Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Maguire King:DDD
https://x.com/i/status/1574488372395098117
0
https://pliki.meczyki.pl/big/419/6331cfead9b8e.jpg
w sparingu forma a potem wpadka na Imprezie mistrzowskiej:DDDD
1
Przewidywany podział na koszyki el.ME 2024
Jesteśmy wyżej niż Anglia czy Francja które mogą być losowane z 2 koszyka np na równi z Albanią:DDDDD
https://pliki.meczyki.pl/big/419/6330cf71cec16.png
Potencjalna grupa śmierci to Belgia,Francja,Serbia,Turcja,Słowacja
Grupa śmiechu Polska,Albania,Armenia,Wyspy Owcze,Gibraltar i San Marino:)
0
Obrona Częstochowy,wynik jest ale padake gramy niesamowitą niestety:(
0
Tęsknie za RASIAKIEM widząc grę Piątka...
0
@macio_944 i wykończenie Ferrana na koniec:DDDD
6
Z życia wzięte:D
https://m.demotywatory.pl/5156366
11
Siadło
https://x.com/i/status/1573794466904870912
11
Nie ma dyskusji:DDDDDD
https://pliki.meczyki.pl/big/419/63303156b4e5a.jpg
0
sprytna strategia,lepiej przegrać walkowerem niz na boisku z naszymi kopaczami:DDDD
https://x.com/D_Givens_/status/1574049687207804929
0
Niczym Burneika z Najmanem,tyle że szybciej:D
0
Jakby ktoś chciał ustawić mecz i potrzebował bramkarza...po tym meczu nikt by go nie podejrzewał:DDDD
2
Piekielny Football:D
0
@Ptasior była jeszcze jedna Legenda,nawet buty oddawał:D
5
GOAT!!!!
38
Drugiego takiego jak Leo,który tak cieszy grą długo nie będzie...GOAT na wieki
9
Płacz Rogera,ta zaduma w Serduchu, szczęscie że dane było go oglądać a jednocześnie smutek bo żegna się Geniusza,Legende który przesunął granicę swojego sportu i wydaje mi się że nie tylko jego,gdy ludzie oglądając go żyli życiem zastępczym jak to mówił Dariusz Szaranowicz na pożegnaniu Malysza,tak samo jest teraz że ludzie w innym kraju siedzą,oglądaja,komentują ze wzrzuszeniem o 2 w nocy pożegnanie Mistrza!!!
Każdy wie że musiało tp nastąpić,ale nikt na to się nie przygotuje...są ludzie nie powtarzalni i takim tenistą był Roger,geniuszem za którym płaczą wszyscy,wrogowie i sojusznicy,tak samo było z małyszem w Polsce,niedługo tak będzie z Messim i wieloma innymi,po prostu niektorych nie da się zastąpić,a Rogera nikt nie zastąpi,mogą być lepsi,gorsi ale nikt nie będzie taki jak Roger...Po prostu LEGENDA!!!! Dziękujemy ci ROGER!!!
Na pożegnanie Filmik z pięknymi zagraniami,abyśmy go zapamiętali z jego gry,nie płaczcie że kończy bo Roger będzie wiecznie żywy w naszej pamięci!!!
GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!GOAT!!!!
1
@BartqRKO Po prostu Legenda!!!!
0
Rosja to stan umysłu:D
https://x.com/i/status/1572990827135221763
4
Za chwile Historyczny moment Federer i Nadal w deblu...2 Legendy razem!!!
Let's Get Ready To Rumble!!!
4
Oficjalka Ponitki
15
patology xd
https://x.com/i/status/1573273060828127233
0
Oby na 16 był gotowy bo będzie potrzebny do zaorania bialych na Bernabeu...
0
Niech oddaję co ukradł,oraz dobrze jakby miał kto się nim w tej pace zaopiekować jak z pedofilami...
4
Nie to co obrażony Crisu z fochem:D
6
Robercik nie wytrzymał:D
https://pliki.meczyki.pl/big/419/632cdbdedefd4.png
6
Poprostu MVP:D
https://pliki.meczyki.pl/big/419/632c4932bccb8.jpg
1
@FC1899Barca Kolejny pieprzo... skok na kasę...gdzie poziom mistrza mls jest na poziomie mistrza chorwacji czy czech...ale co sie dziwic,w końcu dla mafii liczy się tylko kasa...do tego liga konferencji i liga europy niemal niczym sie nie rózni...gdyby to podzielono że Liga europy jest np dla top 12-15 w rankingu krajów,a konferencji dla 16-53...to miałoby jakiś sens,sportowy,rozwojowy dla tych słabszych...ale nie dla UEFY liczy się kasa i nie łudzmy się że kolejne pomysły będą lepsze w jakim kolwiek względem innym niż finansowym dla Uefy!!!!
13
asysty alla Messi czy de Bruyne:D
13
Golazzo,i to Polak:D
https://pliki.meczyki.pl/video/632a0816a7dda.mp4