O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna w każdej postaci
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo/Ronaldinho/Messi/Xavi
  • Ulubione zespoły BARCA
  • Barcelonie kibicuję od 1998r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1481
  • Polecenia 4282

Komentarze

0

@BORO_12 Barcelona, Bayern, Juventus:D każdy klub który szykował zmianę trenera, przecież nie City i Real które nie zmieniają.

6

@Wizz777 OOO PANIE :D od lat się nie interesuje :D gość był asystentem w rep niemiec, i Bayernie. Przejął tragiczny Bayern po Kovacu i zrobił z nim Ligę mistrzów, jadą każdego jak chce. Z Bayernu odszedł po dobrym sezonie po kłótni z zarządem, nikt go nie zwolnił. Od ręki wzięła go Rep niemiec. Inna robota i też czas w którym objął Niemcy był fatalny, początki Nagelsmanna też były fatalne. Bez pracy zostaje od września i jego nazwisko lata przy każdym większym klubie :D No ku... wyparł z zawodu. Weźmy Marqueza którzy w życiu nie trenował żadnego klubu.

4

Tyle gadania o pieniądzach wydanych przez Pepa w City a tymczasem, od sezonu 16-17 w którym objął City, bilans wpływów i wydatków w PL

1. Manchester United - 1.037
2. Chelsea - 978
3. City - 807
4. Arsenal - 802
...
9. Liverpool - 387

Barcelona - 384
Real - 156

Pokazuje to przede wszystkim przepaść między klubami z Anglii a Hiszpanii, ale na tle konkurentów z Anglii, City wcale nie szasta przesadnie kasą :D Liverpool się ładnie prowadzi.

1

@QQL5 ja wczoraj odebrałem nowy, około 2 tygodnie, nawet nie (Warszawa Ursynów). Dadzą ci od ręki kwitek, że nie masz dowodu i ten kwitek jest równoważny z dowodem :D tylko nie wiem co na to Niemce.

2

Rozumiem, że mówimy o tym samym Conceicao który z Porto jest trzeci w lidze portugalskiej i odpadł w 1/16 z LM :D Panie Laporta, nie chce nic sugerować ale na rynku jest do wzięcia F. Lampard a i może Pirlo uda się podkupić z serie b... każdy zasługuje na drugą szansę.

Zobacz wszystkie

99

Problem jest w tym że Tito miał być kontynuatorem filozofii Pepa, który w swoim ostatnim sezonie, nawet z rozbitym przez kontuzje składem, potrafił zdominować każdy zespół na świecie... w tym momencie, nas potrafi zdominować Betis... my nie mamy żadnej filozofii. Nie mamy pressingu, nie potrafimy wyjść spod pressingu jeśli przeciwnik takowy stosuje, nie rozgrywamy piłki, nie biegamy. Tak naprawdę, od dłuższego czasu, wygrywamy, bo mamy MNS.
Z PSG mimo wielkiej wiktorii, wygraliśmy tylko i wyłącznie serduchem i fartem, bo taktyki tam nie było żadnej, i de facto poza ostatnią bramką, to nie stworzyliśmy sobie żadnej klarownej sytuacji... Nie można kontynuować filozofii gry która nie istnieje...

74

W Barcelonie od robienia atmosfery są kolację, w kadrze Polski jest Slawomir Peszko.

67

Jeśli to prawda ze De Gea zostanie w MU to pięknie. Nie chodzi mi o sam transfer do Realu w kwestii wzmocnienia. Ale nie wierze że Klub na poziomie Manchesteru mógłby się spóźnić przypadkowo z przesłaniem jakiś papierów. A to oznacza że pokazali w dobitny i brutalny sposób De Gei gdzie jego miejsce w szeregu, że ogon nie będzie kręcił psem, że żaden zawodnik nie będzie pogrywał z tak wielką firmą jaką jest MU i że są w stanie poświęcić na to 20 baniek, bo szantaże pod tytułem " jak mnie nie sprzedacie, to się obrażę i nie będę grał" w klubie w którym rozegrało się kilka sezonów i ma się z nim podpisany kontrakt są na frajerskim poziomie. Pytanie czy nie jest to tylko dziennikarska plota.

67

Są w Primera dzięki naszej uprzejmość z tamtego sezonu :D mogli by się odwdzięczyć...

56

Ale że Rakieta zostaje w domu to jestem w szoku...

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?