O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna w każdej postaci
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo/Ronaldinho/Messi/Xavi
  • Ulubione zespoły BARCA
  • Barcelonie kibicuję od 1998r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 1398
  • Polecenia 4068

Komentarze

1

@tristan87 akurat Braun nie bywał na głosowaniach, bo na początku każdych obrad sejmu, marszałek wypie... go za drzwi za brak maseczki. :) na szczęście zaczęła się wojna, do Polski napłynęło kilka milionów Ukraińców i wyleczyli nas z Covida.

18

oni od czasów Mourinho nie przegrali ani jednego spotkania, albo wygrywali albo byli oszukiwani. Nawet jak dostawali w klasyku 5 - 0 na łeb, to gadali o oszustwie sędziów.

3

jeśli nawet poszły więzadła w kostce, to do przeżycia, kostka nie kolano :D sam zerwałem trzy z trzech, przy okazji złamania kompresyjnego, kulałem przez pół roku, tylko mnie leczyli na nfz, w ramach maksymy czas leczy rany i sam doszedłem do siebie, bo lekarz stwierdził zwichnięcie, 3 tygodnie w gipsie i do roboty. od 15 lat nie miałem powikłań. na szczęście kostka nie kolano gdzie kur... naderwie się głupie ścięgno i ciągnie się to za człowiekiem przez całe lata.

3

jak mawiał mój nauczyciel od wf-u "wyście się urodzili kur... Zmęczeni, żeby przez resztę życia odpoczywać" S. Roberto to podobny przypadek, gość miał pòł dobrego sezonu a jakby dobrze popatrzeć w statystyki to pewnie jest w dwudziestce najczęściej występujących zawodników w historii Fcb... Niezatapialny jak PSL, niby nic nie gra a od 10 lat w składzie.

3

@Mathew16 Jakby pocałował to byłoby z czego robić aferę a, że raz czy dwa razy zaje... kto nigdy nie pobił matki niech pierwszy rzuci kamień.

Zobacz wszystkie

99

Problem jest w tym że Tito miał być kontynuatorem filozofii Pepa, który w swoim ostatnim sezonie, nawet z rozbitym przez kontuzje składem, potrafił zdominować każdy zespół na świecie... w tym momencie, nas potrafi zdominować Betis... my nie mamy żadnej filozofii. Nie mamy pressingu, nie potrafimy wyjść spod pressingu jeśli przeciwnik takowy stosuje, nie rozgrywamy piłki, nie biegamy. Tak naprawdę, od dłuższego czasu, wygrywamy, bo mamy MNS.
Z PSG mimo wielkiej wiktorii, wygraliśmy tylko i wyłącznie serduchem i fartem, bo taktyki tam nie było żadnej, i de facto poza ostatnią bramką, to nie stworzyliśmy sobie żadnej klarownej sytuacji... Nie można kontynuować filozofii gry która nie istnieje...

74

W Barcelonie od robienia atmosfery są kolację, w kadrze Polski jest Slawomir Peszko.

67

Jeśli to prawda ze De Gea zostanie w MU to pięknie. Nie chodzi mi o sam transfer do Realu w kwestii wzmocnienia. Ale nie wierze że Klub na poziomie Manchesteru mógłby się spóźnić przypadkowo z przesłaniem jakiś papierów. A to oznacza że pokazali w dobitny i brutalny sposób De Gei gdzie jego miejsce w szeregu, że ogon nie będzie kręcił psem, że żaden zawodnik nie będzie pogrywał z tak wielką firmą jaką jest MU i że są w stanie poświęcić na to 20 baniek, bo szantaże pod tytułem " jak mnie nie sprzedacie, to się obrażę i nie będę grał" w klubie w którym rozegrało się kilka sezonów i ma się z nim podpisany kontrakt są na frajerskim poziomie. Pytanie czy nie jest to tylko dziennikarska plota.

67

Są w Primera dzięki naszej uprzejmość z tamtego sezonu :D mogli by się odwdzięczyć...

56

Ale że Rakieta zostaje w domu to jestem w szoku...

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?