Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ktoś teraz napiszę że to wina Maxa, niech odda prawo jazdy
0
@Chaoss Ciężko będzie. Mercedes szybszy na prostej. Znowu będzie walka o pozycje jak w Brazylii
0
Jeszcze ze 2xVSC, 1x Czerwona flaga i będziemy mieli 10 okrążeń do końca wyścigu :)
1
Sędziowie to będą się grubo tłumaczyć po wyścigu
4
Normalnie Hiszpańscy sędziowie siedzą w FIA .....
0
Superman posprzątał tor :D
0
W tym momemcie tak czy siak Max chyba jest w gorszej sytuacji przez opony
2
@draxidox Tu się o F1 pisze teraz :)
1
@karszun Z kuli czytasz czy co :) ?
0
Jak dla mnie jednym z sędziów FIA jest Mateu Lahoz :)
0
@Jcob_95 Wyprzedzenie nic nie dało, odrazu przyhamował i szukają tam kar. Jak w wyścigu było dużo gorszych sytuacji .... sędziowie lol
0
@mekston Trochę żenada ....
1
Na milimetry tam pojechał. To był all-in wg. mnie
0
@mekston Ocon nie odpuści i wjadą w bandy :D
0
A kara dla Leclerca ? Mógł spokojnie przyhamować. Był z tyłu
0
Decyzja jest, ale w sumie jeśli to nie było nie zostawienie miejsca to ja nie wiem ....
3
Oni proponują miejsca :D jak na targu hehe :D
11
@kuba1794 Jeśli Max to buc, to Lewis jest jego nauczycielem
0
A Leclerc powinien hamować a nie pchać się między bandę a Pereza ......
2
Max najprawdopodobniej będzie musiał oddać miejsce. Ale jak ma oddać Lewisowi jak jego wyprzedził Ocon :D ?
0
O lol, jaki jest limit czerwonych flag :) ?
0
@DSDaniels On ma już łyse opony napewno :)
0
@Zawsze_Wierny Czerwona flaga pozwala zmienić opony
0
@mekston Muszą coś mu odpowiedzieć i uspokoić. Bo on jest mega wnerwiony teraz
0
@lucas/catalan Napewno czekali aż Mercedes zmieni opony :D
0
Lewis zna powód czerwonej flagi hahaha spisek :D
6
Lewis z płaczem, że Max może wymienić opony :D
0
@Chaoss Tak, nieważne kto to robi nie lubię tego. Sam gram w piłkę nożną i tego nie robię i nie lubię jak koledzy z drużyny tak robią
0
@Chaoss Zapewne w granicach. Ale nie lubię takich zachowań. Tak jak w piłce przetrzymywanie piłki, gra na czas itp.
3
Dobrze, że jeszcze nie kazali zatrzymać się temu popychadle z Mercedesa