Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox To niestety wygląda już coraz lepiej. Weż np. dostaniesz teraz filmik z twarzą osoby która aż tak bardzo nie kojarzysz. Ale będzie podpisane kto to itp. To jest coraz bardziej niebezpieczne
2
@ObiwanKenobi No zmiana jakościowa w rządzie nastąpiła :) nikt nie spodziewał się, że pójdzie aż w tak złą stronę :)
2
@Criss18Barca Z pierwszych odczytów wynika, że samolot schodził poprawnie. Pilot śmigłowca przekazywał, że widzi samolot. A jednak zderzył. Trzeba zaznaczyć, że załoga helikoptera odbywała lot treningowy. Sorry, ale w takie miejsce wysyłać na treningowy ? Na tor podejścia do pasa ?
0
@draxidox To mi się podoba. Jak ktoś inny wygrywa to manipulacja :)
3
@Eklerek Ja mówiłem, że konkurs trwa. Który będzie bardziej żenujący. Jeden jak i drugo nie chce zostać prezydentem. Zmuszają ich, musimy ich uratować nie głosując na nich :D
0
@Tasde Długo Ci zajęło szukanie argumentów jak bronić tę kobitę. Więc postanowiłeś użyć prostej metody " a bo tamten zrobił to" :D
3
Ogólnie jesteśmy w pupie. Dwóch głównych kandydatów na prezydenta to dno i kupa mułu. Ja mam takie wrażenie, że żaden z nich nie chce zostać prezydentem i codziennie robi coś głupszego. Bążur to wiadomo. Coraz gorsze wystąpienia, ściemy itp. Bokser zobaczył, że jak się nie odzywa to zyskuje więc postanowił wyjść z apartamentu i zaczął udzielać się w mediach...
2
@Szklaner Każdego traktować i skazywać tak samo. Obywatel czy imigrant. Tylko po co dopuszczać na ulicę kolejną patologię jak nie do końca na "swoimi" panujemy.
2
@gumaz Ostatnio Sopocie grasował jakiś koleś ciemno ubrany. I przecinał kurtki i uciekał.
https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/30229_atakowal-nozem-przypadkowe-osoby-dramatyczne-sceny-w-sopocie.html
2
@Donnie_Darko Musiałeś się urodzić po 1998 r że jednej pioenki nie widzę w Twoim zestawieniu :) Mielili ją w radiu, dyskotekach, pubach itp :) dostaje palpitacji jak ją słyszę, przez Ciebie znowu w głowie mi dudni :D Mianowicie Tubthumping :)
1
@Criss18Barca Niech on się zabierze za zbieranie pieniędzy. Kiedyś mu to wychodziło i robił to dla ludzi. Teraz to już coraz bardziej dla zysku, poklasku, znajomości widać
0
@barcanawieki Widzę, że sondażownie jak w usa :) różnice w kilku procentach między nimi :D dopiero wyniki dadzą odpowiedź pewnie, ale trzasku pewnie wygra niestety
0
@paweldunajecfcb Kolumbia nie wpuściłą samolotów wojskowych z nielegalnymi z usa. Więc Trump postrazył ich cłami, sankcjami itp. Kolumbia też coś postraszyła, ale odpuścili i teraz mają wpuszczać już.
4
@BorzyKrzys Jak można tak srać na swój kraj. Nie kumam tego. Oczywiście, zawsze przy okupacji znajdzie się grupa która przejdzie na stronę okupanta, ale u nas to nie było takie oficjalne jak np w holandii czy francji
2
@urbipl Dokłądnie, prawda. Ja nie uważam, że Polska została wyzwolona. Poprostu wpadliśmy w inną niewolę, nawet nie wiem czy nie gorszą.
0
@Trojanek23 Myślę, że to dosyć trafne. Bo można obstawiać, że jak nie niemcy to ruskie by nas zaatakowały. A taka Anglia czy Francja chciała by nas wyzwolić ? Na bank nie. Jak Francja skapitolowała i poszła na współpracę w "kilka sekund", a Anglia ledwo zipiała broniąc siebie. Więc nikt by nam nie pomógł. A tak to był wspólny wróg w postaci niemców. Chociaż ja do dziś nie uważam by ruskie wyzowliły nas. Poprostu trafiliśmy pod kolejną okupację
0
@priest9999 Bo z reguły rodzina ich wspiera w radykalizowaniu się. Zapewne cała rodzina w tym brała udział.
1
@MesQueUnClub_87 Samemu też można znaleźć allinc. Ja rok temu sam załatwiałem bilety, hotel, transfer i wyszło tyle samo ile co by biuro zorganizowało :) a z biurem masz przynajmniej efekt łączenia się ofert. Coś padnie po drodze to oni są odpowiedzialni. W tym roku porównuje i to i to i w wielu przypdkach wychodzi biuro taniej. Za dokładnie ten sam hotel.
0
@AbelKabel Ostatnio oglądałem parę programów w wielu mediach. Nie będę tutaj przytaczał ale wystarczy wpisać jakie ostatnio filmy pojawiły się na youtube, wywiady które zbierają popularność. Informacje tam otworzyły mi bardziej oczy na to jak wygląda tam przepływ pieniędzy. Trwa to już, nigdy nie było głośnej sprawy o jakiekolwiek kłamstwa, bo musieliby pełną dokumentację na procesie wykazać. Aczkolwiek w jednym procesie nakazno im, ale tego nie zrobili :)
2
@AbelKabel To polecam zobaczyć te rozliczenia, o ile wszystkie upublicznią lub pokażą. Rozliczają się sami ze sobą, zatrudniają sami siebie. Jest dosyć głośno o tym. Złoty melon, mrówka. Nie mówię, fajnie, że przekazują sprzęt do szpitali, to im pomaga ( lecz mają z tym później duże obciążenia finansowe ). Ale brakuje pełnej transparetności od fundacji. A do tego są wątpliwości. Jak ktoś coś ukrywa
1
@Aragorn33 Ciekawe ile pójdzie na nowe domy czy pensje :)
0
@Criss18Barca A szkoda. Ba, to powinno być rozszerzone na wszystkich. 800+ tylko dla ludzi rozliczających sięz pitem
0
@reloaded Za papudraka Juniora chcą miliard, to Raphinia wg. tego przelicznika powinien kosztować z 5 mld :)
0
@gaucho104 W pierwszej turze ja :) by pokazać, że niema nikogo lepszego. Youtubowiec jest lepszy niż ta banda.
0
@Azazel_Pazuzu Kwestia czasu niestety. Bo w Europie rok do roku jest coraz gorzej.
0
@Azazel_Pazuzu Trzęsie pupcią. I tak cud, że się nie popłakał
0
@sergio5 To i tak dziwne patrząc na to jak kiedyś strzelał te karne. Z tym swoim zatrzymaniem i strzałem po ziemi. Jeszcze niedawno można to było zobaczyć w lidze czy reprezentacji
0
@D10SLEO A ty będziesz na roaście i to rozgrzewka ? Czy tak na serio :) ?
2
@budel17 Ja i tak w pierwszej turze będę na niego głosować by pokazać, że i tak głośny właściciel kanału na youtube jest lepszy niż banda nieudaczników startujących w wyborach.
3
@Marian_Pazdzioch Jeszcze zawojuje. Napewno liczy na kasę i rozgłos. Ale może jest w tym jakaś misja. Napewno brakuje kto głośno pokaże hipokryzje polityków i przebije się z tym do tłumu. Nie było kogoś takiego dawno. A jak byli to byli zabijani ....