilnością. Procek to I5 11600 KF, RAM Crucial 2 x 8 GB Ballistix 3200 Mhx i płyta np. Gigabyte Z590 UD AC
1
@Mihcim Pytanie podstawowe. W jakiej rozdzielczości będziesz grać oraz ile Mhz ma Twój monitor ? Bo czasem nie warto przepłacać. Pod rozdzielczość 2K wystarcza jakiś 6 cio rdzeniowy na luzie + 16 Gb Ramu. Przy Full HD to ten RTX troszkę przerost.
1
@Piernik Przed chwilą mieli ich zlikwidować przecież. Już wszystko było zapięte. Odliczali dni do zakończenia emitowania. I nagle cyk, nic się nie stało. Więc trzeba jakieś kolejne afery kręcić :)
5
@ChampionLW Autorytety naszej stolicy :D
14
@kamilo0066 Ja tam nawet się nie zdziwiłem. Od dawna wiadomo, że ta gazeta/portal opiera się tylko na manipulowaniu. Generalnie w dzisiejszych czasach te wszystkie portale to już nawet nie informacje, tylko opinie.
2
@GregSTG Kiedy napisał, czy powiedział, że chce ? Od 4 lat wychodzą z Uni. To jest poprostu robienie sieczki z ludzi i manipulowanie nimi. Wmawiają, że coś robią, ale nie mają dowodów.
0
@mekston Bardzo w zasięgu było miejsce 3. Ciekawe czy jakby zjechał odrazu do pitstopu to inaczej by to wyglądało. Takie gdybanie, wiem. Widać, że innym sprzyjała wymiana opon
0
@lucas/catalan Dobrze dla niego. Szkoda, że Lewis tak wysko zajechał. Liczyłem, że Gasly go wyprzedzi. Miał go już na widelcu i odpuścił.
2
@JimMorrisonFCB Zazdraszczam trochę, że tyle dobrego kina przed Tobą :) Ja Bondy z Danielem Craigiem oglądnąłem po parę razy każdy :)
2
Lewis dostał karę 10 pozycji na starcie za fryzurę i ubiór. Bardzo dobrze. w końcu FIA na coś się przydała :)
1
@amanter Bombardowanie wiadomościami z jednej i drugiej strony. Czasem nie wiadomo w co wierzyć, a w co nie.
0
@IronSanHybrid Z mojej strony to ja miałem na to wylane. Awaria to awaria, rzadko używam fb, już częściej whatsup. Ale jestem wstanie sobie wyobrazić skowyt tych którzy uważają, że Świat bez fb nie istnieje :D i mam z nich polewkę
1
@DLFCB Generalnie żaden z tych bogaczy niema tych pieniędzy na ile jest wyceniany. I nigdy też tyle by nie dostał jakby postanowił się spieniężyć. To bogactwo to tylko wartość akcji, różnych spółek które posiada. W rzeczywistości oni mają kilkaset razy mniej. Oczywiście nie narzekają, ale nie jest to realna gotówka.
0
@FCB24 Oczywiście, ale klub jest teraz w ogromnym upadku. Gdzieś musi być ten moment odbicia, ale pytanie czy to już teraz. Xavi może zostać bohaterem, który wzmocni klub, ale większe prawdopodobieństwo jest, że stoczą się jeszcze dalej.
1
@Coutinho007 Ok, przyznaję rację. Jeszcze Lucho. Prowadzi reprezentacje co jest ponoć większym zaszczytem. Dobrze pamiętam, że to on raczej z barcelony odszedł niż został wywalony ?
0
Na miejscu Xaviego mocno bym się zastanawiał czy przyjść do klubu. Generalnie każdy trener powinien się nad tym zastanowić. Patrząc w przeszłość to tylko Guardiola coś znaczy teraz. Reszta trenerów ma zrujnowane kariery oraz psychikę przez czas w Barcelonie.
0
@Pawel13sz Ten to ma luz. Pieniążki wpadają :)
1
PSG z taką paką i przegrywa 2:0 ...
4
Ja już nawet zapomniałem, że gdzieś w składzie mamy Dembele i Aguero :)
5
@Przemek2323 Gdzie źródła, prawdziwe dowody w tym tok.fm, że akurat przedostali się przez tą granicę, a nie inną i to w takiej ilości ? Ja też sobie mogę napisać, że 1438 Wietnamczyków przedostało się przez granicę Czesko-Słowacją do Austrii. Tyle samo jest wart taki wpis
0
@Tasde Dokładnie tą samą kartę kupiłem wtedy. Dzisiejsze ceny to szaleństwo
0
@Tasde Ja kupowałem swoją kartę 2 lata temu za 2400 zł i była jedną z mocniejszych wtedy. Widziałem jakiś czas temu, że ta sama karta potrafi dziś kosztować nawet 3500 zł :D
1
@Toretto Jako taki poradnik / opinie zawsze korzystam z forum.pclab.pl. Tam masz opisane sklepy, zestawy polecane, przedziały cenowe itp. Najlepiej wyjdziesz jak wszystko pozamawiasz z różnych sklepów i sam złożysz. A jak nie wiesz jak to zrobić to najlepiej z jakiegoś sklepu gdzie masz blisko by odebrać osobiście. Morele, Xkom, proline, graal, komputronik
1
W New World ktoś grał ? Tzn udało się wejść na serwer ? Jak tak to jakieś wrażenia pierwsze ? Czytałem super opinie o tej grze na Steam. Np. "Główną zaletą tej gry jest to, że dzięki czekaniu na serwer zrobiłem obiad, posprzątałem dom, odwiedziłęm teściową i się zdrzemnąłem" :)
0
Już odkryłem o co chodzi ze słabą formą Barcy w LM :D Oni w inny puchar mierzą w tym roku. Nie wygraliśmy jeszcze Ligi Europy i serio wzięli ten fakt do siebie :)