Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śliwka co ich ora na siatce:)
CO KÓŃCÓWKE ZNISZCZYLI!!!! BRAWO!!!!
0
Kurek co zaorał!!!!!
0
3 niespodzianki na Eurobaskecie i wszystkie 3 takim samym wynikiem się skończyły,jakby się umówili:)
https://zapodaj.net/ecacbc26478db.png.html
2.70 na Finów do 1.40 chorwacja
2.50 na Polskedo 1.50 na Ukraine
6.60 na Włochy do 1.11 na Serbie
3
No to zaczynamy walkę w finale,oby skuteczną!!!
1
@Colon "Nie Latający Holender",świetny gracz a bardzo nie doceniany,szkoda bo mnie osobiscie zachwycał
1
Raków jaki piękny wynik wykręcił z Legiunią,już bałem się po 1 połowe że sedzia ich przekręci ale widac się nie dało:)
Papszun Kłamczuch!!!Pogrom!!!
https://pliki.meczyki.pl/big/417/631e250135953.png
14
@DonMatteo901 Z deszczu pod rynne wpada...skończyła się gówniara z paletkom
1
@lucas/catalan to niech zacznie skoki uprawiac
1
@P33ck Biedny Mats upokorzony przez Lewego
11
Gdyby Nurkowanie było sportem olimpijskim
https://zapodaj.net/c8d104ee226eb.png.html
0
Mallorca też taktyka ciekawa,przegrywają 2-1 i ściagają z boiska 2 napastników
3
@Janas11224 Wiekszosc ich nie znosi,ale szanować trzeba,grają bagno i wygrywają,my tak nie mamy...a to że kibice to patologia która jedyne co potrafi to bluzgać i wyzywać od k... to świadczy o nich,stańmy ponad tą patole bo z klasą ich ogramy i będą płakać i tłumaczyć się sędzia oszukał gdzie cała liga że sędziowie jak i prezes to strykte pod Real działają a my im co chwile bez pomocy utrudniamy zycie...
1
Ave Muriqi! Oby klaysycznie Real w końcowce nie wepchnął jakichś baboli
0
Pytanie czy Bayern Munsien jest gotowy na porwót Roberta? A nie czy Robert jest gotowy
7
Polska wygrywa z Ukrainą 94:86 na Eurobaskecie i w ćwierćfinale zagra z aktualnym mistrzem Europy Słowenią.
Brawo Polacy!!!!
1
@fcb710 Schalke i Dortmund przecietnie ponad 99,8% trybun zajęta,gdyby mieli stadion wielkosci 100k to ok 99k z hakiem by srednio przychodziło,za to szacun
12
Jakby ktoś szukał dobrej komedii na wieczór,to lepszej niż ekstraklapa nie znajdziecie:)
https://x.com/i/status/1568702384859144199
5
Gówniara z paletkom po meczu
https://pliki.meczyki.pl/big/417/631d6dd8edf15.jpg
0
To plany na zimowe,nie letnie okienko,o odejsciach alb,pique i reszty będzie w letnim...ja tam ufam Alemanemu że zrobi najlepsze możliwe ruchy na rynku mimo trudnego budżetu i za wysokich pensjach niektórych grajków.
1
Kownacki co strzelił z pierwszej,aż dziw że nie w trybuny:)
https://pliki.meczyki.pl/video/631cf37e79ba6.mp4
12
Jeszcze tiramisu dostała:)
2
Koniec pięknej soboty wchodzącej w piękną niedziele
Dziś Kibicujemy siatkarzom i wpadce Realu z Majjorcą
Pozdro LR
3
Piękna Sobota zwieńczona zwycięstwem już w niedziele Igi w US Open!!!!
Do tego wygrana Barcelony,Polski w półfinale mistrzostw świata i Bartka Zmarzlika w GP
Jestem mega szczęśliwy!!!
Well done,Brawo!!!
0
@Pinokio Bellerin dobrze,ma ciąg choć bez szału,Alonso nie da sie ocenic zagrał za krótko
0
Widząc wchodzących Lewego oraz Dembusia sami się zranili i staneli,po wejsciu juz nie istnieli w ogóle,różnica klas
5
To się ceni,brawo za reakcje w trudnej chwili,reakcja meczu Konan!
1
https://pliki.meczyki.pl/video/631cc5d87e1f9.mp4
jakby ktoś nie widział asysty Leo z dziś:)
Kibicujemy Idze:)
1
@Botanik
Tak,na asysćie się nie skończy:)
1. Pilzno 2:0Inter
2. Sporting 1:3 Tottenham
3. Bayer Leverkusen 1:2 Atl. Madryt
4. Bayern Monachium 1:4 Barcelona
5. FC Porto 3:0 Club Brugge
6. Liverpool 2:1 Ajax
7. Marsylia 1:1 Eintracht Frankfurt
8. Rangers 1:3 Napoli
9. AC Milan 3:1 Dinamo Zagrzeb
10. Szachtar 1:2 Celtic
11. Chelsea 2:0 Salzburg
12. FC Kopenhaga 1:1 Sevilla
13. Juventus 2:1 Benfica
14. M. Haifa 1:5 PSG
15. Manchester City 4:1 Borussia Dortmund
16. Real Madryt 1:1 RB Lipsk
1
2 najwieksze dziki Barcy weszły z ławki i po brameczce:)
Do tego jeszcze Ansu i po meczu Xavi będzie chwalony za świetne zmiany:D
0
Jeśli wierzyć w prawo serii
https://pliki.meczyki.pl/big/417/631cdc731325a.png
to jutro puchar jest nasz:)