1

Hattrick Robercika,serducho takie szczęśliwe że Polak gra tak dla ukochanego klubu nie zależnie że to tylko Viktoria,oby za tydzień Kahna i Salihamidzicia też uciczył...
ale Dembele dziś gra tak że na ten moment mimo 3 bramek Roberta to jemu na ten moment MVP się należy,jedynie poprawić współprace w obronie bo wyraźnie brakuje porozumienia

2

Dembele na tle tych czechów to ma takie parcie do przodu jak dzik w żołedziach

3

61' Griezmann A. za Niguez S.

tradycyjnie:)

5

De Jong kuzwa zejdz z tego boiska...

0

Napoli co daje łomot Kloppowi,Zielu 2 brama i asysta...piłkarz kolejki jak tak dalej pójdzie a co lepsze tylko Lewy może mu ją chyba tylko zabrać jak się nic nie zmieni

Niewiarygodne wręcz,kto by pomyślał że Brzęczek miał kiedyś racje:)

0

Wynik w Neapolu przekazuje więcej niż tysiąc słów o tym jak gra LIverpool

11

Płacz w notatniku bialych że cały czas tylko Lewy,Lewandowski i niczym nie mówią:)
Miłe oczucie slyszeć Lewy,Lewy gdy gra w ukochanym klubie:)

0

Show Must Go On

Lewangolski do pustej dzięki Dembusiowi!!!!

0

Co Liverpool łomot dostaje,Simeone z bramą

0

Krótkie "WOW" LEWY KING

2

Jakby ktoś szukał De Jonga to właśnie 2 razy w 10 sekund stracił piłke,odnaleziony...ufff

3

Zieliński bramka i asysta,kto by się spodziewał że to ten Husarz będzie błyszczał dziś wieczorem:)

0

2

Włochy pokonały Francję w ćwiercfinale mistrzostw swiata w siatkówce 3-2

0

Alleluja!!!!!!!

1

https://pliki.meczyki.pl/big/417/631749878a059.jpg

Jak oni wyliczają te procenty?jedni dają 20% a inni 5%

9



Prawie się zapowietrzył ze smiechu...żenada

1

9

0

@FabregasOnlyInMyHeart Jesli chce grać w Lidze Mistrzów to jakiś meksyk,Arabia czy Japonia,wtedy by dopisał sobie w Liga mistrzow jakies Bramki...w Europie juz raczej nie pochula chyba ze do tego Sportingu wroci

2

arnold,cancelo czy reece james sa nie do ruszenia chyba że szejki rzucą pieniedzmi jak za neymara,hakimi raczej też nie o ile sam by nie wymusil transferu
Ja osobiscie z dostepnych nazwisk to np Pedro Porro bym widział i troche może smiesznie brzmi ale taki Matty Cash by pasował,reszta albo poza zasiegiem finansowym(dobre kluby) bądz nie podniesliby poziomu ekipy

2 sprawa,po co szukac?jesli taki bellerin odpali to bedą chcieli z nim się dogadac a nie wydawac kase na kogoś,wieć trzeba czekać bo gdybanie nie wiele da na ten moment

Z listy powyżej foyt raczej prawej obrony nie załata bo gra podobnie do kound,meunier?sorry nie te lata choc styl barcelony pod jego gre by mu odpowiadał pewnie....hakimi moje osobiscie marzenie ale poza zasiegiem,vandersona nie ocenie po 1 meczu w jakim widziałem go,ale wtedy zagrał fatalnie

2

zasłużył po tym jak się u nas zaprezentował:)

4

Polska wygrywa na eurobaskecie z Holandia 75-69 i awansowuje do kolejnej rundy...brawo!!!czeka nas jeszcze grupowy mecz z silną Serbią

4

Komentarz usunięty

11

Obyś Jules był wszystkim czego my szukamy w obronie,najlepiej na długie lata!

0

Mats i Kounde zagrali top,Raphina chyba trochę na wyrost mimo bramki,ale mimo wszystko cieszy,teraz się zgrać i do mistrzostw świata możemy mieć już bardzo ogarnięta paczkę jako team

0

Francja jednak w ćwierćfinale...

0

Może ściągneli go tam jako trenera a nie piłkarza?z Ronaldo w parze może za niedlugo poprawadzą jakieś Wyspy Owcze w walce o punkty:)

0

@tristan87 wygrali dzięki temu że nie było go na boisku i nie musieli grać pod niego na co Francja była kompletnie nie przygotowana,co innnego kryć jednego mentalnego płaczka a co innego 10 grajków w polu mając kontuzjowanego Llorisa w bramce:)

3

https://zapodaj.net/1f760c89b44eb.png.html

czyżby kariera trenerska włączona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?