O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 514
  • Liczba komentarzy 233
  • Polecenia 249

Komentarze

0

Problem jest w tym ,że na rynku nie ma świetnych graczy,szczególnie na poz.środkowego napastnika i każdy ciut lepszy poniżej 25 rż będzie kosztował powyżej 100mln ,a Barka jest za dobra na słabych technicznie Niemców. Lautaro przede wszystkim nie ma z kim grać w Interze,po kilku obejrzanych meczach szwęda się po boisku nie mając okazji do pokazania swoich umiejętności.Dajcie kilka nazwisk w zamian...nie ma na tej pozycji.Neymar też już za stary żeby wywalic ponad 100 mln.Przy dziejszej częstości spotkan ,tylko młodych trzeba szukać. Mamy 5 dziadków i 2 -óch prawie dziadków (Alba i Roberto) kto bedzie grał.?Na tą chwilę Lautaro jest niezłą opcją ,lepszą niż Griezmann który 7 lat grał antyfutbool.

0

pRZY TAKIM TEMPIE MECZY WYKOŃCZĄ aNSU fATIEGO..

2

Umtiti był za wolny,pozwolił na oddanie strzału i była bramka.Lenglet popprawnie,Semedo -solidnie,niestety - nie było widać Griezmanna i wciąż przeciętny i wolnySergio Roberto.

4

Setien nie pieprz ,w zasadzie poza Staraniami Messiego,Fatiego wejściemArthura,można tylko pochwalić Semedo, który jako jedyny szybki miałby szanse dojść do wrzuconych piłek prostopadłych,ale trener go cofnął do tyłu. Jedyny Pociąg expresowy;to Semedo ,reszta to pociągi towarowe,no jeszcze w drugiej połowie wjechał pociągi pasażerskie; a francus nie grał lepiej niż Fati

0

Trochę doktory dały ciała, ja bym postawił na Vidala,trochę się ograł,strzelać i przepychać sie potrafi

Zobacz wszystkie

27

No niestety wróci Suarez i Dembele pójdzie w odstawkę. Daj Bóg się mylę..

26

To był pogrzeb starej Barcelony.Messi jest genialny i jemu wolno chodzić po boisku ,ale reszta 30-latków powinna ustąpić miejsca młodzieży.Widać dobre myślenie nie daje siły i zwrotności.Klop wykonał plan ,odciął Messiego i wykorzystał słabość Alby w obronie .Pierwsza i 4 -a bramka po jego błędach.Znowu najlepszy Vidal (mimo wieku).Czas wykopać Suareza,Bussiego i Rakietę na ławkę żeby grali jako zmiennicy ,a już broN Boże wszyscy grali razem .Są zzzaaaa wwwollni,.Messi zasłużył na złotą piłkę ale FCB nie zasłużyła na finał.Klop odrobił lekcje,ciekawe czy odrobi Valdek

16

Arturo V, klasa rasowy pomocnik w z tyłu i z przodu.Zdecydowanie najlepszy jakiego mamy w obecnej chwili.

10

Szału dostanę od jechania po Couthinio, który nie zachwyca ale jest lepszy od Suareza. Suarez w 4 minucie spieprzył prostą piłkę ,którą mógł wykorzystać Malcolm i mecz byłby trochę spokojniejszy. OK grał słabo,ale Suarez gra tak 90% meczów..

9

niestety,ZGADZAM SIĘ , też mnie martwi "ten Pan"