Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Za to jest 5 sek z urzędu. Stop n Go
2
Na portalu TVN sprawdzili 7 fałszywych lub manipulacyjnych wypowiedzi i 3 były Rafała. Już pewnie nie chcieli sprawdzać dalej jak tak dobrze mu szło :D 2 Karola, 2 Marka :D
1
@Roobo Niech sportowcy zajmą się sportem i niczym innym. Ale z drugiej strony pierwszy raz widzę sportowca/celebrytę który otwarcie popiera kogoś innego niż peło
0
@Trojanek23 I co w tym złego co napisał. Napisał co myśli oraz prawdę.
0
@FCB_dimiC Szuka w alei. Taki wyścig powinien być :)
1
Nudny jak flaki z olejem ten wyścig. Teraz tylko niewyspany będę
1
@don'T.R.I.P.e Do starego kompa rozumiem chcesz wstawić tę kartę ? Pamiętaj, że momentami może wtedy Ciebie hamować procesor, ram czy nawet dysk. Zwróć uwagę na zasilacz. Jak już ma tyle lat co reszta kompa, to ryzykownie zmieniać na mocniejszą kartę. I nie poczujesz przeskoku aż dużego w pewnych momentach. Po drugie. Przy podstawowych ustawieniach w grach AMD karty będą lepsze jeśli chodzi cena do klatek/wydajności. Jak zaczniesz włączać te sztuczne technologie ( co nie wiele je widać w grach jak się ruszasz. Trzeba się zatrzymać ) to karty Nvidia mają lepsze wsparcie wtedy. Co do sterowników, to Nvidia ma też problemy ze sterownikami i to często. Na dzień dzisiejszy brałbym AMD
1
@Eklerek Tak, wyścig w deszczu zawsze wprowadza dużo strategi. Też mi się podoba.
1
@Eklerek Nieźle. Tego dawno nie było, czerwone flagi bo tor się pali :D
0
@Safrani Sorka, ale w tym momencie Tusk ma małą wiarygodność. Ludzie są już zmęczeni, że oni ciągle atakowani, jak im źle, że napewno ktoś ze wschodu lub pisu. I nawet jak to prawda, to wątpię by ktoś to traktował poważnie.
2
@Safrani Jasne, mają różne konta w tym ministerstwie, a w tytule przelewu jest "vat za ..." "podatek od buraka" itp :D jak oni tam mają maile i telefony nie aktualne to podejrzewam, że kont też nie ogarniają :)
0
@Azazel_Pazuzu I bolid cięższy o 200 gram :D teraz do Q3 nie wejdą :P Ale kolorystycznie pięknie wygląda
0
@FcPortoFan1999 Może do Berlina przenieść ;) ?
0
@Comentateiro Ja pierdziele, ty to musisz mieć niskie ego i jakieś mega wielką potrzebę pisania o byle czym, tylko by pisać. Posty w formie humorystycznej, a ty atakujesz jak zawsze.
5
@comtedurgell Niech przyjmują do mieszkań uśmiechniętych :)
0
@FcPortoFan1999 Węgry stałyby się najludniejszym krajem :)
0
A w weekend Tsunoda dojeżdża za Liamem w Japoni hehe :) ale presja w RB. Ciężko się musi tam pracować
4
@Kondziubarca To chyba ktoś podłożył mu zły tekst do przeczytania :D
0
@Borneo Były badania i to fakt, że statystycznie tak jest. Aczkolwiek liczba mini, makro błędów jest ogromna. Właśnie przez bardzo niską jakość, robienie po kosztach. Patrz Boeing. Airbusa też zaczyna to dotykać. Obym się mylił, że takie niedopatrzenia będą złę w dłuższym czasie.
0
@Borneo Znam parę osób co pracują przy składaniu samolotów. Kierują budowaniem danych sekcji. Opowieści o pracownikach którch kontrolują zniechęcają do latania. Do montażu zatrudniają byle kogo. Podczas każdej kontroli coś jest skręcone na siłę, powyginane, lub nawet nie złożone. Pytanie ile takich rzeczy przechodzi. Bardzo sceptycznie podchodzę do tych powyższych nowinek, bo jak podobne osoby je wprowadzają do liczba wypadków samolotowych będzie rosła bardzo szybko.
2
@LeoMessiiBarcaPepa Jak już będziesz tam to daj znać czy te kolumny pod Piramidami istnieją :)
0
Nieoficjalnie: Tsunoda pojedzie w Red Bullu już w GP Japonii. Wg. mnie troszkę za wcześnie. Aczkolwiek Lawson miał już czas wypróbować bolid. Ale jest tak kiepskim kierowcą albo faktycznie ten bolid nie nadaje się do prowadzenia. I Tsunoda też nie da rady
0
@mekston Myślę, że będą mierzyć siły na zamiary. Oczywiście to początek sezonu i każdy walczy narazie o wynik, ale myślę, że obaj już się wystrzelali w poprzednich sezonach.
0
@Huck Szkoda że RB nie potrafi znaleźć drugiego kierowcy, który też będzie zawsze trafiał do TOP10
0
@Starrk Chyba wzyscy poza Mclarenem postawili na jedno szybkie okrążenie. A Mclaren próbował wyciągnąć jeszcze coś za drugim przejazdem. Ale byli gorsi od siebie. Nie wiem czy to było dobrym pomysłem. Bo widać, że miękkie zostały zajechane po kilku kilometrach
2
No proszę, kto się tego spodziewał. W pierwszym rzędzie stare wygi :)
2
@mekston Przewaga olbrzymia. Tylko Max nieweluje to jakoś swoimi umiejętnościami. Ale podejrzanie duża ta przewaga. Jakby mieli mocniejszy bolid
0
Checo comeback, comeback :( :( :( hahah :D
0
@mekston Jak narazie Checo v2 :D
23
@Arden Niestety, ale jeśli chodzi o przestrzeganie prawa to jest jeszcze gorzej. Sam Tusk przecież mówił, że trzeba robić kroki nie zgodne z prawem :) a ten pisze o powrocie respektowania :D Te rządy miały przynieść znaczną poprawę, a jest coraz gorzej poprostu.