3

@AduŚ07 ja kocham komentarz Darka jak to Chelsea witała się z gąską i piłkarskich bogach z Barcelony...Darek Top jeśli chodzi o emocje!

1

@SteuerFreiMoney Ronaldinho z Villareal bodajże,przyjęcie dalekiej wrzutki i złożenie do przewrotki jeśli chodzi o samą Barcelonę,mowa oczywiście o całej akcji,Ronaldo w lm na wysokim zasiegu,czy nawet obecna garnacho z evertonem...pięknych bramek jest masa,trzeba poszukac

4

Aby ocenić jego wczorajsza grę nie trzeba statystyk,plątał się na boisku a przyjęcie takie jakby zamiast nóg miał korzenie które wrastają mu w murawę...dramat jednym słowem

0

@HighestInTheRoom Liverpool,Atletico,Juventus,Dortmund,Lyon, Ajax, Widzew

5

@Ojciec5tkidzieci w snookerze akurat mogłoby nie być podziału bo to skill a nie siła się liczy,to nie bieganie czy sztuki walki gdzie fizyczność jest nie do przeskoczenia

4

Podjąłeś dobrą decyzję dla Barcy i siebie,to najważniejsze,teraz niech Paryż cierpi

1

te koszulki na El Classico to dramat...

4

Zaorał,poszedł jak dzik w żółędzie,gratulacje:D

2

@Herato Cavani,ale już o nim kiedyś pisałeś w swoich pytaniach pamiętam a pamięć mam dobrą,musisz trudniejsze dawać...herbik się nalezy:D

3

jedynie Nico brzmi logicznie
jorginho,martial czy sancho brzmią jak żart
de light i havertz nawet nie ma tematu na ten moment bo choc de light ok brzmi to przy obecnej obronie nawet nie mielibymy gdzie wcisnąć

4

@Joe_Barbaro marihuana powinna być legalna to przy herze,koce czy Amfie nawet nie stoi,to już fajki sa bardziej szkodliwe od Maryśki a są legalne,marihuana też powinna być legalna i tu dyskusji nie ma,więcej zalet niż wad

20

Blokujcie to,a nie rozpowszechniajcie...litości,już lepiej Biebera wrzućcie a nie ten chłam...to jak tęcza na w tle orzełka,jak TV realu wsród normalnych telewizji...proszę stop!!!

6

Tak Faszystowska Madrycka telewizja to dramat a klub który ją tworzy powinien ponieść w końcu jakieś konsekwencje np sędziów ktorzy w końcu będą sędziować tak aby ta telizja faszystowska nie musiała łgać.

Tak finansowe fair play byłoby dobre gdyby wprowadzic je wszedzie,nie w samej hiszpanii przez co kluby traca zyski z pucharow itp przez slabsze kadry.

Tak,powinienes odejsc i isc do Uefy to wprowadzac nie tylko własnej lidze niszcząc ją doszczętnie zrzucając wine na kluby

Tak i jeszcze raz Rak...nikt tu cie nie chce oglądać bo przy samym zdjeciu twojego pyska ludzie mają odruchy wymiotne i chcą bluzgać na prawo i lewo.

5

Sergi Roberto

19.37%

Ja się spytam wprost co ma w głowie te 19% które wybrało opcje zagłady...ostatnim obejrzanym przez nich meczem była remontada z PSG czy trolling?

0

@Aragorn33 faszyzm zawsze szerzył propagandę,od Goebelsa po Realmadrid tv

0

@TheNekro94 tam narciarstwo czy piłka wodna jest nawet wyżej od siatki czy na jej poziomie z tego co czytałem a w rugby 15osobowe byli na mistrzostwach świata chyba 4lata temu więc też tragedii nie ma ale fakt,Polska,Włochy,Rosja,Brazylia i Turcja w reszcie krajów gra i interesuje się garstka spoleczenstwa...ale nie ma co się dziwic Włochów pochłania calcio a reszta to tylko dodatek

20

Ooo,widzę odbijanie ceny już się zaczyna...

1

@Kidd źle się domyślasz tylko Ronaldo i Casillas mieli ponad 100meczy wygranych w LM,Leo do setki nie dociągnął niestety

11

@macio_944 historia tego faszystowskiego klubu mówi wszystko,propagandowa telewizja,układy przy zdobywaniu tytułów w latach 50-60 i później a gdy ktoś się wyłamie i zasędziuje dobry mecz to jest zły,okropny i się nie nadaje,ten klub sięga dna...bezczelność i hipokryzja pełną gębą ,i dalej jest to tolerowane zamiast to ukrócic a potem się dziwić że masa pucharów z czego połowa przynajmniej dzięki sędziom i innym układom,niewiem jak ich kibice mogą patrzyć w lustro wiedząc o tym wszystkim,szczególnie ci polscy gdzie real można porównać do Niemiec a nas do Polski,wiecznie napadanych,gnębionych i walczących o niepodległość pod naporem siły,układów i ciągłej propagandy jak w 3rzeszy za Goebelsa

13

Oglądałem cały mecz i sędzia wzorowo sędziował,nie dał sobie wejść na głowę co widać efekty w wyniku i dzisiejszej propagandzie,oby więcej takich sędziów którzy nie gwizdają jak wiatr zawieje

0

@Medium oby więcej takich transferów miał real,świetny ruch,jovic top!!!

0

Ja dziś nawet niewiem jak ocenic piłkarzy za mecz,80 minut dramat,oczy bolały a potem madrycki mental wjechał i "Celta rozłożyła nogi tak, że komentatorzy orgazmu przy bramkach Lewego i Cancelo dostawali"...i co począć po takim meczu aby być obiektywnym nie będąc fanem realu a Barcelony?:D

4

Zagrać jak Real,wygrać po beznadziejnych 80 minutach by potem móc napisać że to "Potężny Mental" po wygranej,wreszcie mogę poczuć się jak Hipokryci z notatnika:D

2

to zwycięstwo to zasluga naszej legendy S.Roberto i tego że był tak słaby że Laporta musiał wziąć Cancelo aby nie zejść na zawał

1

szybko poszło :DDDD

1

Taki mecz to aż chce sie oglądać...wreszcie

1

@Kamiloza91 Figo i ten świński ryj obok niego idealnie pokazujący jak ten transfer był...

18

Wystarczy że są niezależni na boisku i nawet po Varze nie potrafią dać słusznego karnego czy odgwizdać faulu,powinny być kary dla sędziów za błędne decyzje po Varach bo to jest kabaret a potem dziwić się że Madryt dostaje 10karnych a Barcelona np 1... większość sędziów powinno się razem z Tebasem wywalić na zbity pysk

0

@BordowyPtak Rogaczinho

1

@Herato ja myslalem o Hakimim bardziej

nie zmieniaj opisów w trakcie,niech sie nagłowią ludzie,myślenie dobrze zrobi bo to z interem rozwiało już wszystko jak czytam teraz bo potem wychodzi ze ktos kogos poprawia jak tu pedriego:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?