O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna w każdej postaci
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo/Ronaldinho/Messi/Xavi
  • Ulubione zespoły BARCA
  • Barcelonie kibicuję od 1998r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1107
  • Polecenia 3111

Komentarze

2

W pięciu najsilniejszych ligach europejskiej jest niewiele ekip które grałyby z mniejszą intensywnością od nas... Musieliby od czasu do czasu kłaść się na boisku. A tak serio to dopóki w ekipie nie będzie chociaż jednego przecinaka, to będzie to tak wyglądało. Busi musi odejść.

0

Wystawiać go od deski do deski... 74% szans na to, że złapie kontuzje (wyliczone z wzoru Hajty) a wtedy czeka go świetlaną przyszłość w Newcastle, walcząc o awans do premiery.

17

A może tak zamiast przedłużać to skrócić o pół roku....

0

Ile w tym prawdy nie wiem, ale Dybala podobno z Juve odchodzi dla kasy :D Bartek brałby go w ciemno, ale nie wiem czy jest sens robienie nowego komina płacowego, skoro jeszcze nie pozbyliśmy się starego.

0

@Criss18Barca Jak wczoraj patrzyłem na ten mecz :D to piękne widowisko, ładne akcje, w końcu coś się działo i tak dalej :D a potem wyobraziłem sobie, że Real gra na takiej samej intensywności, tylko zamiast Barcelony jest Liverpool :D przecież tam by tylko kur.. kłaki leciały... chociaż postawiłem na wygraną Realu trochę kasy :D zawsze lepiej rzucić jakąś klątwę... szczególnie w sezonie, gdzie z okazji covida może wypaść połowę składu ich oponentów, a farta mieli zawsze.

Zobacz wszystkie

99

Problem jest w tym że Tito miał być kontynuatorem filozofii Pepa, który w swoim ostatnim sezonie, nawet z rozbitym przez kontuzje składem, potrafił zdominować każdy zespół na świecie... w tym momencie, nas potrafi zdominować Betis... my nie mamy żadnej filozofii. Nie mamy pressingu, nie potrafimy wyjść spod pressingu jeśli przeciwnik takowy stosuje, nie rozgrywamy piłki, nie biegamy. Tak naprawdę, od dłuższego czasu, wygrywamy, bo mamy MNS.
Z PSG mimo wielkiej wiktorii, wygraliśmy tylko i wyłącznie serduchem i fartem, bo taktyki tam nie było żadnej, i de facto poza ostatnią bramką, to nie stworzyliśmy sobie żadnej klarownej sytuacji... Nie można kontynuować filozofii gry która nie istnieje...

74

W Barcelonie od robienia atmosfery są kolację, w kadrze Polski jest Slawomir Peszko.

67

Jeśli to prawda ze De Gea zostanie w MU to pięknie. Nie chodzi mi o sam transfer do Realu w kwestii wzmocnienia. Ale nie wierze że Klub na poziomie Manchesteru mógłby się spóźnić przypadkowo z przesłaniem jakiś papierów. A to oznacza że pokazali w dobitny i brutalny sposób De Gei gdzie jego miejsce w szeregu, że ogon nie będzie kręcił psem, że żaden zawodnik nie będzie pogrywał z tak wielką firmą jaką jest MU i że są w stanie poświęcić na to 20 baniek, bo szantaże pod tytułem " jak mnie nie sprzedacie, to się obrażę i nie będę grał" w klubie w którym rozegrało się kilka sezonów i ma się z nim podpisany kontrakt są na frajerskim poziomie. Pytanie czy nie jest to tylko dziennikarska plota.

67

Są w Primera dzięki naszej uprzejmość z tamtego sezonu :D mogli by się odwdzięczyć...

56

Ale że Rakieta zostaje w domu to jestem w szoku...