MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartulek98 rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, między innymi wzrostem znaczenia elementów losowych oraz takich rzeczy jak dyspozycja dnia itp.
10
@Kondziubarca co ludzie mają z tym Lewandowskim, w sensie rozumiem, że komuś może się nie podobać że do nas przyszedł albo uważać że kadrze daje za mało, ale całe to pisanie głupot o wizerunku, komunikacji, jak i kim imprezuje wydaje mi się bezsensowne, może poza tym że wakacje i media nie mają o czym pisać
0
@Przemek2323 to akurat częsty motyw stosowany w wielu więzieniach (oczywiście z innymi materiałami)
1
@IronSanHybrid no ale nie ma opcji że turniej męski "zarabia" 10 razy tyle
0
@VegetaPolska a co on za darmo robi żeby mu współczuć? przyszedł pracować za grube pieniądze to niech pracuje w warunkach jakie są
4
@bartas97 true :)
2
@Tomo1989 ach te rosyjskie dowódcze mózgi
1
@Rust_Cohle no Ferrana z hat trickiem w klubowych barwach chciałoby się przeżyć jeszcze chociaż raz
1
@bartas97 najzabawniejsi wszyscy ci pieniężni influencerzy, którzy to mówią że są milionerami z harowania 24/7 w kryptokopalniach czy gdzie, a jednocześnie mają czas na wrzucanie dziennie 240 tweetów na ten temat
1
@Przemek2323 historia wszystkich istniejących nacji (i wielu tych wymarłych, zwłaszcza z głośnymi "spadkobiercami") jest upolityczniona, bo jednak niemal wszyscy ludzie przeskakują od razu problem indukcji i przechodzą do budowania polityki na tym co się wydarzyło i wydarza
0
I cyk kolejne miliony za Collado do kasy
0
Polsat jak zawsze w formie
0
@DonCarletto jako najdroższy obrońca w historii to pewnie chodzi o amortyzację transferu, która na pewno by się nie pokryła jakby odszedł za grosze
4
@Pawel13sz niestety nie "ponownie" ponieważ kolejne analizy danych z 2020 roku udowodniły, że fosforanu nie wykryto, lub wykryto ale w dużo mniejszych (niewystarczających) ilościach. Także teraz też bym czekał z optymizmem, zaznaczając, że to iż nie znamy źródła nieżywego dla fosforanu poza tworzeniem sztucznie nie jest równoznaczne z tego źródła absolutnym nieistnieniem.
1
@molibden wiadomo czyje interesy realizuje Szurfederacja
1
@Kondziubarca niektórzy to zaraz będą mówić, że to Busquets był jego zamiennikiem
0
@Chucky spokojnie nie jestem nacjonalistą, a nawet gdybym był to w sumie moja teza posiada uzasadnienie w doświadczeniu
2
@Survier tzn. no właśnie mają możliwość grania normalnie (nie wiem dokładnie ile i które turnieje, ale puchar świata chociażby na pewno jest open a tam można wejść do kandydatów i potem grać o mistrza (w tym przypadku mistrzynie) świata) a kategoria kobieca jest stworzona w ramach walki z systemowymi i kulturowymi przeszkodami, które jeśli powstały na gruncie płciowym to najłatwiej (jeśli nie tylko) można też na nim rozwiązać
5
@marcin62 oczywiście, że przyklaskujący, usunięcie Rydzyka przy braku zmiany mentalności będzie oznaczało powstanie pola do narodzin kogoś jego formatu albo gorszego
1
@Survier kobiety nie rywalizują w tak naprawdę do końca osobnych kategoriach, bo zazwyczaj są to kategorie open i kobieca, są przypadki turniejów gdzie kobieta w trybie open zanotowała uniwersalnie wspaniały wynik grając normalnie z męskimi arcymistrzami, najsłynniejsza porażka mistrza męskiego z kobiecym to chyba Kasparov przegrywający z Polgar w 2002 roku
6
@molibden nacjonalizm i inteligencja rzadko idą w parze
3
@Kamilos84 711 raz temat wałkowany, można zamykać
0
To chyba będzie pierwszy tiebreak, pewnie jeden z kilku xd
0
Jazda z Serbem Hubi
3
Niesamowity powrót Igi, oby to ją pociągnęło aż do wygranej w finale
0
@Emhyr będziemy go oglądać w lecie jak świnia niebo
0
@MesQueUnClub96 polecam (zarówno tobie jak i korwinowi) wyrażać się wyraźniej
0
te zmienne Roque to mam nadzieję za złotą piłkę, bo inaczej 70 mln to jednak dużo
2
@Gaz wbrew pozorom nie zdziwiłbym się, jak po odejściu Mbappe i Messiego Enrique mimo że z słabszą kadrą to poustawia, natomiast wszystkie wypowiedzi Mbappe to można zlewać, wymyślił sobie że przedłużając i odchodząc za darmo z premią od Realu najwięcej zarobi i ten plan realizuje, a jakieś elementy sportowe to nawet go w snach nie nawiedzają jak śpi sobie na tych petrodolarach
1
@Graves porównywanie do największych na pozycji to norma od chyba zawsze (patrz Arda ostatnio), Hojlund dobry grajek i są perspektywy, no ale 50 baniek to moim zdaniem przesada jesli faktycznie tyle dają