Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Rozpaczliwie Brazyliczycy:DDD Spokojnie Thiago...Darek TOP!
4
Mignął
https://pliki.meczyki.pl/big/428/638c7a7749a8b.png
46
Jedno Słowo:GOAT
https://x.com/i/status/1599278442784370688
3
zostały 2 minuty z tych dwóch:DDD oszukiwało się na lekcjach matematyki Szpaku:DDD
0
Chytry plan... Najman nie może się mylić!!!Zdezorientowalismy Francje...są straceni:DDD
0
https://zapodaj.net/fe07dd726fa0a.png.html
Flashscore sfiksowało widząc skład i gre Francji:DDD
2
Alkohol językiem międzynarodowym:DDDD
https://jbzd.com.pl/obr/2770201/australijczyk?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=image
1
Rosyjska Dzicz...
https://x.com/i/status/1596896747736993797
0
Pewnie już było,ale ten filmik podsumowuje ten kupiony mundial w zimie:DDDD
3
Maszyna F711 Czesława Ruszyła:DDDD
https://zapodaj.net/a4985deec10b7.png.html
1
Cuda,Cuda,Cuda...Maszyna Czesia F711 ruszyła:DDDD
10
Magłaja w Mbappe sie bawi:DDD
0
Ale Golazzo Richarlisona...
Bramka 1 kolejki jak nic...Joga Bonito:D!!!!
1
GAAVVIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Auf wiedersehen Deutschland :DDD
1
gol Australia,jakie to proste:DDD
0
ja bym nie gwizdnął,sprawiedliwość dopadła Robercika
0
W bramce Iranu to manekin stoi,nawet Wojtek tylu bramek nie traci bo sprytnie łapie kontuzje bądź czerwoną kartkę w pierwszym meczu
4
Smoczy Pers z honorową chociaz
0
@Michael24 La copa de La Vida dla mnie top1 i carnaval de Paris 1998 potem waka waka i wawing flag 2010,akurat 2mundiale z fajną muza gdzie inne wypadają blado bo ciężko o jeden hit
6
Ciekawe czy jeszcze go zobaczymy
2
@masq
ta by pasowała:DDD
6
Toy Story Qatar 2022
0
Polscy kibice już w Katarze????
3
Wyznanie anonimowego Pakistańczyka:DDDD
https://pliki.meczyki.pl/big/425/6377d6d37bc11.jpg
1
Niczym w TDF możemy być na czele:DDD
https://pliki.meczyki.pl/big/425/6376a892418b2.jpg
1
Reklama Nike na Mistrzostwa w Katarze:DDD
0
Ciekawe czy wie kogo powołał skoro przeczytać nie umie:DDD
https://pliki.meczyki.pl/video/637356c5314c8.mp4
8
Pograłby:DDD
0
złap je wszystkie...nie sądziłem że to jeszcze leci:DDD
https://zapodaj.net/b32791f7cab10.jpg.html