0

@MESSIah16 Jestem tego niemal pewien że topką się skończy jak machina Jurgena po mistrzostwach ruszy,bo to będzie jak nowy sezon po zimowych mistrzostwach
"You'll Never Walk Alone"


0

@MESSIah16
PL :
1. City
2. Arsenal
3. Liverpool
4. United

Serie A :
1. Milan
2. Napoli
3. Inter
4. Roma

Bundesliga :
1. Bayern
2. BVB
3. Lipsk
4. Eintracht


La Liga :
1. Barcelona
2. Real
3. Atletico
4. RSSS

1

Choupo-Moting od odejścia "Lewego":DD

https://pliki.meczyki.pl/big/424/63642f818a3fa.jpg

15

Oby nie pograł mimo że źle Urugwajowi nie życzę to powinni postawić na w pełni zdrowych a jeśli ma jechać na wakacje to niech nie jedzie w ogóle

3

@Cochise reiziger wśród najlepszych?really??????do tego grał na boku nie w srodku jeśli dobrze pamiętam jego przeciętna grę

0

@Emhyr szczerość nie popłaca:D

1

@Kuba_1 1 iniesta 2puyol 3alves 4messi 5 xavi 6busquets 7pique

6

Krąża ploty że Luis Suarez wróci od stycznia do Hiszpanii,a konkretnie do Sevilli...co o tym myslicie?Chcielibyście zobaczyć najlepszą 9-tke w historii Barcelony w Laliga jeszcze?

Ja osobiście mówie Luis wracaj na półtora sezonu chociaż!!!

5

Kolejorz ładuje 3 brame ekipie wielkiego Setiena:DDDD

3

1.Feyenoord 13:9 8
2.Midtjylland 12:8 8
3.Lazio 9:11 8
4Sturm Graz 4:10 8


wyrównana grupa:DDDD

2

Dobry ruch dla obu stron,oby nie był to żart bo jednak Gerard Pique "Bernabeu" to legenda a niestety strasznie ją rozstawaniał w tym sezonie podejsciem na i poza boiskiem...
Dzięki za to co zrobiłeś dla nas w najlepszym okresie klubu w historii a teraz każdy idzie w swoją strone,mimo że ostatnio grałeś okropnie to gdzieś tam będzie nam cie brakowac...

Powodzenia Geri!!!

0

@Awtameok_Klana mógł znaleźć więź i z matką i córka,więc nie widzę problemu:)

12

Bliżej nam do Ligi Portugalskiej niż Angielskiej nieudaczniku,ale jeszcze 5 lat takich spie...nych rządów tego pana i dogonimy Portugalczyków na luzie,choć w sumie w tym sezonie nas nawet orżneli w LM a ten dalej farmazony o lidze Angielskiej do której w jaki kolwiek sposób nie możemy się równać jak jeszcze 6-7 lat temu gdzie rządziliśmy w Europie a teraz 1 drużyna z awansem do 1/8LM...takich nieudaczników i przekrętów powinni za rozwalenie bardzo mocnej ligi do pierdla na dlugie lata wsadzić...

#Precz z TEBASEM!!!

25

Co za pie...ony odklejeniec,liga upada z dnia na dzień będąc już kilometry świetlne za Ligą Angielską,rujnuje ligę która kilka lat temu seryjnie wygrywała nie tylko LM ale i LE takimi zespołami jak Sevilla,atletico, w finałach bądź półfinałach były takie kluby jak Bilbao,espanyol,osasuna będące z reguły na top10-12 w lidze,a teraz?top 3atletico poza pucharami,Barcelona w LE z dźwigniami ale większość ligi problemy z długami i rejestracjami oraz cudem Sevilla w LE i rozpadającym się skladem,został jedynie real który również jest słabszy niż kilka lat wstecz...jak go z tej Hiszpanii nie wypie...olą to za 10lat spadniemy za lige włoska,niemiecka czy francuska i będzie poziom jak w Portugalii gdzie 3 kluby coś grają a reszta będzie daleko w tyle...A za umowę z CVC powinien iść do pierdla #Precz z Tebasem!!!!!

0

@KrwawiaceoczyVEB a to nie wiedzialem,na eleven nigdy tych typów chyba nie slyszałem w duecie,czy takiego Bożydarka Madryciaka,także niewiem jak to wyglądą... Ja tam lubie Wolskiego,Pełke czy nawet z Polskiej Szpaka z Laskowskim,bo dziś mnie te chłopy dobily w meczu Barcy bardziej niż Bożydarek w meczu z Bayernem gdzie stronniczość wypływała gołym uchem:DDD

0

Niewiem co było gorsze w tej edycji LM...Barcelona odbijająca się od ściany w LM?
Czy komentatorzy Polsatu...

Dzięki Bogu że dziś nie graliśmy z Bayernem dostając 0-3 bo przy dzisiejszych komentatorach COMBO żenady byloby niesamowite....

LM musi przejąć C+ bądz nawet Eleven bo to co dziś słuchalem jest nie śmiesznym żartem Polsatu

2

"chyba powtórzymy jedenastke" - komentator po tym rzucie rożnym...

jprd...to sa komentatorskie jaja,nawet Szpakowski widzący Maradone tak nie irytuje:DDD

2

"noga mu się od piłki odbiła" kto tak mówi normalnie,co za nieogary komentują dziś to nie mam pytań...

10

komentatorzy dzis jak antony,pie...rzą jak pokręceni w kółko a produktywność zerowa:DDDD

4

Ci komentatorzy powinni dostac zakaz komentowania,pier...lą jak potluczeni,tak to nawet nazwisk graczy w 3 lidze mongolskiej nie powinni mylic

1

CO TO ZA KOMENTATORKI DZIŚ MĘCZĄ UCHO???

5pkt przed meczem po zwyciestwie i remisie :XDD
torresa z torre myli,torre z gavim nie mówiać że Kessiego od gaviego nie odrożnia, w ogole mowiac że ciezko sie ich słucha...

Skąd oni ich wzieli do tych nieudaczników?

5

Były asystent Papszuna szaleje w Lublinie...nam też taki mobilizator by się przydal:DDD
https://x.com/i/status/1587018566364274689

2

Brudnopis śmietankowych,miło posłuchać wreszcie rozsądnego pisania...niestety odklejeńców dalej nie brakuje:DDD

Dassanar
dziś, 18:19:05
12 meczów ligowych - 10 zwycięstw i 2 remisy, a tutaj już zaczyna się bluzgać na piłkarzy i pisać o stracie tytułu (!). Chyba w najbliższym czasie trochę odpuszczę La Rambli, bo to my jesteśmy pajacami nr 1 :D

EdgarRM

dziś, 18:16:32

Ten 1 punkt to maks, na ile dzisiaj zasłużyliśmy po tej sraczce, którą zaprezentowaliśmy.

0



Szybko się wykruszyli xddddd

1

@tristan87 Chciał go dziabnąć jak Suarez:DDD

0

Kolejny mecz Balde na plus jeśli chodzi o gre do przodu,pewnosc siebie,gorzej w deffensywie + gol Roberta dający 3 punkty na plus
na minus brak reakcji po meczu z Bayernem,planu B jak to wypominano w meczu i kontuzje kounde i Garcii...
reszta niestety bez zmian,wymęczone zwycięstwo niestety

0

@barti_VEB97 tu spam i tysiące zalogowanych co mecz,tam kilkadziesiąt osób na meczu Barcy i strona siada,co jak co ale jest różnica między La Ramblą a ich brudnopisem:DDD

2

Śmietankowym znowu brudnopis padł na meczu Barcy widze:DDDD


Mecz ogólnie ciekawy,wynik do przodu ale kolejny uraz Kounde i Garcii martwi,zaraz Busqet z de Jongiem i bellerinem na środku będą śmigać>:D


0

@JohnnyBarca jest 3-1 dla chelsea....sprawdz liste strzelców zanim będziesz po nich jechał bo są w mega gazie:DDD

0

@niteincubus 3-4kolejki do przodu więc ok 3-4 tygodnie na oko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?