0

@Murazor oczywiście miało być "wybrał" ahh ta autokorekta.

1

@Coutinho007 nie zgodzę się... Fati ma ze 4 razy lepsze wykończenie. Wszak w lidze mają po tyle samo goli ;).

29

Dobrze, że wygrał Barcelone a nie Bayern.

1

@Coutinho007 @barcelonaLM w sumie jak Dembele daje radę na ataku to i Fati sobie poradzi.

1

@Trepyveb wydaje mi się że właśnie dzisiejsze ustawienie było dla niego najlepsze.

1

@Coutinho007 mi się wydaje, że będziemy tak grać do powrotu Fatiego. Później Koeman znowu będzie musiał się zastanowić co robić. Czy wrócić do 4:3:3 albo spróbować grać Fatim jako napastnikiem.

3

Mnie ciekawi kiedy strzeliliśmy ostatnio 6 goli na wyjeździe zespołowi z top 10 ligi.

3

@insp1re uczciwie przyznam, że pierwszy raz o tym słyszę. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

0

@Cwaniak4 ototo. Podczas jesieni pisałem, że jeśli młodzi będą grać to i 4 miejsce będzie dobre, a tymczasem Koeman wciąż w grze.

60

Nigdy nie spodziewałbym się takiej wygranej z Sociedad na wyjeździe. Jeszcze to jest 5 zespół ligi więc wynik cieszy jeszcze bardziej.

1

@VamosRakieta ogólnie świetny pomysł z tym rozbieganiem. Wcześniej też tak trenerzy robili?

0

@FC1899Barca tylko czy za dużo graczy nie weszło w pole karne przeciwnika?
W ataku mieliśmy 8 na 6 więc w przypadku kontry mogłobyć różnie.

0

@ZelekBARCA zaraz ktoś Ci wskoczy ze statystyką najgorszego startu w lidze od lat. Chociaż było to dawno temu.

0

@BarcaInfo 8/10 to naprawdę świetny wynik. Będą z niego ludzie.
Oby Wijnaldum go nie przystopował.

0

@333tricampeones333 w normalnej sytuacji finansowej lepiej postawić na Trincao. Konrad musi jeszcze się poprawić bo jest strasznie nieskuteczny.

1

@333tricampeones333 aby ktoś coś za niego dał. Zresztą nie taki stary.

0

@Masti_Real_Madryt no dziś nie ma dnia. Ale tu się hejt robi jak ktoś z herbem Realu coś napisze.

0

@PartidarioCatalan @lambard tu liczy się na jego szybkość i przebojowość. Obecnie gramy na wahadłach i idzie nam świetnie więc wyjścia są 4.
1 Dembele gra na ataku- najlepsze
2 Dembele gra na wahadle- Dest jest lepszy
3 Dembele nie gra, a my oglądamy gracza nie na nasz klub
4 Dembele gra na pozycji Griezmanna gdzie już kompletnie się nie nadaje.
Na koniec dodam, że lepszym skrzydłowym byłby od niego Dest. Dembele na jednego gola ma tyle głupich decyzji, że aż łapie się za głowę.
I owszem, lepszy byłby napastnik o którym piszesz, ale my takiego po prostu nie mamy w kadrze.

1

@SinMistico właśnie Pedri pasuje, ponieważ wciąż naciska na rywala. Busquets najlepszy był obok Xaviego i Iniesty, a żaden z nich jakiś fizyczny nie był.

0

@PartidarioCatalan ale czego nie zrozumie. Grał sporo czasu na skrzydle i również niewiele dawał.

0

Alba nie gra schematem :o. Koeman Ty przekocie.

0

@Firestone już myślałem, że mi się coś przewidziało ;).

0

@Katalonbar i Pedriego.

5

@Pilka_jest_okragla szanuje tych, którzy potrafią przyznać się do błędu.

0

@Jakchcesz ale my nie gramy 4:3:3

1

@neeed nawet dwie.

8

Leo w tej akcji patrzy na Dembele i myśli no niee, mu nie podam.

0

@mekston i 20 we wszystkich rozgrywkach.

0

@mekstonto jest niesamowicie idiotyczne bo premiuje cwaniaków. Ile razy od byle dotknięcia zawodnik pada na murawę i jest faul, a analogicznej sytuacji jeśli zawodnik walczy to żadnego faulu nie ma.

0

@Firestone chodziło mi o to, że boisko jest dosyć mokre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?