0

@SenseiFCB tak ale jak chlejesz i imprezujesz codziennie posiadając samochód plus żyjesz w kraju gdzie istnieje w zasadzie kult picia to zwiększa to szansę że pod wpływem się za tym kółkiem znajdziesz

0

@SenseiFCB a to Franek Kimono nie jest ambasadorem Tyskie czy coś?

0

@ObiwanKenobi ludziom od upału już odwala

0

@HighestInTheRoom przynajmniej czytać ze zrozumieniem potrafię

1

@Rastafarnianin albo jaki to wspaniały tata jak się z własnym dzieckiem bawi

0

@okiemtypera_lucaxx95 można się udusić od nadmiaru wprowadzonej wolności słowa

1

@tristan87 na obu koszulkach jest napisane nie dla narkotyków

0

@don'T.R.I.P.e oczywiście że we wszystkich się da, oznacza to jedynie że otrzyma się zero rezultatów ale wszystkie prawdziwe na gruncie podejścia

0

@don'T.R.I.P.e cóż mamy tylko nadzieję że podtrzymujesz ten pogląd w każdej jednej innej sferze swojego życia wtedy jest to imponująca spójność (choć wciąż niewłaściwa droga według mnie)

2

@Survier no dobry komik, parę razy się zaśmiałem

0

@don'T.R.I.P.e cóż nie bronię ci posiadania takiej opinii, natomiast jako osoba mająca na co dzień za dużo do czynienia z osobami pijącymi tylko kilka kaw uważam inaczej

2

@RoberDzik jak połowa partii albo lepiej popiera przemoc wobec dzieci to co się dziwić

3

@betonito to jednak nie tylko te transfery ale też rozpędzenie piramidy płacowej itp. natomiast dla mnie najwybitniejszy przykład nieuzasadnionej rozrzutności to było wzięcie Griezmanna

0

@Fake69 kolejny wywarzony fan faktów i logiki, chyba że chodzi ci o kremację po śmierci to wtedy cofam zarzut POzdrawiam

1

@FrankliN7 większe limity owszem, natomiast uzależnienie może pojawić się wcześniej, natomiast teza o naturalności nawet jeśli jest prawdziwa to dalej nie mówi czy to dobrze że tak to wygląda

5

@FrankliN7 w sensie dla dorosłych kofeina też jest szkodliwa, natomiast chyba ustawodawcy wychodzą z założenia że dorośli mają prawo do decyzji przeciwko własnemu zdrowiu

0

@Mazi w większości to i tak są fani przemocy także dla nich to nic nowego, ich własne emocje zablokują ich przed krytycznym myśleniem w tym aspekcie

2

@mcsarna albo przestać czytać i postować wszędzie te artykuły tylko nabijając im kliki xd

0

@hayek jak na metody walki z przemocą to nawet ujdzie

0

@Kalipso klasycznie strajk baza

1

@Przemek2323 zawsze lepsze to niż zabawa granatnikiem

0

@Safrani "Co to za ustrój, w którym dwóch wyborców Konfederussii ma większą siłę swoich głosów od jednej normalnej osoby?!" parafrazując klasyka

3

@Azi spokojnie to pewnie tylko jeden z żartów prezesa Memcena

0

@koziar już myślałem że chodzi o Hajto

0

@Ojciec5tkidzieci ok rozumiem ten punkt widzenia, moje tezy dalej w mocy odnośnie jego prawa do nazwania prawicy "szurami" i uważania tego za zgodne z prawdą

0

@Luciano99 kobiety też mogą być legendami to tylko kwestia odbioru, a Pele z kadrą Brazylii by od dzisiejszej Argentyny zebrał z 20-0, przecież nawet jak Boniek wrzuca swoje kompilacje na twittera to widać jak futbol odjechał (nie tak) dawnym czasom, plus mężczyźni z słabszych lig mogą dostać 10 kart i być na poziomie Haalanda

1

@PatrychoO w sensie może to moje zboczenie jako osoby mocno siedzącej w tematach politycznych, ale chociażby w prasie katolickiej to wywiady z takimi "bohaterkami" są stałym elementem

0

@Luciano99 ach te fakty i logika

0

@PatrychoO co ty wczoraj do Polski przyjechałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?