Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@jacobFCB Ci sami ludzie z rządu co teraz dają mu bezpieczeństwo, jak putek był w Mongolii to skamlali jak mokre psy
0
Lewy stan nawet nie potrafił sobie poradzić z ogniem. I chcą rządzić krajem. Więcej cięć w budżecie, więcej lekcji równości, więcej nie odpowiednich ludzi na stanowiskach. A jak coś sięstanie to nic nie odpowiadać na pytania :D Napewno będą potęgą :D
3
@Eklerek Jakiś czas temu była dyskusja o tępych prawakach. No tutaj lewaki nie błyszczą zbytnio :D A jeszcze wiadomo, że jak gęsi za nimi teraz pójdą wyborcy którzy jeszcze 2 lata temu nie tankowali na Orlenie :D :D
1
@Pedri16Future Może za mało kasy więc szuka rozgłosu i cierpiętnika zgrywa
2
"Szef Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) Holger Muench powiedział w telewizji ZDF, że jego urząd otrzymał ostrzeżenie o mężczyźnie z Arabii Saudyjskiej w listopadzie 2023 roku. - Postępowanie zostało wszczęte również tutaj. Policja w Saksonii-Anhalcie również podjęła odpowiednie środki dochodzeniowe - zaznaczył." Tradycyjnie ..... półtorej roku obserwowali. Jak na moje cały sztab który otrzymał takie informacje powinien być sądzony o zabójstwo takie samo jak dokonał sprawca. Ale oczywiście swoich nie będą tykać.
1
@Kgorecki2500 Jedna z lepszych gier jakie zostały stworzone. Ogrywane na PC
0
Hej, była jakaś kara dla Maxa za kolizję czy nie ?
1
@Tasde Zgadzam się, że obrońca trafił najpierw w piłkę, ale także dociągnął nogę po kontakcie z piłką tak by mocniej zachaczyć Rodrygo. Więc akurat w tym przypadku gdyby nie było kontaktu z piłką to uważam, że karny powinien być.
0
@Kazragore Dzięki, popatrze co tam opisują. Ciekawa funkcja, samemu panować nad tarczą :)
1
@Foton Chyba coś mu się przepaliło. Jak nie podstawili tekstu do przepisania na forum :)
1
@Kow_aLL Ja jeszcze nie kupiłem, wciąż sięzastanawiam. Mam w co grać. Ale jak się zdecyduje to spróbuję pierwszy run zrobić wiedźmą
2
@maroon Kandydat niezależny :)
0
@Kazragore Ja pewnie zacznę standardowo takiego typu grę magiem, zerknę może bliżej na wiedźmę. Reszta wyjdzie w praniu :)
0
@Kazragore Znasz się może dobrze na POE2 ? Wiem, że to jakoś niema szczególnie czym się zaczyna w tej grze, ale co byś polecił na pierwszą postać ? Te pkt próby/wpływu określają najbardziej charakter postaci. Jak to było w POE1, zakończenie tego labiryntu
0
@Kgorecki2500 Zawsze na zewnętrznym ( czyli tutaj 5 ) by mieć gdzie nogi wysunąć :) A z osobą obok jakoś bym sobie poradził :)
1
@fart "Toto, it's called motor race" :)
0
@Michael24 Poduszka
1
@Eklerek Z Dżordżem już się nie potrzymają za paletki w bliskiej przyszłości :)
2
@esem91 Niech idą blokować domy polityków, wyjazdy z Wiejskiej to będę ich popierać. Mieliby nawet poklask gdzieś tak pewnie z 80% ludzi, a i wpłaty by się napewno pojawiły by więcej tego robili. A tak to tylko wrogów sobie robią i skończy sięto jakimś konkretnym pobiciem.
1
@Eklerek Ja zawsze Russela miałem za jednego z większych buców w F1. To na torze i w wypowiedziach też widać, non stop się mądrzy
1
@Eklerek Z tego co czytałem to druga w historii. Pierwszą taką dostał Perez w 2020r. Ja kompletnie nie czaję ten kary.
0
I czar Hansa szybko minął. Liga jużtak różowo nie wygląda
0
@maroon Oczywiście, tylko domysły. Ale prawdopodobieństwo, że z tym mięsem jest coś nie tak lub jest nie wiadomego pochodzenia jest większe niż szansa na to, że z nim wszystko ok. Po coś jednak starają się tylnymi drzwiami wepchnąć takie produkty
0
@maroon Zakładam, że po coś chcieli ominąć badania, zezwolenia, dokumentację, sprawdzanie mięsa itp. Mogło być stare, pochodzące z chorych zwierząt itp. Oczywiście mogło być z nim wszystko ok ( mała szansa na to jest zawsze ) i nie chcieli płacić za badania i pewnie dzięki temu mogą sprzedać ile tam złotych taniej.
1
@Kidd Obstawiam, że niestety dużo takiego syfu wchodzi do sklepów restauracji w dzisiejszych czasach tylko by obniżyć koszta. Zastanawia mnie tylko jedno. Ci ludzi którzy wprowadzają taki syf prędzej czy później też będą go jedli w taki lub inny sposób. Więc trują sami siebie, tylko dla pieniędzy ....
0
@Peciak Wiadomo, że wygra któryś z dwójki Trzaskowski, Nawrocki i to jest przerażające. Trzaskowski o którym wiadomo jaki jest, drzwi na taśmę klejącą skleja a prezedentem chce zostać oraz Nawrocki o którym prawie nic nie wiadomo. A myślałem, że gorzej niż wyborcy USA nie będziemy mieć :D
0
@draxidox Jasne że Biedra :D Ale Lidl ostatnio jest zawalony wózkami z dostawami oraz tymi ogromnymi koszami na śmieci
1
@LeoMessiiBarcaPepa Red Bull zaliczył ogromny zjazd technologiczny. Mogą już nie utrzymać tego poziomu auta. Max to Max i z nim wszystko jest możliwe. On potrafi zniwelować te 0.3-0.4 sek ale reszta to już musi być team oraz auto.
0
@BezglutenowyPedri Napisałem, że można nie kupować. Ale pompa jest jakby to już premiera była. Zresztą EA też była przesuwana. Oficjalna premiera też może być przesuwana. Znamy historię wielu wielu gier co w EA sa 1-2 lata. Tutaj narazie określili ten czas na 6 miesięcy.
0
@Kazragore Troche nie podchodzi mi robienie dwa razy fabuly by dobic do ~60lvl. I w sumie zmiana strategi z darmowej gry na taka nie do konca. Oczywiscie wciaz masz wybor, mozesz nie "kupowac" dostepu i czekac az kiedys wyjdzie z early access :)