Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
deco spierdzielił->Flick naprawił,cała historia
1
Bart Verbruggen na ten moment przeciętniak nawet przy bułce,tyle że młody ale wiecej pozytywów brak
1
@Kamilos84 ważne że z Happy Endem:D
0
@BorzyKrzys new rules i No Lie(chyba ze w 9 o to ci chodziło) można dodać
5
@pawcio1989 Mikayil Faye już poza barceloną...także może być ciężko
0
@Pedri16Future Do pierwszego opisu dodałbym że przedewszystkim Real
0
https://zapodaj.net/plik-hFm3kueKXj
niestety przez zapodaj,ale że już po północy więc wstawiam i przypominam że po odbiór nagrody należy się wstawić:D
7
telewizje kupisz, piłkarza kupisz ,sędziego kupisz ale klasy nie kupisz panie Perez!!!
0
Miłego wieczoru życzę,tylko nie upijcie się bo jeszcze kafejke dla śmiechu trzeba poczytać:D
2
I jak tu iść spać...emocje emocjami ale ten huk pękającyh tyłków to już przesada
6
Złota Piłka dla Hiszpana i Hiszpanki...pełna dominacja:D
11
Co tu dużo mówić...W tym tygodniu wygrał FOOTBALL!!!
9
Okładki jutrzejszych Madryckich gazet "Opłacany przez Barcelonę Negreira ingerował kradzież ZP Vinicjusza"
4
Piękna chwila...piękny okres ostatnich dni z dzisiejszą kulminacją I ZP Rodriego, temat płaczu śmietankowych tylko podwyższa poziom samopoczucia:D
0
To teraz złotą Piłke będzie Leon zawodowiec wręczał?
2
Gavi powinien odebrać Nagrode dla realu i podczas kolejnego el classico wręczyć ją Vinicjuszowi:DDD
0
@Derean Info z Piątnicy?
0
czyste fakty fakty po meczu
sędzia starał się jak mógł ale gra w przewadze to za mało
Barca 4 prześcieradła 0...
Spalone prześcieradła 12 Barca 1-jedyna statystyka na plus:DDD
Centrum trenigowe na Bernabeu otwarte
Raphina>męczennik
Przy Penii Neuer i Lunin wyglądali jak ręczniki(matrix)
Flick zamiata
Notatnik upada po raz kolejny,4 litery pękają
artykuły o Negreirze czas zacząć ze zmożoną siłą
0
nie mam więcej pytań panie Flick
0
ile się zastanwiał nad gwizdkiem bojąc sie że pracodawca go zwolni
0
0-3 hahahahhahahahhahaha
2
Barca!Barca! na Bernabeu, oby tak dalej VEB!!!
3
Lewy jest teraz wszedzie...
0
wygrywać z bayernem i realem z Penią w bramce...matrix jakiś
1
2 do jaja...ale jaja:D madrycioki w płacz
0
pięknie wjechało:D
1
Oszczerstwa na Barcelone to za mało...to teraz biorą się za krytykowanie swoich...no jak nie idzie to nie idzie...
1
Raphinha to chyba od messiego buty pożyczył bo ta metamorfoza za Flicka jest po prostu kosmiczna
1
powiem jedno Raphinha!!!!!
1
Neuer sie w Penie bawi dziś chyba dla wyrównania szans:D