Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Patrząc się po ostatnich przebojach, RB wyszedłby lepiej finansowo na tym jakby wystawiali jednego kierowcę :)
1
@zadafcb I kierowca wychodzi o włąsnych siłach. Poziom zabezpieczeń jest ogromny
0
Komentarz usunięty
0
@kamiVeB
1.Trzaskowski - 31%
2.Nawrocki - 30%
3.Mentzen - 15%
4.Zanberg - 6%
5.Biejat/Braun - 5%
2
@RafiVeB Ja już od dawien dawna nie oglądam tak zwanych "opinii" w telewizji. Włączę raz na tydzień by sprawdzić o czym ględzą. Stwierdzam, że za czasów pis przynajmniej była równowaga. Teraz to wszystkie stacje tylko w jedną stronę. Media się jeszcze bardziej pogorszyły
6
@urbipl Szukam w ściekach o tym gdzieś .... i niema. Ale za to na ścieki24 na głównej "sondaż kto jest najbardziej uczciwy z kandydatów?" Wiadomo kto wygrał :)
1
@Eklerek Bym chciał by wyjechał i już nie wracał jak mu się tak podobało. A nie próbuje odtworzyć to tutaj
0
@Mankind Obstawiam, że każdy z kandydatów poszedł jakąś drogą na skróty. Podpisy już od dawna wykorzystywane itp.
2
@urbipl Dokładnie. Kawalerka to nawet w kilka miejscach na głównym jest. Jeśli chodzi o tę aferę ze sponsorowaniem to nawet widziałem, że te spoty uderzeją w trzaska :D
0
@GeneralXavi Podbijam by się znalazło gdzieś wysoko. To trzeba zobaczyć. Bo główne ścieki milczą !!
4
@RosjaninBut To jest poprostu żenada. Kandydat mega zależny, jak wygra będzie musiał ten dług cały spłacić. Ludzie ślepi albo tego nie chcą widzieć. I koleś ma takie poparcie ....
0
@Dynak I najlepiej pozostawić to bez komentarza. By ludzie sobie sami dopowiadali to i się nakręcali :)
1
@kibicblaugrany Zaczynam szczerze wątpić w rozsądek i sprawiedliwość w tym kraju. Ogrom nie czystych, nie jasnych afer rządzacych jest ostatnio sporo. A wciąż jeszcze tyle osób chce na nich głosować. To samo się tyy pisu, że po tych 8 latach dalej mają takie poparcie. Obie partie powinny walczyć o próg wyborczy...
9
Media głównego ścieku: afera z mieszkaniem? Tak grzejmy tym codziennie po kilka razy. Afera z kupowaniem i sprzyjaniem plakatami jednemu z kandydatów? Nic niema, cicho, nic nie robimy
4
@BorzyKrzys Teraz pod wschodnią agenturę mam wrażenie ze wszystko podpinaja. Przytyłeś ? Bo wschód, drogie masło bo wschód, zużyte wycieraczki, bo wschód. Wciskają to już na maxa wszędzie.
0
@Alex1995 Ja to widzę tak. Od wielu wielu lat w wyborach mega często wybierasz kogoś by bardziej ta druga osoba się nie dostała. Ja tak będę głosować tak byle Bążur nie wygrał.
1
@RoberDzik Nie umiem tego inaczej wyjaśnić. Tam nawet nie da się pomylić. Albo przelew albo osobiste chęci by Madryt wygrał
1
Nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć jak poprostu sprzyjanie jednej drużynie. Nie da się w żadnej sposób tego wybronić zapisami w regulacjach
2
@Martwy Zawsze myślałem, że jak piłkarz ( oprócz bramkarza ) fauluje ostatniego gracza to czerwo a nie zółta :) no ale widać z tego meczy płynie nauka. Ręka to nie ręka, a ostatni obrońca nie zawsze jest uznawana jako ostatni :D
1
@Derean Wręcz Tuchameni zasłonił bramkę ręką. A tutaj walczyli o piłkę. Żadna grożna akcja. To, że przeszedł później sam trzech to już wina obrońców. Dziwne to :)
0
Jak różnica była w ręce Tuchameniego w polu karnym oraz Ferrana jak walczył o piłkę ? Ani jeden ani drugo nie zrobił ruchu do piłki. Naturalnie się poruszali. Albo niech gwiżdżą każdą albo w ogóle. Daje to pole do interpretacji.
0
@Przemek2323 Czyli wciąż trzeba mieć jakieś znajomości i rozumiem, że to niezgodne z prawem jest. Nie odrazu musiały być to służby, ale przez kogoś/coś musiało to wyciec. DObrze, że dowiadujemy się takich smaczków, ale sposób w jaki jest to robione już mi nie do końca pasuje. Bo ewidentnie widać wkład osób trzecich/zależnych.
0
@JoeBlack No tak czysto teoretycznie. Czy ja mogę sobie wyszukać gdzieś kto jest właścicielem danego mieszkania, kto był poprzednio jego właścicielem i jak doszło do transakcji ewentualnej ? Wątpię bym mógł pójść do urzędu i się wypytać o to wszystko.
0
@Hosh Oni już pewnie podwaliny pod tezę o psychicznym robią. Szuje prawnicze. Ciekaw jestem czy tacy "sprytni" są jak kogoś z rodziny muszą wspomagać ....
1
@Przemek2323 Wpadka z Nawrockim jest olbrzymia. Ale ciekawi mnie ten wątek służb. To by było niezłe jakby ktoś to udowodnił. W sumie przykryłoby to aferę z samym mieszkaniem :) np. nagle Krzysztof na wywiadzie takie grzeczny, potulny. Wszędzie indziej nie miłosiernie dociekliwy.
0
@BezglutenowyPedri Pana Krzysztofa chyba musiał ktoś odwiedzić i zaproponować agendę wywiadu oraz postawę. I tyle było z jego podskoków ...
0
@Dieselzor Na podium niestety jest, ale jeszcze może je stracić, bo ma być dochodzenie w sprawie jego jazdy pod wirtualnym samochodem
0
@patrix211 To dobranoc
1
Jak coś nie pasuje oponiarzowi to niech nauczy się wyprzedzać, a nie płacze o swap
0
@Pomimo27 Chodziło mi o neutralizacje