Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AduŚ07 ja kocham komentarz Darka jak to Chelsea witała się z gąską i piłkarskich bogach z Barcelony...Darek Top jeśli chodzi o emocje!
1
@SteuerFreiMoney Ronaldinho z Villareal bodajże,przyjęcie dalekiej wrzutki i złożenie do przewrotki jeśli chodzi o samą Barcelonę,mowa oczywiście o całej akcji,Ronaldo w lm na wysokim zasiegu,czy nawet obecna garnacho z evertonem...pięknych bramek jest masa,trzeba poszukac
4
Aby ocenić jego wczorajsza grę nie trzeba statystyk,plątał się na boisku a przyjęcie takie jakby zamiast nóg miał korzenie które wrastają mu w murawę...dramat jednym słowem
0
@HighestInTheRoom Liverpool,Atletico,Juventus,Dortmund,Lyon, Ajax, Widzew
5
@Ojciec5tkidzieci w snookerze akurat mogłoby nie być podziału bo to skill a nie siła się liczy,to nie bieganie czy sztuki walki gdzie fizyczność jest nie do przeskoczenia
4
Podjąłeś dobrą decyzję dla Barcy i siebie,to najważniejsze,teraz niech Paryż cierpi
1
te koszulki na El Classico to dramat...
4
Zaorał,poszedł jak dzik w żółędzie,gratulacje:D
2
@Herato Cavani,ale już o nim kiedyś pisałeś w swoich pytaniach pamiętam a pamięć mam dobrą,musisz trudniejsze dawać...herbik się nalezy:D
3
jedynie Nico brzmi logicznie
jorginho,martial czy sancho brzmią jak żart
de light i havertz nawet nie ma tematu na ten moment bo choc de light ok brzmi to przy obecnej obronie nawet nie mielibymy gdzie wcisnąć
4
@Joe_Barbaro marihuana powinna być legalna to przy herze,koce czy Amfie nawet nie stoi,to już fajki sa bardziej szkodliwe od Maryśki a są legalne,marihuana też powinna być legalna i tu dyskusji nie ma,więcej zalet niż wad
20
Blokujcie to,a nie rozpowszechniajcie...litości,już lepiej Biebera wrzućcie a nie ten chłam...to jak tęcza na w tle orzełka,jak TV realu wsród normalnych telewizji...proszę stop!!!
6
Tak Faszystowska Madrycka telewizja to dramat a klub który ją tworzy powinien ponieść w końcu jakieś konsekwencje np sędziów ktorzy w końcu będą sędziować tak aby ta telizja faszystowska nie musiała łgać.
Tak finansowe fair play byłoby dobre gdyby wprowadzic je wszedzie,nie w samej hiszpanii przez co kluby traca zyski z pucharow itp przez slabsze kadry.
Tak,powinienes odejsc i isc do Uefy to wprowadzac nie tylko własnej lidze niszcząc ją doszczętnie zrzucając wine na kluby
Tak i jeszcze raz Rak...nikt tu cie nie chce oglądać bo przy samym zdjeciu twojego pyska ludzie mają odruchy wymiotne i chcą bluzgać na prawo i lewo.
5
Sergi Roberto
19.37%
Ja się spytam wprost co ma w głowie te 19% które wybrało opcje zagłady...ostatnim obejrzanym przez nich meczem była remontada z PSG czy trolling?
0
@Aragorn33 faszyzm zawsze szerzył propagandę,od Goebelsa po Realmadrid tv
0
@TheNekro94 tam narciarstwo czy piłka wodna jest nawet wyżej od siatki czy na jej poziomie z tego co czytałem a w rugby 15osobowe byli na mistrzostwach świata chyba 4lata temu więc też tragedii nie ma ale fakt,Polska,Włochy,Rosja,Brazylia i Turcja w reszcie krajów gra i interesuje się garstka spoleczenstwa...ale nie ma co się dziwic Włochów pochłania calcio a reszta to tylko dodatek
20
Ooo,widzę odbijanie ceny już się zaczyna...
1
@Kidd źle się domyślasz tylko Ronaldo i Casillas mieli ponad 100meczy wygranych w LM,Leo do setki nie dociągnął niestety
11
@macio_944 historia tego faszystowskiego klubu mówi wszystko,propagandowa telewizja,układy przy zdobywaniu tytułów w latach 50-60 i później a gdy ktoś się wyłamie i zasędziuje dobry mecz to jest zły,okropny i się nie nadaje,ten klub sięga dna...bezczelność i hipokryzja pełną gębą ,i dalej jest to tolerowane zamiast to ukrócic a potem się dziwić że masa pucharów z czego połowa przynajmniej dzięki sędziom i innym układom,niewiem jak ich kibice mogą patrzyć w lustro wiedząc o tym wszystkim,szczególnie ci polscy gdzie real można porównać do Niemiec a nas do Polski,wiecznie napadanych,gnębionych i walczących o niepodległość pod naporem siły,układów i ciągłej propagandy jak w 3rzeszy za Goebelsa
13
Oglądałem cały mecz i sędzia wzorowo sędziował,nie dał sobie wejść na głowę co widać efekty w wyniku i dzisiejszej propagandzie,oby więcej takich sędziów którzy nie gwizdają jak wiatr zawieje
0
@Medium oby więcej takich transferów miał real,świetny ruch,jovic top!!!
0
Ja dziś nawet niewiem jak ocenic piłkarzy za mecz,80 minut dramat,oczy bolały a potem madrycki mental wjechał i "Celta rozłożyła nogi tak, że komentatorzy orgazmu przy bramkach Lewego i Cancelo dostawali"...i co począć po takim meczu aby być obiektywnym nie będąc fanem realu a Barcelony?:D
4
Zagrać jak Real,wygrać po beznadziejnych 80 minutach by potem móc napisać że to "Potężny Mental" po wygranej,wreszcie mogę poczuć się jak Hipokryci z notatnika:D
2
to zwycięstwo to zasluga naszej legendy S.Roberto i tego że był tak słaby że Laporta musiał wziąć Cancelo aby nie zejść na zawał
1
szybko poszło :DDDD
1
Taki mecz to aż chce sie oglądać...wreszcie
1
@Kamiloza91 Figo i ten świński ryj obok niego idealnie pokazujący jak ten transfer był...
18
Wystarczy że są niezależni na boisku i nawet po Varze nie potrafią dać słusznego karnego czy odgwizdać faulu,powinny być kary dla sędziów za błędne decyzje po Varach bo to jest kabaret a potem dziwić się że Madryt dostaje 10karnych a Barcelona np 1... większość sędziów powinno się razem z Tebasem wywalić na zbity pysk
0
@BordowyPtak Rogaczinho
1
@Herato ja myslalem o Hakimim bardziej
nie zmieniaj opisów w trakcie,niech sie nagłowią ludzie,myślenie dobrze zrobi bo to z interem rozwiało już wszystko jak czytam teraz bo potem wychodzi ze ktos kogos poprawia jak tu pedriego:D