O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna w każdej postaci
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo/Ronaldinho/Messi/Xavi
  • Ulubione zespoły BARCA
  • Barcelonie kibicuję od 1998r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1349
  • Polecenia 3888

Komentarze

46

Lewa strona od lat kieruje się zasadą tolerancji represywnej czyli w skrócie, nie ma tolerancji dla braku tolerancji... a o tym co jest tolerancyjne a co nie ustalamy my, czyli w imię tolerancji trzeba zwalczać wszystko co na prawo od nas. Marciniak jest pierwszym dużym polskim przykładem, na zachodzi takich przykładów są setki... chyba najbardziej jaskrawym jest Pani Rowling, którą próbują wymazać bo powiedziała, że chłop w sukience to nie kobieta albo Panią Navratilova, która sama jest lesbijką, ale powiedziała, że genetyczni mężczyźni nie mogą rywalizować z kobietami w sporcie... i okazało się, że jest faszystką.

0

@Kengo Swoje mieszkanie za które płacisz ratę w wysokości (a zazwyczaj mniejszą) niż jakbyś wynajmował zawsze możesz sprzedać, spłacić kredo i jeśli spłacasz przez przypuśćmy 15 lat, to zostaje ci w kieszeni kupa siana... a jak wynajmujesz to zostają ci kartony z rzeczami.

14

@KrychaFCB To jedna rzecz, ale nie analogiczna. Mamy jednak przykład totalnie analogiczny, zamykanie stron najwyższego czasu i w Realu24 bez wyroku sądu :) w PO cisza spokój, Unia milczy, Hołownia nie płacze, KOD nie wychodzi na ulicę. Jak gnębią niezgodnie z demokratycznymi normami tych co i nam się nie podobają, wtedy pełne przyzwolenie.

0

@partymaker Na tych nagraniach szczerze powiedziawszy nic niewiarygodnego nie ma... gość krzyczy, że chce ją cimcirymci i żeby mu dała a ona, że nie ma ochoty a mówi to takim głosem jakby się z nim drażniła... skoro teraz teraz biorą ślub, to chyba taka forma ekspresji jej pasowała, nie chce trywializować, ale niektóre kobiety to podnieca. faktem jest, że nie ma wyroku a oni są ze sobą dalej.

0

Jestem ciekaw aktualnego statusu Masona Greenwooda. Chłopak ma 21 lat, poprzedni sezon miał świetny, przepadł na rok przez jak się okazało bzdurne oskarżenia swojej partnerki z których się wycofała, w Manu jest spalony... zresztą klub średnio się wobec niego zachował, skreślili go zanim zapadł wyrok (sprawa Deppa niewiele ich nauczyła). Ciekawe jak będą wyglądały sprzedaże naszych prawo skrzydłowych, bo trochę ich się namnożyło.

Zobacz wszystkie

99

Problem jest w tym że Tito miał być kontynuatorem filozofii Pepa, który w swoim ostatnim sezonie, nawet z rozbitym przez kontuzje składem, potrafił zdominować każdy zespół na świecie... w tym momencie, nas potrafi zdominować Betis... my nie mamy żadnej filozofii. Nie mamy pressingu, nie potrafimy wyjść spod pressingu jeśli przeciwnik takowy stosuje, nie rozgrywamy piłki, nie biegamy. Tak naprawdę, od dłuższego czasu, wygrywamy, bo mamy MNS.
Z PSG mimo wielkiej wiktorii, wygraliśmy tylko i wyłącznie serduchem i fartem, bo taktyki tam nie było żadnej, i de facto poza ostatnią bramką, to nie stworzyliśmy sobie żadnej klarownej sytuacji... Nie można kontynuować filozofii gry która nie istnieje...

74

W Barcelonie od robienia atmosfery są kolację, w kadrze Polski jest Slawomir Peszko.

67

Jeśli to prawda ze De Gea zostanie w MU to pięknie. Nie chodzi mi o sam transfer do Realu w kwestii wzmocnienia. Ale nie wierze że Klub na poziomie Manchesteru mógłby się spóźnić przypadkowo z przesłaniem jakiś papierów. A to oznacza że pokazali w dobitny i brutalny sposób De Gei gdzie jego miejsce w szeregu, że ogon nie będzie kręcił psem, że żaden zawodnik nie będzie pogrywał z tak wielką firmą jaką jest MU i że są w stanie poświęcić na to 20 baniek, bo szantaże pod tytułem " jak mnie nie sprzedacie, to się obrażę i nie będę grał" w klubie w którym rozegrało się kilka sezonów i ma się z nim podpisany kontrakt są na frajerskim poziomie. Pytanie czy nie jest to tylko dziennikarska plota.

67

Są w Primera dzięki naszej uprzejmość z tamtego sezonu :D mogli by się odwdzięczyć...

56

Ale że Rakieta zostaje w domu to jestem w szoku...

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?