2

6 dni płynął, nic nie jadł, nic nie pił. Nocami spał

0

@puyol_presidend5 Serio chciałbyś na nie patrzeć jak mają gołe klaty ?

0

@nieprzysiadalnosc Rzadko na allegro jakiś większy sprzęt kupuje. Jak coś mi się zdarzyło, to najpierw starałem się zobaczyć dane urządzenie gdzieś na żywo. I jeśli różnica w cenie była bardzo duża, czyli np. Sprzęt za 400 zł w sklepie, 300 zł na allegro to po uprzednim poczytaniu o sprzedającym decydowałem się na zakup. Droższe rzeczy coś koło 1000 zł i ponad raczej miałbym opory. Ewentualne zwroty, gwarancje, dociekanie swojego itp.

0

@Kgorecki2500 Pewnie zdjęcie z dawnych lat, ale akurat teraz na czasie :P Teraz 3 miesiące będzie wożony tu i tam.

0

Wczoraj, czy przedwczoraj 400 zgonów, dziś raport o 8 zgonach. Oczywiście cieszy, że tyle osób się udało uratować, ale z dnia na dzień ogromna różnica

2

@clyde Umyślny zamach na kilkadzesiąt osób. Mam nadzieję, że obrońcy nie dostanie, a wyrok będzie najsurowszy.

0

@baartekk97 No ale to fake konto przecież chyba co ?

0

@mekston Niestety. Z takim kierowcą to Red Bull nie zajmie pierwszego miejsca

0

@Tuc Po pierwsze spokój. Jak będziesz sie schizować to wiele rzeczy będziesz też sobie wkręcać/wmawiać. Ja miałem gorączke przez 6 dni, malejącą każdego dnia. Węch straciłem ok 4 dnia i po 4 następnych wrócił. Kaszel też w podobnych terminie. Kaszel był taki od swędzenia gardła bardziej niż z płuc. Był suchy. Katar pojawił się ok. 10 dnia i przeszedł po tyg. Generalnie jakieś symptomy odczywałem ok. 2 tyg.

1

@klemens100 Dobra, przyznaję. Głupota trochę, bo przeliczyłem względem każdego Polaka. Mój błąd. Głupi ja :) Przyjmując ok. 100 tys. tygodniowo jak podają na stronie: http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm i dając mniej więcej 22 tygodnie jako okres grypowy to 2.2 mln przypadków. Przy śmiertelności 0.5 % to 11000 tys.

10

@MarFan Poza tym wg. danych MZ co roku na sezonową grypę umiera rocznie ok. 114 tys. ludzi

5

@MarFan Działa jak grypa i koniec. Nie piszę o przebiegu. Tak, jest to poważniejsza choroba. Nie umniejszam jej. Ale jest to typ mutującego się wirusa. Co roku szczepionka na grypę jest zmieniana pod typy najbardziej prawdopodobne. Tutaj na kowyda będzie zapewne tak samo. Jak wyłumaczysz, że zaszczepieni także chorują i zarażają ?

4

@Fantomas Kowyd działa jak grypa. To choroba sezonowa, która już zostanie. Szczepionki będą tak samo lub podobnie skuteczne 40 - 60 %, proponowane co roku.

2

@kazbychu A z przekonania ? Nie udowodnie, bo tylko ona zna powód i jej menadzer i ktoś musiałby się wysypać. Ale tacy oni już są, większość. Ricky Gervais podkreślił gwiazdeczki na rozdaniu złotych globów. Nawet jakby isis się do nich zgłosiło, to za odpowiednią opłatą coś by dla nich zareklamowali :)

2

@paweldunajecfcb Powiedzmy tak, Dawno zasługiwał na tą nagrodę. Infiltracja, Wilk, Wyspa Tajemnic. Poprostu w końcu za coś musieli mu dać i brzydko mówiąc dali mu za byle co.

1

@FC1899Barca Celebryci, gwiazdeczki dla kasiorki zrobią wszystko

0

@BarcaInfo Patrząc na szczęście Barcelony, ciekawe jak szybko kontuzje złapie

0

@macio_944 Myślisz, że nie popełnią :) a teraz DICE czy EA co opływa w bugach i glitchach :) COD vs. Battlefied. A to poważne firmy powiedzmy sobie :) ale oczywiście 3mam kciuki by było jak najmniej, w końcu Polskie studio !!

0

@macio_944 Słabo się znam na emotikonach jak mam być szczery :) Ostatnio się spotkałem jak do mnie pisali na Discordzie jakieś KEKW, monkaS itp i zastanawiałem się o co chodzi :)

0

@TheNekro94 Może planuje i chce zobaczyć z czym się ta wiąże. Ale hmmm... wtedy nie będzie już nieumyślne... hmm

3

@macio_944 Troszkę generalizujesz. Ja nieszczepiony, a straciłęm węch na 4 dni. Smak był cały czas. Różne osoby przechodzą tą chorobe różnie.

1

1

@marcin62 Nie rozumiem. Rozwiń swoją myśl

0

@tbas Pisząc tak do mnie wyślę Ci raczej najlepsze źródło, w które takie osoby wierzą. Czyli np. CNN. https://edition.cnn.com/2021/11/12/investing/johnson-johnson-split/index.html. Twierdzą, że split niema żadnego związku z odszkodowaniami. Ale Teksańskie prawo pozwala na split i wiele firm z tego korzystało, przenosząc zobowiązania na drugą stronę, a następnie rozwiązując daną spółkę.

5

Johnson & Johnson ma złożyć wniosek o upadłość by uniknąć wypłat odszkodowania za poprzednie produkty. Mają zastosować odwrotną fuzję, czyli podzielić się na dwie firmy i zobowiązania przenieść na jedną z nich. Docelowo zgłosić upadłość tej odnogi i uniknąc wypłat. A druga będzie sobie dalej zarabiać na szczepionkach i oszukiwać ludzi.

1

@Objectivo To prawda co piszesz. Oni mogą więcej i to robią niestety.

1

@Kgorecki2500 Napewno bezkaloryczne :)

0

@Objectivo Bazuję tylko na domysłach. Osoba starsza, z grona ludzi mocno namawiającego na szczepienia, polityk. Teoretycznie obstawiam, że 100% z nich jest zaszczepionych. Inaczej, nie zastanawialiby się nad ograniczeniami dla niezaszczepionych.

0

@tomek8756 Ale przecież zaszczepiony. Horban mówił, że zaszczepieni nie będą zarażać, halo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?