Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczorajszy mecz i całą LM w naszym wykonaniu można podsumować jednym pytaniem "Kto panu to tak spier...lił"
0
@Szmulek Liverpoolowi zdecydowanie
3
Golazzoooo:D
3
https://laligapotm.easports.com/
jakby ktoś chciał głosować na Lewego:)
1
@Kidd ja nie z tych,pierwszy i ostatni ban choćby nie słuszny jak tym razem, 2 tygodnie na pierwszą odpowiedź czekałem,ale się doczekałem i obym więcej czekać nie musiał,jedyny plus że ominęły mnie tutaj wtopy z smietankowymi i Interem:D
1
@Kidd dostałem za pewne słowa 3tygodnie temu i odwołałem się bo to pierwszy ban po 4k dniach w serwisie,tak czy siak teraz trzeba uważać na porównania i oby więcej emocje nie poniosły zwłaszcza jak przysypia się po meczu pisząc głupoty,tak czy siak więcej zdarzyc się nie może
0
Nadzieja matką głupich czy umiera ostatnia? Witam po 3 tygodniach ze względu na perma i życzę miłego dnia Cules i obsymy przestali grać padake takiego pokroju https://www.meczyki.pl/sportbuzz/koszmarnepudlopilkarzaszachtaranietrafildopustejbramki/282647 Smacznej kawusia jak ktoś pija:D
0
Football totalny:D
0
@reloaded w 1meczu 2metrowy spalony militonuznany,w rewanżu bramka prawidłowa bojana nie była,tyle że wtedy baru nie było...błędy mogły się zdarzac,teraz videoweryfikacja na której widać karnego a i tak nie gwiżdżą,skandal i tyle choć gra slabiutka
2
@Pawel13sz nie ma u nas otwierających podań dlatego tak ten Bernardo byłby nam potrzebny...więc nie zdziwie się że jesli nie wypali Bernardo to przyjdzie Messi po sezonie jednak bo nasza gra to taka gra obwodowa gdzie upływają 24sekundy i nie ma kto podać,zdobyć punkty...i tak w kółko,na słabszych starcza indywidualna akcja,na mocniejszych brakuje szczegółów w środku pola
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Kuczek Nope.......
19
3 z rzędu zmarnowany karniak benzyny przeciwko Osasunie i nagle pojawia się uśmiech:DDD
19
Najlepsze ze po 1 nie "przepchnietym" meczu biali nagle mowia ze mendy gra słabo,ze benzema cienki,ze vincius irytuje a jak na farcie wygrywali tak samo cienkie mecze to jedynie pisali jaka brame kto strzelił.....tak zaslepieni ze hoho a teraz płacz kur...ich na remis,bo na pilce widac sie nie znaja,na sędziowaniu też nieskoro piszą ze są skrzywdzeni...jedynie wyniki większość tych Hala dzieci trzyma przy realu...
Tak czy siak płacz kur...ich na notatniku cieszy,cjoć smuci fakt że i tak fakty do nich nie dotrą:(
4
nawet "błąd" sędziego nie pomógł realowi w wygranej,jak to cieszy!!!!
0
@Almighty wygrałeś internety,w każdym razie twoje źródło jest najlepszym co dziś czytałem:D
4
Real nie może sędzia dopomoże...tak było,jest i raczej będzie niestety,są równi i równiejsi...a kibice srólewski... dalej wierzą w bajki które sami tworzą że sędziowie im nie pomagają,to są "Haha dzieci" którzy nie byli i nie będą obiektywni,będą szli w zaparte że są wiecznie pokrzywdzeni gdy cały świat widzi to zupełnie inaczej,nie raz tworzono tabele na podstawach błedów sedziowskich i zawsze real zyskiwał,barca z reguły traciła,trzeba niestety do tego przywyknąć że będąć na tym samym poziomie co biali,zawsze ich coś przepchnie,musimy byc po prostu klase lepsi co mam nadzieje że niedlugo nastapi a wtedy urojenia białych o sedziach ktorzy im pomagaja jeszcze sie poglebią....2 sprawa,oni spuchną w pewnym momencie,my pewnie też,te 2punkty ktore tracimy po np braku karnego w 1 meczu powoduja ze strata jest ale za 2 tygodnie jej nie bedzie o ile znowu sedzia na korzysc białych gwizdac nie bedzie,nasi muszą wziąć się za siebie i wejsc na poziom dla realu nie do osiagniecia co jest mozliwe bez paktu z diabłem który według @Almighty ma Sre...:D
8
ładne brameczki Krychowiaka
a w kadrze klapa...
9
oceny nie dziwią,może MATS powinien dostać wyższą...ważne że potrafimy wygrać mecz w stylu Realu,męcząc się nie miłosiernie,grajac padake przez większość meczu a i tak zgarnąć 3 punkty na farcie,choć mam nadzieje że będziemy wygrywać w dobrym stylu a nie po "królewsku" dzięki bramkarzowi przy okazji męczyć oczy kibiców na całym świecie
5
@Firestone Każdy mecz jest idealny gdy real traci punkty
0
@BorzyKrzys Atalanta,poprawiać chcesz pisząc błednie?xD
6
@Comentateiro Liczenie cie przerosło:DDDD
Kanadyjka: Lewy 11 (9+3) xd
11
Man City vs Man Utd w pigułce:D
4
Sporo jeszcze krzesełek do zdobycia:D
https://pliki.meczyki.pl/big/420/6339bae9ceb2b.jpg
0
Niedługo w Polsce w kolejce po tańszy węgiel...
https://x.com/i/status/1576304398422413312
W Indonezji po meczu użyto gazu łzawiącego przez policje,w efekcie paniki zgineły 182 osoby,190 jest rannych
Grubo się bawią
1
Klauzula niska fakt ale oby się nie okazało że nagle po przedłużeniu umowy i mistrzostwach świata Bombelek wróci do starych nawyków bo tak może się niestety stać,choć obym się mylił bo obecnie to top3 w Barcelonie
5
Jedyny Taki-True Story
https://pliki.meczyki.pl/big/419/63346373eaea4.jpg
48
Nocny mecz Leo pokazał jedno...cieszmy się póki gra,nawet pomimo faktu że nie w Barcie bo drugiego takiego piłkarza za naszego życia możemy się nie doczekać,albo i nigdy...Leo GOAT
4
udało się jakiemuś hardcorowi policzyć ilość machnięć rękoma Mentala?
0
Nawet Rasiak by trwafił z konara,czasem nie dowierzam jak oglądam jak nasi grają...
https://x.com/i/status/1574786722155610114