0

Śliwka co ich ora na siatce:)
CO KÓŃCÓWKE ZNISZCZYLI!!!! BRAWO!!!!

0

Kurek co zaorał!!!!!

0

3 niespodzianki na Eurobaskecie i wszystkie 3 takim samym wynikiem się skończyły,jakby się umówili:)
https://zapodaj.net/ecacbc26478db.png.html
2.70 na Finów do 1.40 chorwacja
2.50 na Polskedo 1.50 na Ukraine
6.60 na Włochy do 1.11 na Serbie

3

No to zaczynamy walkę w finale,oby skuteczną!!!

1

@Colon "Nie Latający Holender",świetny gracz a bardzo nie doceniany,szkoda bo mnie osobiscie zachwycał

1

Raków jaki piękny wynik wykręcił z Legiunią,już bałem się po 1 połowe że sedzia ich przekręci ale widac się nie dało:)


Papszun Kłamczuch!!!Pogrom!!!
https://pliki.meczyki.pl/big/417/631e250135953.png

14

@DonMatteo901 Z deszczu pod rynne wpada...skończyła się gówniara z paletkom

1

@lucas/catalan to niech zacznie skoki uprawiac

1

@P33ck Biedny Mats upokorzony przez Lewego

11

Gdyby Nurkowanie było sportem olimpijskim
https://zapodaj.net/c8d104ee226eb.png.html

0

Mallorca też taktyka ciekawa,przegrywają 2-1 i ściagają z boiska 2 napastników

3

@Janas11224 Wiekszosc ich nie znosi,ale szanować trzeba,grają bagno i wygrywają,my tak nie mamy...a to że kibice to patologia która jedyne co potrafi to bluzgać i wyzywać od k... to świadczy o nich,stańmy ponad tą patole bo z klasą ich ogramy i będą płakać i tłumaczyć się sędzia oszukał gdzie cała liga że sędziowie jak i prezes to strykte pod Real działają a my im co chwile bez pomocy utrudniamy zycie...

1

Ave Muriqi! Oby klaysycznie Real w końcowce nie wepchnął jakichś baboli

0

Pytanie czy Bayern Munsien jest gotowy na porwót Roberta? A nie czy Robert jest gotowy

7

Polska wygrywa z Ukrainą 94:86 na Eurobaskecie i w ćwierćfinale zagra z aktualnym mistrzem Europy Słowenią.



Brawo Polacy!!!!

1

@fcb710 Schalke i Dortmund przecietnie ponad 99,8% trybun zajęta,gdyby mieli stadion wielkosci 100k to ok 99k z hakiem by srednio przychodziło,za to szacun

12

Jakby ktoś szukał dobrej komedii na wieczór,to lepszej niż ekstraklapa nie znajdziecie:)
https://x.com/i/status/1568702384859144199

5

0

To plany na zimowe,nie letnie okienko,o odejsciach alb,pique i reszty będzie w letnim...ja tam ufam Alemanemu że zrobi najlepsze możliwe ruchy na rynku mimo trudnego budżetu i za wysokich pensjach niektórych grajków.

1

Kownacki co strzelił z pierwszej,aż dziw że nie w trybuny:)
https://pliki.meczyki.pl/video/631cf37e79ba6.mp4

12

Jeszcze tiramisu dostała:)

2

Koniec pięknej soboty wchodzącej w piękną niedziele

Dziś Kibicujemy siatkarzom i wpadce Realu z Majjorcą

Pozdro LR

3

Piękna Sobota zwieńczona zwycięstwem już w niedziele Igi w US Open!!!!


Do tego wygrana Barcelony,Polski w półfinale mistrzostw świata i Bartka Zmarzlika w GP

Jestem mega szczęśliwy!!!

Well done,Brawo!!!

0

@Pinokio Bellerin dobrze,ma ciąg choć bez szału,Alonso nie da sie ocenic zagrał za krótko

0

Widząc wchodzących Lewego oraz Dembusia sami się zranili i staneli,po wejsciu juz nie istnieli w ogóle,różnica klas

5

To się ceni,brawo za reakcje w trudnej chwili,reakcja meczu Konan!




1

https://pliki.meczyki.pl/video/631cc5d87e1f9.mp4

jakby ktoś nie widział asysty Leo z dziś:)

Kibicujemy Idze:)

1

@Botanik
Tak,na asysćie się nie skończy:)
1. Pilzno 2:0Inter


2. Sporting 1:3 Tottenham


3. Bayer Leverkusen 1:2 Atl. Madryt


4. Bayern Monachium 1:4 Barcelona


5. FC Porto 3:0 Club Brugge


6. Liverpool 2:1 Ajax


7. Marsylia 1:1 Eintracht Frankfurt


8. Rangers 1:3 Napoli


9. AC Milan 3:1 Dinamo Zagrzeb


10. Szachtar 1:2 Celtic


11. Chelsea 2:0 Salzburg


12. FC Kopenhaga 1:1 Sevilla


13. Juventus 2:1 Benfica


14. M. Haifa 1:5 PSG


15. Manchester City 4:1 Borussia Dortmund


16. Real Madryt 1:1 RB Lipsk

1

2 najwieksze dziki Barcy weszły z ławki i po brameczce:)

Do tego jeszcze Ansu i po meczu Xavi będzie chwalony za świetne zmiany:D

0

Jeśli wierzyć w prawo serii

https://pliki.meczyki.pl/big/417/631cdc731325a.png

to jutro puchar jest nasz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?