Murazor
Dołączył/a: grudzień 2017
Toruń
9 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@T^L czyli wychodzi, że połowa jest całkiem stabilna, ponieważ wierzyła w pojawienie się efektów pracy Koemana.
2
@AxelF skąd masz tyle szczegółowych statystyk? Polecisz stronę?
2
Ogólnie w statystykach brakuje według mnie udanych dryblingów/ próby dryblingów, wygrane pojedynki/ pojedynki i odbiorów. O wiele lepiej wtedy byłoby porównać graczy.
0
@BarcaInfo Pjanic jest niesprzedawalny o czym zresztą już wiele razy pisano.
4
Drogba w tym meczu to się wyleżał w polu karnym, że hoho. Gość ma ponad 190 cm wzrostu a leżał od byle czego.
Wielce pokrzywdzona Chelsea co nie pamięta pierwszego meczu https://www.dailymotion.com/video/xpyzn1
@Thomas99PL jeśli chodzi o dwumecz to nie zgodzę, się aby Chelsea była bardziej pokrzywdzona zważywszy na to, że gdyby ekipa Mourinho miała niekorzystny wynik z pierwszego meczu to nie mogli by grać tak jak najbardziej lubili. Akurat w tamtych czasach pójście na wymianę ciosów z Barceloną oznaczało porażkę.
@mekston do tego płacze o czerwoną kartkę Van Persiego gdzie nie zaliczyli nam prawidłowo zdobytej bramki.
1
@Ronaldinho10VB A zapomniałem dodać. Suarez zarówno w Liverpoolu jak i w Barcelonie strzelając te 40 goli w samej lidze nie był wykonawcą karnych i wolnych w obu klubach jednocześnie grając wówczas w najmocniejszej lidze świata.
0
@SeWo77 przed przyjściem do nas rozgrywał znakomity sezon 14 meczów 8 goli i 5 asyst do tego najlepszy strzelec fazy grupowej LM z 5 golami i 2 asystami w 5 meczach.
0
@Ronaldinho10VB ale nie wygrywała wszystkich meczów dzięki Lewemu ba Lewy był w tym zespole jednym z trybów jednym z najważniejszych, ale jednak trybem.
Prime to moment w którym zawodnik jest najlepszy i wówczas te momenty porównujemy, a nie ostatnie 6 lat.
Nie interesuje się koszykówką, te statystki nic mi nie mówią.
I tak prime Ronaldo (Brazylijskiego)> prime Suareza> prime Lewego
Asysty są tak samo ważne jak gole i obchodzą niemal wszystkich interesujących się piłką.
0
@SeWo77 co? Przecież Coutinho był kluczowym zawodnikiem w Liverpoolu, przed transferem do nas radził sobie wybitnie. Klopp zresztą wyraził się jasno o jakości Coutinho dodając, że nie rozumie czemu Barcelona kupiła gracza grającego jak 10 skoro ma Messiego.
0
@slayer zapomniałeś o Puigu. Koeman to straszny beton nie dając zagrać najlepszemu pomocnikowi na świecie. Do tego z taką kadrą powinien zdobyć tryplet, a ligę mieć w kieszeni już pod koniec lutego. Młody Messi, doświadczony w dobrym wieku Puyol, a nie czekaj...
0
@Ronaldinho10VB "facet mial taki prime przez ile lat ? skoro taki swietny to dlaczego mial tylko jeden final LM ?" ale czemu Ty ciągle zmieniasz temat. Porównujemy ich prime, a nie ile mieli LM (Lewy ma tyle samo co Suarez) czy jak wyglądała ich kariera.
"Bayern nie ma konkurencji w Bundeslidze ? oni sa tylko 4pkt przed Lipskiem" no i? Mogę się z Tobą założyć, że ligę wygra Bayern.
Owszem Borussia wygrała 2 razy ligę z Lewandowskim, ale tylko w jednym z tych sezonów Lewy był kluczowy. Zresztą mam wrażenie, że Ty myślisz, że Borussia wygrywała dzięki Lewemu, a nie temu, że Klopp ze średniego klubu stworzył potwora.
0
@Yoshi94 no i dla mnie to było dziwne. Mbappe lepiej by tam wyglądał, ale widocznie Tuchel chciał zaskoczyć i zaskoczył sam siebie.
0
@fortunate_son jeśli wróci Ansu i ściągniemy Depaya to wówczas będzie miał cieżko przebić się do skłądu.
0
@Totti94 niestety Sevilla bodaj na zainteresowanie United tym zawodnikiem odesłała do jego klauzli. Te 80 mln myślę, że United czy Chelsea chętnie wyłożą aby wzmocnić defensywę.
3
@Ronaldinho10VB nie zdobywają złotego buta przez to, że mają 4 mecze mniej.
Ale zauważ ile bramek pada w meczach Bundesligi i porównaj sobie jak ile strzelają w innych ligach Jovic, Paco, Andre Silva czy Werner.
"Gdyby Barcelona strzeliła 9 bramek Bayernowi to by wygrali , idac Twoim tokiem myslenia" ale co Ty tu wymyślasz? Przecież właśnie przez to że Gerrard się poślizgnął będący w gazie Liverpool stracił gola na 1:0 po czym przegrał 2:0 ponieważ musieli zagrać otwarty football z drużyną Mourinho, który uwielbiał się murować. Liverpool ten sezon przegrał raptem o dwa punkty z pełny, gwiazd City.
Lewy w Borussi był od 2010 do 2014
W tym czasie Bayern zdobył dublet w 2010, 2013, 2014 czyli na 5 dubletów zdobyli 3. Czyli jak widać dużego problemu nie mieli zważywszy, że Klopp zbudował im mocnego konkurenta. Obecnie Bayern nie ma żadnej konkurencji w Bundeslidze.
"i co z tego ? Russell Westbrook zanotował 42 triple double w swoim prime co jest rekordem NBA i to ma znaczyc ze w swoim prime był najlepszy ? Bo zaliczył swietny sezon. Prosze Cie" piszemy o piłce nożnej, a nie o koszykówce oraz porównuje prime Suareza i Lewego, a nie próbuje udowodnić, że Suarez w prome był najlepszy. Bo nie był ponieważ lepsi w swoich prime byli CR7 i Leo.
Ja nie rozumiem czemu w co drugim zdaniu starasz mi się wmówić co chcę powiedzieć.
"25 meczy na wyjazdach bez gola w LM - ot caly Suarez" jak to się ma do prime Suareza?
0
@pax spotkałem się z takim opisem na angielskiej wiki, " In terms of his parole, he is allowed to work outside prison, but must return to prison at night and over weekends."
Czyli de fakto nie został zwolniony z więzienia tylko może go opuszczać w czasie dnia.
1
@zwyklykibic93 kiedyś spotkałem się z opinią, że atakuje się tezy, a nie tego co je wypowiada. Często puszczają mi emocję, ale staram się poprawiać w tym aspekcie wszak obu nam zależy na tym samym czyli mocnej Barcelonie ;).
1
@ksawizimens wygraliśmy jeszcze z Sevillą dwa razy i raz z Juventusem.
Dodatkowo remis z PSG.
Przegraliśmy za to po razie z Juve, Atletico, Sevillą, PSG, Realem.
Zresztą tu chodzi o progress, ponieważ w tamtym sezonie na wyjeździe graliśmy jak równy z równym nawet beniaminkami.
0
@Totti94 Kunde ma klauzulę 80 mln, taniej go Sevilla nie sprzeda więc mało prawdopodobne, aby do nas trafił. Zresztą on również jest z Francji ;)
1
@JarekS Ogólnie sporo masy mięśniowej przybrał. To już nie komar, a bardziej taka nażarta ważka ;)
3
@Ronaldinho10VB z tamtym Liverpoolem ciężko było coś wygrać. Skład mieli tragiczny, a i tak w głównej mierze gdyby Gerrard się nie poślizgnął to mieli by mistrzostwo.
Wygranie dubletu dla Bayernu to banałka. Zresztą porównaj sobie kogo do pomocy w Bayernie ma Lewy, a kogo Suarez miał w Liverpoolu. Kanadyjka 56 w samej lidze pokazuje kto w prime był lepszy. Bo widzisz porównanie najlepszych okresów nie polega na wzięciu całej kariery tylko jednego sezonu.
Ba osiągnięcie Suareza jest niesamowite ponieważ na 33 mecze strzelił 31 goli i zanotował 12 asyst bez ANI JEDNEGO karnego. Grając w zespole pokroju obecnego WHU.
Do tego w Niemieckiej lidze strzela się dużo, dwa przykłady na szybko to Paco i Jovic.
0
@zwyklykibic93 właśnie przy mocnej defensywie przeciwnika potrzeba kogoś kto szybko skasuje możliwość przeprowadzenia kontry po stracie. Griezmann goleadorem nigdy nie był, ale daje wiele zespołowi poprzez swoją waleczność, pressing i do tego gra bardzo szybko piłką co w obecnej Barcelonie może być na wagę złota. Ten zawodnik może pełnić rolę Pedro z czasów Guardioli.
Szczególnie jeśli Koeman będzie go ustawiał tak jak wczoraj.
0
@BARCA1899Messi gdyby Neymar u nas grał to kariera Fatiego wyglądałaby inaczej.
0
@Yoshi94 Tuchel w finale LM. Potrzymaj mi piwo ;)
0
@Borys811 sęk w tym, że mogła zaważyć tu również cena. Z tego co kojarzę PSG chciało za Neymara 170 mln.
0
@ArturS ale on ma strzał z dystansu, jego gole nie polegają na braku myślenia i w dryblingu radzi sobie w Barcelonie nie gorzej niż Villa.
2
@T^L Isak miał sytuację przez błąd de Jonga więc w tym wypadku nie winiłbym go za tę akcję.
1
@zwyklykibic93 gdzie Ty widzisz w pierwszym poście hejt? Jest tu raczej konstruktywna krytyka, ponieważ krytykujesz Griezmanna nie biorąc pod uwagę, że wczoraj grał na ofensywnym pomocniku mając zadania bardziej defensywne, aniżeli drugi zawodnik na tej pozycji czyli Leo.
Widzisz liczy się wynik drużyny, a nie indywidualne statystyki, Girou jako napastnik w fazie pucharowej aż do finału oddał jeden celny strzał, a był kluczowy jeśli chodzi o zdobycie pucharu.
Dziś gol Griezmanna był bardzo ważny, ponieważ od tego momentu grało nam się o wiele llepiej. Do tego jego gra defensywna uratowała nas od straty bramki.
Dobry mecz.
0
@El dominatore ma najszybsze nogi jednak jeszcze nie zawsze dobrze z nich korzysta. W drybingu owszem Leo jest lepszy.
1
@ArturS przede wszystkim dziś Griezmann nie był napastnikiem.
Po drugie jak bramka Griezmanna miałaby być zaliczona Dembele skoro przy uderzeniu Francuza piłka leciała w stronę bramki, ale naszej.
Walczak bez jaj to oksymoron.