13

deco spierdzielił->Flick naprawił,cała historia

1

Bart Verbruggen na ten moment przeciętniak nawet przy bułce,tyle że młody ale wiecej pozytywów brak

1

@Kamilos84 ważne że z Happy Endem:D

0

@BorzyKrzys new rules i No Lie(chyba ze w 9 o to ci chodziło) można dodać

5

@pawcio1989 Mikayil Faye już poza barceloną...także może być ciężko

0

@Pedri16Future Do pierwszego opisu dodałbym że przedewszystkim Real

0

https://zapodaj.net/plik-hFm3kueKXj
niestety przez zapodaj,ale że już po północy więc wstawiam i przypominam że po odbiór nagrody należy się wstawić:D

7

telewizje kupisz, piłkarza kupisz ,sędziego kupisz ale klasy nie kupisz panie Perez!!!

0

Miłego wieczoru życzę,tylko nie upijcie się bo jeszcze kafejke dla śmiechu trzeba poczytać:D

2

I jak tu iść spać...emocje emocjami ale ten huk pękającyh tyłków to już przesada

6

Złota Piłka dla Hiszpana i Hiszpanki...pełna dominacja:D

11

Co tu dużo mówić...W tym tygodniu wygrał FOOTBALL!!!

9

Okładki jutrzejszych Madryckich gazet "Opłacany przez Barcelonę Negreira ingerował kradzież ZP Vinicjusza"

4

Piękna chwila...piękny okres ostatnich dni z dzisiejszą kulminacją I ZP Rodriego, temat płaczu śmietankowych tylko podwyższa poziom samopoczucia:D

0

To teraz złotą Piłke będzie Leon zawodowiec wręczał?

2

Gavi powinien odebrać Nagrode dla realu i podczas kolejnego el classico wręczyć ją Vinicjuszowi:DDD

0

@Derean Info z Piątnicy?

0

czyste fakty fakty po meczu
sędzia starał się jak mógł ale gra w przewadze to za mało
Barca 4 prześcieradła 0...
Spalone prześcieradła 12 Barca 1-jedyna statystyka na plus:DDD
Centrum trenigowe na Bernabeu otwarte
Raphina>męczennik
Przy Penii Neuer i Lunin wyglądali jak ręczniki(matrix)
Flick zamiata
Notatnik upada po raz kolejny,4 litery pękają
artykuły o Negreirze czas zacząć ze zmożoną siłą

0

nie mam więcej pytań panie Flick

0

ile się zastanwiał nad gwizdkiem bojąc sie że pracodawca go zwolni

0

0-3 hahahahhahahahhahaha

2

Barca!Barca! na Bernabeu, oby tak dalej VEB!!!

3

Lewy jest teraz wszedzie...

0

wygrywać z bayernem i realem z Penią w bramce...matrix jakiś

1

2 do jaja...ale jaja:D madrycioki w płacz

0

pięknie wjechało:D

1

Oszczerstwa na Barcelone to za mało...to teraz biorą się za krytykowanie swoich...no jak nie idzie to nie idzie...

1

Raphinha to chyba od messiego buty pożyczył bo ta metamorfoza za Flicka jest po prostu kosmiczna

1

powiem jedno Raphinha!!!!!

1

Neuer sie w Penie bawi dziś chyba dla wyrównania szans:D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?