3

0

https://pliki.meczyki.pl/big/419/6331cfead9b8e.jpg


w sparingu forma a potem wpadka na Imprezie mistrzowskiej:DDDD

1

Przewidywany podział na koszyki el.ME 2024
Jesteśmy wyżej niż Anglia czy Francja które mogą być losowane z 2 koszyka np na równi z Albanią:DDDDD
https://pliki.meczyki.pl/big/419/6330cf71cec16.png

Potencjalna grupa śmierci to Belgia,Francja,Serbia,Turcja,Słowacja
Grupa śmiechu Polska,Albania,Armenia,Wyspy Owcze,Gibraltar i San Marino:)

0

Obrona Częstochowy,wynik jest ale padake gramy niesamowitą niestety:(

0

Tęsknie za RASIAKIEM widząc grę Piątka...

0

@macio_944 i wykończenie Ferrana na koniec:DDDD

6

11

11

0

sprytna strategia,lepiej przegrać walkowerem niz na boisku z naszymi kopaczami:DDDD
https://x.com/D_Givens_/status/1574049687207804929

0

Niczym Burneika z Najmanem,tyle że szybciej:D


0

Jakby ktoś chciał ustawić mecz i potrzebował bramkarza...po tym meczu nikt by go nie podejrzewał:DDDD

2

Piekielny Football:D


0

@Ptasior była jeszcze jedna Legenda,nawet buty oddawał:D


5

GOAT!!!!


38

Drugiego takiego jak Leo,który tak cieszy grą długo nie będzie...GOAT na wieki

9

Płacz Rogera,ta zaduma w Serduchu, szczęscie że dane było go oglądać a jednocześnie smutek bo żegna się Geniusza,Legende który przesunął granicę swojego sportu i wydaje mi się że nie tylko jego,gdy ludzie oglądając go żyli życiem zastępczym jak to mówił Dariusz Szaranowicz na pożegnaniu Malysza,tak samo jest teraz że ludzie w innym kraju siedzą,oglądaja,komentują ze wzrzuszeniem o 2 w nocy pożegnanie Mistrza!!!
Każdy wie że musiało tp nastąpić,ale nikt na to się nie przygotuje...są ludzie nie powtarzalni i takim tenistą był Roger,geniuszem za którym płaczą wszyscy,wrogowie i sojusznicy,tak samo było z małyszem w Polsce,niedługo tak będzie z Messim i wieloma innymi,po prostu niektorych nie da się zastąpić,a Rogera nikt nie zastąpi,mogą być lepsi,gorsi ale nikt nie będzie taki jak Roger...Po prostu LEGENDA!!!! Dziękujemy ci ROGER!!!

Na pożegnanie Filmik z pięknymi zagraniami,abyśmy go zapamiętali z jego gry,nie płaczcie że kończy bo Roger będzie wiecznie żywy w naszej pamięci!!!
GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!


1

@BartqRKO Po prostu Legenda!!!!

0

4

Za chwile Historyczny moment Federer i Nadal w deblu...2 Legendy razem!!!

Let's Get Ready To Rumble!!!

4

Oficjalka Ponitki


15

0

Oby na 16 był gotowy bo będzie potrzebny do zaorania bialych na Bernabeu...

0

Niech oddaję co ukradł,oraz dobrze jakby miał kto się nim w tej pace zaopiekować jak z pedofilami...

4

Nie to co obrażony Crisu z fochem:D

6

6

1

@FC1899Barca Kolejny pieprzo... skok na kasę...gdzie poziom mistrza mls jest na poziomie mistrza chorwacji czy czech...ale co sie dziwic,w końcu dla mafii liczy się tylko kasa...do tego liga konferencji i liga europy niemal niczym sie nie rózni...gdyby to podzielono że Liga europy jest np dla top 12-15 w rankingu krajów,a konferencji dla 16-53...to miałoby jakiś sens,sportowy,rozwojowy dla tych słabszych...ale nie dla UEFY liczy się kasa i nie łudzmy się że kolejne pomysły będą lepsze w jakim kolwiek względem innym niż finansowym dla Uefy!!!!

13

asysty alla Messi czy de Bruyne:D


13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?