0

@tristan87 taka aplikacja Klubu Jagiellońskiego do sprawdzania pochodzenia żywności w ramach rzekomego "patriotyzmu" konsumenckiego

0

@MesQueUnClub96 ach ten kobiecy tenis ... a nie czekaj

0

@tristan87 kręcą cię związki poli?

0

@MesQueUnClub96 ja na pewno nie wygram to akurat proste

0

@tristan87 z żadnym kochanie, nie zdradziłbym cię :)

4

@MesQueUnClub96 podsumowując może wygra może nie wygra świetny wpis

0

@Barcelona1235 tenis ogólnie może nie aż tak, ale jak grają jacyś sympatyczni zawodnicy to miło popatrzeć

0

@Barcanajlepszyteam cóż pytanie było absurdalne to wybrałem taką też odpowiedź natomiast osobiście nawet nie znałem jej poglądów

1

@Death_voice była taka sytuacja niedawno że napisali żądamy przez "rz"może ktoś link podeśle

1

@Ptasior dyskusje o konfederacji -> dyskusje o dyskusjach o konfederacji -> dyskusje o dyskusjach o dyskusjach o konfederacji -> ... Niekończący się ciąg la ramblii

0

@Death_voice to było nawiązanie do baneru ultrasów śląska wrocław

5

@10LionelMessi10 polska mentalność

3

@barcanawieki atak błędów ortograficznych się szykuje

1

@marcin62 nie mam pojęcia, opcje się kończą, ale najważniejsze to nie mieszać polityki ze sportem

1

@Sysia11 a no to trzeba Keys kibicować

3

@marcin62 nie no Lewus śpiewa na imprezie także też niedobrze. Może w końcu Fajdek wygra sportowca roku przy takim PR tego dwojga

0

@KlonaZepan z Navratilovą?

0

@MesQueUnClub96 ty się na niczym nie znasz, ale nie powstrzymuje cię to przed pisaniem w każdym temacie

0

@Sysia11 co wy tak tą Rybakine lubicie?

1

No to teraz Sinnerowi kibicować

0

Brawa za walkę w tie breaku ale no za dużo błędów dziś u Igi

0

@tristan87 no za dużo czasu spędzam tu z takimi jak ty więc rzeczywiście

0

Ostatnia szansa na comeback

0

@malicinho no to zaglądając do kieszeni nam brakuje jeszcze tylko z 30 mln

1

@Sulimo w większości to marne prowokacje, połowa tych wpisów to jeden użytkownik

0

@hayek naprawdę może tak powiedzieć? nie jest to profanacja godła?

0

@Kitek1640 a co jeśli każdy z nas widzi inne kolory?

0

@Sanostol77 i teraz nie wiadomo czy to dobrze czy jednak szkoda że pieniędzy nie można wymienić na rozum

0

@tristan87 nie musisz dziękować, cieszę się że oszczędziłem ci czasu potrzebnego na wpadnięcie na to (czyli pewnie z jedno życie gwiazdy żelaznej)

2

Na tym polega bycie mistrzynią, że wygrywa się nawet przy słabej grze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?